2014 Aralık Anneleri

Kuzucuklarin yeni resimleri teyzeleri

Eklentiler

• $20140523_165924.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 44
Ay ilahi:):) çok güldüm :) evet ya hepsi saglıklı olsun inşallah hepimiz bol spor, sağlıklı beslenmeyle hemencik veririz kiloları

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Dogruya dogru napayim dumduz kadin olurmu
Bize kilo dayanir mi canim yaa ben nisandan dugune kadar 13 kilo verdim 42 bedenden 36 bedene dustum bende bu azim varken kilo falan kalmaz..:)
teyzeleri gittik geldik çılgınlar gibi kalbi atıyor ama tembel anladığım kadarıyla çikolata yedik ama zıplamadı minnak :)
Olsun ziplamasin varsin saglikli ya onemli olan o.epey sekillenmis valla masallah darisi bize..
TEŞEKKÜRÜM EDERİM TEYZESİİİİİ
Rica ederimm :)

inşallah canım yaa rabbim sağlıkla nasip etsin :)

Oyyy minik elleri de gozukuyor :):)

bende diyorum uzanmış öyle koymuş elini başının altına uzatmış ayakları keyfini biliyor diyorum babası gülüyor yok öyle birşey diyor :) destekleyin beniii

bende cıkarmıorum ama sadece ıkı ogun anca yıyebılıorum anlamadım ben bunu valla okadr yıyemeyen var ole olsa hepsınınkı gerıden gelır sanırım:) benımkıde ıkı gun gerı gıtmıs

kizlar komik gelmezse, sizde göbek deliği ağrisi oluyormu? benim bugün agriyor birden kalkinca fln kasiklarima öyle bir sanci giriyorki adim atamiyorum kasik batmalari yaninda hic kaliyor

Bazen düşünüyorum, hatta dün eşime de söyledim. Allahım, bize sen ne güzel bir hediye verdin. İkimizin aşkının bir parçası, içimde büyüyor, doğacağı günü bekliyor. Bu resmen bir mucize. Ne kadar şanslıyız diyorum, dusunuyorum, cok mutlu oluyorum :):) hayatta en cok sevdigim kisiye ve kendime benzeyen, bizden baska kimseye ait olmayan, caresiz, korunaksiz minicik bir kalp. Allahim hepsini korusun, kotu gozlerden, en ufaktan buyuge tum kazalardan. Karsilatina dogumlarindan itibaren iyi insanlar ciksin, her isleri yolunda gitsin ve hep saglikli olsunlar.

bende diyorum uzanmış öyle koymuş elini başının altına uzatmış ayakları keyfini biliyor diyorum babası gülüyor yok öyle birşey diyor :) destekleyin beniii
Keyif yapiyo tabi babasi anlamaz :)
kizlar komik gelmezse, sizde göbek deliği ağrisi oluyormu? benim bugün agriyor birden kalkinca fln kasiklarima öyle bir sanci giriyorki adim atamiyorum kasik batmalari yaninda hic kaliyor
Neden komik olsun canim.benim basima gelmedi hic oyle bisey.yasayan varmi bilmiyorum..

Aminn canim ne kadar icten ve guzel bu dua..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…