2014 Aralık Anneleri

herkeslere günaydııınnn ben yine 4.30 da uyandım kahvaltımı yaptım şimdide cnım sıkılyo.kocada uyuyo bende oturma odasında takılıyorumm... seviyorum siziii :126::126::122::122::126::126:

hormonların feleği şaşmış valaa yakında evde oturmak midemi bulandırıyo,yada işe gitmek midemi bulandırıyo diye yazanı görürsek şaşmamak lazımm

hormonların feleği şaşmış valaa yakında evde oturmak midemi bulandırıyo,yada işe gitmek midemi bulandırıyo diye yazanı görürsek şaşmamak lazımm

Valla benim bi arkadaşım öyle biliyor musun canım kuz kendi evinin eşiğinden girdiği anda kusuyor..milletin evinde sıkıntı yok ama kendi evinden midesi bulanıyor..kocası evi döktü temizledi en son evi yıkadı adam resmen amma yazık kızcağız gene aynı giremiyor kendi evine..ona bakınca çok şükür diyorum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkeslere günaydııınnn ben yine 4.30 da uyandım kahvaltımı yaptım şimdide cnım sıkılyo.kocada uyuyo bende oturma odasında takılıyorumm... seviyorum siziii :126::126::122::122::126::126:

Dört buçukda mııı ayy yazık sana ama uyumamışsun hiç..ben kendime kızıyordum hafta sonu bile 7 de kalktın diye ama seninki benden kara valla Ben senin gibi kahvaltı yapamıyorum ya mutfağa girdiğim an çıkartıyorum
eşimi uyandırdım oturma odasına kahvaltı hazırlıyor şimdi, açıktım:)

anaaa ciddi varmış demek böyle olanlar,allah kolaylık versin..aynen bazen şükretmek lazım denekki neymiş bizden daha kötüleri de varmışş

ohhh ohh eşe bakkk bizde ben şunu bunu istiyorum diyeceğime eşim uyanır uyanmaz kahvaltıda bunu istiyorum diyor biraz daha sıkı disiplin uygulamam lazım,çok gevşek bıraktım çokkkk

anaaa ciddi varmış demek böyle olanlar,allah kolaylık versin..aynen bazen şükretmek lazım denekki neymiş bizden daha kötüleri de varmışş

Aynen öyle canım çok şükür gene evlerimizde oturuyoruz

ohhh ohh eşe bakkk bizde ben şunu bunu istiyorum diyeceğime eşim uyanır uyanmaz kahvaltıda bunu istiyorum diyor biraz daha sıkı disiplin uygulamam lazım,çok gevşek bıraktım çokkkk

Yok ayyy keşke midem bu kadar bulunmasa da güzelce haftasonu kahvaltısı hazırlasam..eşim hazırlıyor da işte elinden geldiğince pek iç açıcı olmuyor sofrası canım:)) mutfağa girince çıkartt sen De o zaman mecbur eşin hazırlıcak:) bulantısı, ağrısı, sancısı, doğumu, dikişi her şeyi bize onlarda bedavadan baba olacaklar yok öyleeeeee bari çok iş yapsınlar :))

ahhh ahhhh sıkı dur biraz önce aradı ben birazdan taşınacağım evi temizlemeye gideceğim ben şu an 3. katta oturuyorum bana dediği şu: inerken elektrikli süpürgeyide indir... çok yardımcı yaaa ordan bakınca süperman gibi gözüküyorum galiba onaa

Bulantın yoksa Unutmuştur belki hamile olduğunu canım..benim ablamda bulantı yoktu kendi bile unutuyordu hamile olduğunu..az Naz yap vak unutacak mı bi daha

Benim eşim artık evin hiçbir yerinde sigara içmiyo gelir gelmez duşa giriyo dişini fırçaliyo ilk başlarda balkonda içiyodu çok kokuyor üstüne kusarım dedim ondan vazgeçti :)

Bende kusarim ustune bak icme dedim bir kerede daha hic kusmadin ki. Miden bile bulanmiyor bisi olmaz dedi. Yine icmeye devam ama dis fircaliyor her seferinde mecbur.
Herseyi soylememek lazimmis arada ayy cok midem bulaniyor falan diye naz yapsaymisin yutarmis haha

Ilahi ne guldurdun sabah sabah

[/QUOTE]Evet , benim oynadığım bir çiftlik oyunu vardı. Ne hevesle oynuyordum.. Şu an oyun acayip midemi bulandırıyor.. Açamıyorum tiksindim.. Kim yazmıştı geçenlerde, tv izlemek midemi bulandırıyo diye.. Ahh bu hormonlar...:))[/QUOTE]

Hadiya bunu da ilk defa duydum. Bu horminlar fazla olmaya başladı. Cok sukur sigara kokusundan baska biseyden tiksinmedim

Evinden tiksineni de duydum ya bir daha şaşirtamaz kimse beni

at aşağıya indirmek neymiş gorsun

Herhalde ben de senin gibi olurum gibi geliyor bana :)

Günaydın canlar açlıkla başladık bir güne daha ne çok yemek istiyor bu minnakım aç doğacak herhalde

Ya Settar

Günaydın herkese evde olanlar benim yerime de uyusun zira ben 24 saat nöbetçiyim bugün üstelik kokulu hastalarda cabası

Günaydın herkese evde olanlar benim yerime de uyusun zira ben 24 saat nöbetçiyim bugün üstelik kokulu hastalarda cabası

Rabbim kolaylık versin çabucak geçsin inşallah...

Ya Settar

günaydın yarenler,, birazdan hastaneye gidicem 9+6 yız kötü bişe duymaktan cok korkuyorum. rüyamda küpe takıp çıkarıyordum. ne olur dua edin. Allah ım yaaa çok korkuyorum

günaydın yarenler,, birazdan hastaneye gidicem 9+6 yız kötü bişe duymaktan cok korkuyorum. rüyamda küpe takıp çıkarıyordum. ne olur dua edin. Allah ım yaaa çok korkuyorum
Bir şey yoktur zıplıyodur bebecik hamileliğin verdiği negatif düşünceler hadi git bak tadını çıkar

Ya Settar

Annemin kanaması olmuş napcazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…