2014 Aralık Anneleri

Baktıkkk bakmaz olur muyuz hiç :) çok güzel bir battaniye...bu renk mi olacak

Kizlar askolsun bi battaniyeme bakmadiniz.:KK43:

Bak bende kolay bi model ve ilk kez oruyorum internetten baka baka öğrendim bi de sırf zaman geçsin diyee böyle örüp parçaları birlestiricem. Allah sağlıklı bir sekilde kucağımiza almayı nasip etsin inşallah =))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400915242104.jpg
    $1400915242104.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 23
Yatırdım annemi kanaması durmuş. Hemen gitsek mi acile? Aksi gibi doktorda yokmuş bugün :KK43:

günaydın yarenler,, birazdan hastaneye gidicem 9+6 yız kötü bişe duymaktan cok korkuyorum. rüyamda küpe takıp çıkarıyordum. ne olur dua edin. Allah ım yaaa çok korkuyorum:KK43::KK43::KK43:

korkma tatlım, her kontrolden önce duyuyoruz o endişeyi ama çok şükür güzel haberlerle dönüyoruz. inşallah sen de bebişini görüp rahatlayacaksın birazdan, dualarım seninle... gelir gelmez yaz :)

günaydın yarenler,, birazdan hastaneye gidicem 9+6 yız kötü bişe duymaktan cok korkuyorum. rüyamda küpe takıp çıkarıyordum. ne olur dua edin. Allah ım yaaa çok korkuyorum:KK43::KK43::KK43:

korkma kuzjm hayırlı haberlerle gelirsin insallah..dundendir benim de içim hic rahat degil ya bisey olduysa diye düşünmekten alikoyamiyotum kendimi..

ahhh ahhhh sıkı dur biraz önce aradı ben birazdan taşınacağım evi temizlemeye gideceğim ben şu an 3. katta oturuyorum bana dediği şu: inerken elektrikli süpürgeyide indir...:KK52::KK52::KK52: çok yardımcı yaaa ordan bakınca süperman gibi gözüküyorum galiba onaa :KK55::KK55::KK55:

oyy cnm kolay gelsin ne demeli bilmem.ama sende naz yap azcık bulanmasada bulanıyo de.sen bişey demedikçe ona gerçekçi gelmiyo herlade ne bileyim..

Günaydın canlar :-) açlıkla başladık bir güne daha ne çok yemek istiyor bu minnakım aç doğacak herhalde

Ya Settar

evet acıkıyo onlardaaaaa :KK16::KK16: bende 4.30da yedim şimdi bi daha yicemmmm açımmm.ama düşününce açlıkta hoşuma gidiyyooo

Öyle yapıcaz sanırım :18:

cnm geçmiş olsunn inşallah bişeycikler olmaz.dinlendir sen anneni yorulmasın çok

Arkadaslar 10 haftaya girdim sukur ama bulantilarim hala cok var ne zamn gecicek bazilari 4ay suruyor diyor sizinkiler ne zaman bitti insallah cabuk biter ya :KK43:

Arkadaslar 10 haftaya girdim sukur ama bulantilarim hala cok var ne zamn gecicek bazilari 4ay suruyor diyor sizinkiler ne zaman bitti insallah cabuk biter ya :KK43:

herkesinki çok farklı ki canım.bak kimimizin bulanıyo kimimizin bulanmıyo kimi bulanınca çıkarıyo kimi çıkarmıyo.inşallah herkesin bulantısı geçerde iştahla yer yemeklerini..

Gunaydın annelerrr😜 :KK66: bugun ruyamda dr ye gittim ve erkek oldugunu söyledi dr bebğimizin:KK70: hayrlısıyla bi an önce gösterirde merakım diner:)

12.hafta

Insallah cabuk gecer cunku her yemege hasret kaldim 1aydir boyleyim :KK43:

Gectikten sonra yemelerine bi bak sen hic duramıycaksın:) ama aynı zamanda belirli şeylerden bulanmaya devaö edyrm ben en azından eskisi gibi degıl o cok fenaydı..

12.hafta

İnanır mısın mutfağın kapısından içeri giremiyorum 6. Haftadan beri :KK43: yemekler eşime bakıyor o da elinden geldiğince işte yapıyor ama zaten iştahım yok bulanıyorum bir de onun yaptığı yemek hiç içimi açmıyor :KK43: zofran içiyordum o da kar etmiyor çıkarmaktan bulunmaktan bi hal oldum:KK43: bir an evvel geçecek inşallah rahat edeceğiz inşallah

Kızlar diş fırcalarken bulanan varmı ben her macunu dedim ama faydası yok bulanıyrm hala bulantılarım hafifelemesine hatta gecmesine ragmen:) sampuanından tiksinen yada?

12.hafta

İnanır mısın mutfağın kapısından içeri giremiyorum 6. Haftadan beri :KK43: yemekler eşime bakıyor o da elinden geldiğince işte yapıyor ama zaten iştahım yok bulanıyorum bir de onun yaptığı yemek hiç içimi açmıyor :KK43: zofran içiyordum o da kar etmiyor çıkarmaktan bulunmaktan bi hal oldum:KK43: bir an evvel geçecek inşallah rahat edeceğiz inşallah

Ben 11+4tüm gectiginde canım inşallah bi an önce atlatrsınız sürekli bulanmak cok fena ama sonrasındada kalıyo onada razı olmak gerek:KK43:

12.hafta

X