2014 Aralık Anneleri

kanamam yok çok şükür canım. ben çok zor kavuştum bebeğime. o yüzden her şey beni tedirgin ediyor. 1.5 yıllık infertilite tedavisinden sonra tüp bebek denemesiyle geldi bebeğimiz. inşallah Rabbim yüzünü görüp kucağımıza almayı da nasip eder.

pkoluyum.klomen+ovitrelle ile hamile kaldım,ben iyi anlarım seni:) allaha emanet hepsi

Sadece güpür olsun bişi koyma çok mu sade olur acaba

Kenarlar fransiz gupuru olucak ciceklerin ortasina degil ama bosluk kalan yerlere resimde kurdela yapmislar ben meyve veya hayvan figurleri diktiricem anneme biraz daha renkli olsun.cinsiyeti beklemeye gerek yok su durumda :)

İlk haftalarda zaten kese çapı ölçülüyor belki ordan karışıklık olmuştur takılma bunlara doktoruna güven normal diyorsa normaldir rahat ol :)
Kese capi diil canim embriyoyu olcuyodu resimleride var
Off kendi doktoruma pazartesi gidicez ikili tarama icin detaylica sorucam o zaman
Ben kendi kendime is edip burda baskasina gittim aklim karisti. İnsallah kucuk diildir

Kese capi diil canim embriyoyu olcuyodu resimleride var
Off kendi doktoruma pazartesi gidicez ikili tarama icin detaylica sorucam o zaman
Ben kendi kendime is edip burda baskasina gittim aklim karisti. İnsallah kucuk diildir

Bi sorun görse söylerdi neden kendine sıkıntı yapıyorsun ki stres daha zararlı rahat ol

Kenarlar fransiz gupuru olucak ciceklerin ortasina degil ama bosluk kalan yerlere resimde kurdela yapmislar ben meyve veya hayvan figurleri diktiricem anneme biraz daha renkli olsun.cinsiyeti beklemeye gerek yok su durumda :)

Hiç gerek yok hem de... Mavi takıntın yoksa eğer kıza örterim diyorsan yaptırabilirsin aynı rengi.. Bembeyaz yap, hayvan figürleri renkli olsun olma mı

Ay yerim ayol ben bunları mercimek taneleri.. :nazar:

Ay ben napim 3 haftam var ayoool . Tee Haziran'ın 20 sinde gel dedi.

Oluyo arada canım, doğurana kadar ağrımadık yerimiz kalmayacak rahat ol:)))

:KK43: :KK43: :KK43: Ben doğumdan çıkıp odama gelince hıçkıra hıçkıra ağlamıştım, artık sinirlerim boşalmıştı. Anneme bakıp bakıp ne tatlı bir bebek de mi anne gördün mü ühüüüüü diye ağlıyordum...

:nazar: Hadi gözün aydın canım.. Sağlıkla büyüsün oğluşun.. Topikimizin ilk herifi..:))

Allah'in izniyle hayirlisiyla bi dogurakta, bebislerimizi kucagimiza alak, emzirek ah ahh heryerim agirsin raziyim :)

canı bişey olmaz inşallah.bnm liseden arkadaşımın 29 haftalıkken açılması başlamış.doktor 2 gün ilaçla anca durdurmuş.29.haftada normal doğum yaptı.bebeği o aylarda 1300 olması gerekirken 1800 doğmuş ve şimdi bi tatlıki maşallah... o yüzden sen hiiççç korkma içini ferah tut.bişeycikler olmaz inşallah

ben sizlere bayıldım ya ne güldüm okurken. shımarık senin yünlü benzetmen swiftinde ittiriveriyorum demesi :KK1::KK1::KK1: ama bi yandanda okurken kendimi bulmadım değil.bende gece uyanıyorum oda kokmuş gibi geliyo kapı fln açıyorum.yatıyorum gene kokuyo. heralde bu adam kokuyo diyorum yüzü bana dönükse dürtüyorum uyandırıyorum arkanı dön diye oda neden fln desede dönüyo napsın :KK9::KK9::KK9: bende eşimin kokusunu sevenlerdendim.ama yine şükür kocasının kokusunu hayvan damına kokuyo diye benzetenlerde var o kadar değil...ama tuzluyla yünlüyü unutmam herlade :KK9::KK9::KK9::KK9: aklıma geldikçe gülerim artık

Heheh ne güzel tebessüm oluşturduysam neyse ki yalnız değilim kocama dedim sadece sen değil tüm kocalar kokuyormuş rahat ol :-)

Ya Settar

Arkadaşlar hepinizi okudum aynı duyguları hissetmeye bayılıyorum şu bulaşık deterjani gerçekten ne kokuyor onu hala anlamış değilim neler okuyacağım yarın sevgili arkadaşlarım beni nereye sürükleyecek merak içindeyim :-)

Ya Settar

Yaa canim ilk baslarda crl hesaplarken bi cizgi oluyo ya olctugu yeri gosteren
İste o cizgi bastan ayaga gosteriyodu. Bu defa kendi doktoruma diilde memleketime gelmisken bi aile dostumuza gorundum.
Dedim az buyumus gibi esimle hesap yapioduk o da yok ben bastan popoya olctum bacaklar yok bunun icinde dedi
Off yaa senin dediginde mantikli
Ne biliyim esim doktor ama uzmanligi olmayinca bilgileri yetersiz kaliyo bu detaylarda

ayyy cnm seni rahatlatayim :) okuyunca bir sorun var sandim üzüldüm asil meseleyi anlayinca, bosuna endiselendigni farketim :)) bak kuzum doktor deglim ama 5 ebeligim var :) ve cok arastirdigim okudugum icin sana kesinlikle söylüyorum: sakin korkma, aile dostunuz doguru ölcmüs, bebek bastan kalcaya kadar ölcülür :) bacaklar asla ölcülmez canim benim, daha önceki kese büyüklügü ölcmüstür doktor, embryo belirginlestiginde hep bastan kalcaya kadar ölcülür, bacaklari ayaklari asla ölcülmez, düsünsene bebisin oturuyor, doktor nasil ölcsün? dogmadiki bacaklarini tutalimda bastan ayaklara kadar tam boy ölcüsünü alalim :)
mantikli düsün :) birseyler yollunda olmasa doktorlar ztn korkutmayi seviyor hemen söylüyorlar :) icinj ferah tut, bebisinin hayalini kurarak rahat bi uyku cek insAllah

çabuk ve kolay geçer inşallah.bende öyle düşünüyorum.bi arkadaşım var yurtdışına evlendi yenide bebeği oldu ona soruyorum nasıl bakımı zor mu diye yok hiç zor değil zaten cnm sıkılıyodu oyuncak gibi oyalanıyosun onla diyo.

Tabi tabii...:)) Hele o kızanlar b doğsun uykusuz geceler başlasın o zaman hatırlatçem size.. Sabahın 5 inde annemi arayıp gel artık başedemiyorum dediğimi bilirim ayh.. Bak yine fena oldum.. :KK52:

Kızlar duş aldım şimdi yüzüme krem sürmeyeceğim diye direnirken iyice pul pul oldu cildim..siz ne yapıyorsunuz krem kullanan var mı???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayatım bence o kadar ince düşünme, çünkü bunun sonu yok, sakınan göze çöp batar.. Krem de sürüyorum, makyaj da yapıyorum, hatta 2 haftam geçsin 3 ayım dolsun saçımı da boyatıcam, hangi birinden sakınacaksın, tabii sakınabildiğimiz kadar sakınalım ama çok da kasma bence yanicim..:KK49:

anaaaa hadi yaaa :KK1: kokuya aşırı hassasiyet var demekki :KK52:

Evet , benim oynadığım bir çiftlik oyunu vardı. Ne hevesle oynuyordum.. Şu an oyun acayip midemi bulandırıyor.. Açamıyorum tiksindim.. Kim yazmıştı geçenlerde, tv izlemek midemi bulandırıyo diye.. Ahh bu hormonlar...:))

Benim de kocam kokuo yaaaaa delircemm...mutfak lavabom kokuo eksi eksi ki klorakladigim haldeee delircemmmmm :) bi de bi insan lavabo giderini gordukce ogurur mu yahuu :KK70:

Hiç gerek yok hem de... Mavi takıntın yoksa eğer kıza örterim diyorsan yaptırabilirsin aynı rengi.. Bembeyaz yap, hayvan figürleri renkli olsun olma mı
Rengarenk olsun diyorum bende aralarda biseyleri kendim tasarlayinca daha mutlu oluyorum :KK66:
Heheh ne güzel tebessüm oluşturduysam neyse ki yalnız değilim kocama dedim sadece sen değil tüm kocalar kokuyormuş rahat ol :-)

Ya Settar
Kendini kotu hissetmesin adamcagiz.merak etmesin oda yalniz degil :)

Evet , benim oynadığım bir çiftlik oyunu vardı. Ne hevesle oynuyordum.. Şu an oyun acayip midemi bulandırıyor.. Açamıyorum tiksindim.. Kim yazmıştı geçenlerde, tv izlemek midemi bulandırıyo diye.. Ahh bu hormonlar...:))[/QUOTE]
Ayy bende candy crush ve criminal case 'sen tiksindim :KK70:
Benim de kocam kokuo yaaaaa delircemm...mutfak lavabom kokuo eksi eksi ki klorakladigim haldeee delircemmmmm :) bi de bi insan lavabo giderini gordukce ogurur mu yahuu :KK70:
Aramiza hosgeldin :)

ayyy cnm seni rahatlatayim :) okuyunca bir sorun var sandim üzüldüm asil meseleyi anlayinca, bosuna endiselendigni farketim :)) bak kuzum doktor deglim ama 5 ebeligim var :) ve cok arastirdigim okudugum icin sana kesinlikle söylüyorum: sakin korkma, aile dostunuz doguru ölcmüs, bebek bastan kalcaya kadar ölcülür :) bacaklar asla ölcülmez canim benim, daha önceki kese büyüklügü ölcmüstür doktor, embryo belirginlestiginde hep bastan kalcaya kadar ölcülür, bacaklari ayaklari asla ölcülmez, düsünsene bebisin oturuyor, doktor nasil ölcsün? dogmadiki bacaklarini tutalimda bastan ayaklara kadar tam boy ölcüsünü alalim :)
mantikli düsün :) birseyler yollunda olmasa doktorlar ztn korkutmayi seviyor hemen söylüyorlar :) icinj ferah tut, bebisinin hayalini kurarak rahat bi uyku cek insAllah

Saol canim yaa ne bileyim arkadasin haftasiyla ayni olmamiza ragmen bebisler arasinda 2cm kadar fark olunca stres yaptim.
Babasida cok uzun 1.90 beni hep bebisin uzun olur die sartladilar simdi boyle cikinca korktum
Acaba dedim arkadasinkinde ayaklarida mi dahildi ondan mi fark diye.
Neyse dusunmicem artik bebise zarar vermiyim:KK43:(
Saol canim tekrar

Saol canim yaa ne bileyim arkadasin haftasiyla ayni olmamiza ragmen bebisler arasinda 2cm kadar fark olunca stres yaptim.
Babasida cok uzun 1.90 beni hep bebisin uzun olur die sartladilar simdi boyle cikinca korktum
Acaba dedim arkadasinkinde ayaklarida mi dahildi ondan mi fark diye.
Neyse dusunmicem artik bebise zarar vermiyim:KK43:(
Saol canim tekrar

yok kuzum senin ve babasinin uzun kisa olmanizla alakasi yok, bebekler hep belirli bir uzunlukta ve kiloda dogarlar, ondan sonrasi beslenmesine bagli tabi genital bir bozukluk yoksa :)
bende uzun boyluyum esimde, ailem uzun boylu ve esinin ailesi kisa boylu tek esim uzun oda sporcu oldugu icin :KK66: yani daha anne karninda beli olmaz :) hamilelik haftalarina bile baktiginda su haftada boyu yaklasik 3-4cm arasi olur diye geciyor :KK66:

bebis annesinin kalp atislarindan hisedermis, annesinin iyi olup olmadigni ve hamilelikte yasadiklarin bebegin ilerde karekterine yansirmis :KK43: ona göre kuzum bebişini düşünerek kuruntulari birak :) pazertesi ikili testinde eminim doktorunda seni rahatlatacaktir :)

yok kuzum senin ve babasinin uzun kisa olmanizla alakasi yok, bebekler hep belirli bir uzunlukta ve kiloda dogarlar, ondan sonrasi beslenmesine bagli tabi genital bir bozukluk yoksa :)
bende uzun boyluyum esimde, ailem uzun boylu ve esinin ailesi kisa boylu tek esim uzun oda sporcu oldugu icin :KK66: yani daha anne karninda beli olmaz :) hamilelik haftalarina bile baktiginda su haftada boyu yaklasik 3-4cm arasi olur diye geciyor :KK66:

bebis annesinin kalp atislarindan hisedermis, annesinin iyi olup olmadigni ve hamilelikte yasadiklarin bebegin ilerde karekterine yansirmis :KK43: ona göre kuzum bebişini düşünerek kuruntulari birak :) pazertesi ikili testinde eminim doktorunda seni rahatlatacaktir :)

İnsallah canim 3gun sonra rahatlarim umarim
Aslinda haklisin bebekler genelde ayni boyda dogarlar sonrasinda gelismeleri farkli olabilir cok mantikli :))

İnsallah canim 3gun sonra rahatlarim umarim
Aslinda haklisin bebekler genelde ayni boyda dogarlar sonrasinda gelismeleri farkli olabilir cok mantikli :))

yani :)) kalbini ferah tut cnm benimde pazartesi insAllah ikili testim var, bakarsin cinsiyetlerini bile ögreniriz :) bu heycanla pazertesiyi bekliyelim ve kötü düsünceleri atalim kafamizdan :)

kizlar karnimda pitirtilar hissetmeye basladim bebek hereketimi baska bisimi bilmiyorum ama iki gündür hissediyorurum ..böle pit pit pit 5-10 saniye kadar sürüo..

X