2014 Aralık Anneleri

Teşkkür ederim yatırdım şuan. Napacağımızı bilemez halde sessiz sessiz oturuyoruz odada

korkmayın birsey olmaz inşallah Allah ın izniyle. yatır anneni sakın banyo yapmasın . hastaneye gidip ayakta kkalıp yorulmasın bence dr varsa bekletmeyecekse öyle bi zaman da gidin

korkma tatlım, her kontrolden önce duyuyoruz o endişeyi ama çok şükür güzel haberlerle dönüyoruz. inşallah sen de bebişini görüp rahatlayacaksın birazdan, dualarım seninle... gelir gelmez yaz :)

aynen öyle oldu cok sükür eller ve kollar oynuyodu. 9+6 idi dr 10+3 dedi hatta ve hersey normalmiş

korkma kuzjm hayırlı haberlerle gelirsin insallah..dundendir benim de içim hic rahat degil ya bisey olduysa diye düşünmekten alikoyamiyotum kendimi..

ya öyle gerçekten ne kadar derin düşünüyoruz olumlu olmak lazım. cok sükür hersey yolundaymış. kollar ve bacaklar oynuyodu.bide dr 9+6 demesini beklerken 10+3 dedi çok mutlu oldum

Benim toplam 45 gün iznim var ama onu da canın istediği zaman alamıyosun herkes izne çıkmak istiyo malum izin zamanı nöbetler artıyo vs

Evet canim biliyorum cok zor bi meslek Allah yardimciniz olsun bizim hastanedede hemsirelere izin skinti ama srnin izin sarkmis galiba gecen seneden bizde o yok sene bitmeden kullanmak zorundasin yoksa yanar

Az kaldi yaz tatiline ne guzel tatile girceksiniz bende fizyoterapistim yazinda 20 gun devletin verdigi izin haric calis dur

Evet 1 temmuzda gircez inşallah 2 ay rahatım çok şükür eylüle de bulantı fln kalmaz artık gayri inşallah yani:) bütün sene 20 gün mü hakkınız canım?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canim biliyorum cok zor bi meslek Allah yardimciniz olsun bizim hastanedede hemsirelere izin skinti ama srnin izin sarkmis galiba gecen seneden bizde o yok sene bitmeden kullanmak zorundasin yoksa yanar

Benim izin 30 gün Geçen yıldan da kaldı kullanma imkanı olmuyo ki yanıyo çoğu

Evet canim 10 senelik memur olana kadar 20 gun arti 2 gun yol izni baska bisey yok

Evet canim 10 senelik memur olana kadar 20 gun arti 2 gun yol izni baska bisey yok

Hadi ya azmış hakikaten... Allah yardım etsin canım benim dayanma gücü versin inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya öyle gerçekten ne kadar derin düşünüyoruz olumlu olmak lazım. cok sükür hersey yolundaymış. kollar ve bacaklar oynuyodu.bide dr 9+6 demesini beklerken 10+3 dedi çok mutlu oldum

hadii cook sevindim cnmm..bak seninkide 4gun ileride bana daha çok var gidene kadar içim içimi yer

Aaa cok guzel sevindim canim ilk aylarda cok kilo alsak ne yapicaz son aylarda.ben o kadar yememe ragmen 1 kilo verdim ama az az yiyorum agzim hic bos kalmiyo nerdeyse :)

Ben yiyemedim canım şimdi kayınvalidem yapıyor onun için yer oldum şükür

Ya Settar

Bu ilk oldu ama kendimden gectim resmen hic biseyde yememistim daha esim geldi yuzumu falan yikadi toparladi yatirdi kahvalti hazirladi yedim biraz ama hala yuzum bembeyaz toparlanamadim

Canım toparlan hemen inşallah :-(

Ya Settar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…