2014 Aralık Anneleri

fark ettin mi bilmiyorum ama belin falanda kalınlaşmış:KK53::KK53:

Önceki halimi bilmemene ragmen dogru tespit:) benim belim vücuduma göre bayagı incedir normal şartlarda. Ama evet ne yazık ki o taraftan da pek bir narinlik kalmadı. Lömbür lömbür hamile bir kadın olup çıktık..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok bu cinsiyet testi. Youtube a baking soda gender yazıp izleyebilirsiniz

izlerken midem bulandı idrardan gene de sonuna kadar izledim meraktannn :) deneyen var mı kızlar çok ilginçççç:KK52::KK52:

Önceki halimi bilmemene ragmen dogru tespit:) benim belim vücuduma göre bayagı incedir normal şartlarda. Ama evet ne yazık ki o taraftan da pek bir narinlik kalmadı. Lömbür lömbür hamile bir kadın olup çıktık..

Amaan varsin kalinlassin canim kuzular saglikli olsunda biz veririz bi sekilde kilo.benim normaldede belim kalin oldugu icin ben o detaya bakmadim bile :)
36 beden giyerken bile teneke kola gibi dumduz oluyorum en ufak bi kivrim yok :KK70:

kanaman yoksa ağrıdan korkma.benim sürekli oluyo,çok şükür bi sorun olmadı

kanamam yok çok şükür canım. ben çok zor kavuştum bebeğime. o yüzden her şey beni tedirgin ediyor. 1.5 yıllık infertilite tedavisinden sonra tüp bebek denemesiyle geldi bebeğimiz. inşallah Rabbim yüzünü görüp kucağımıza almayı da nasip eder.

Saol canım inşallah, mide bulantısı ilaçları da çok uyku yapıyomuş başımı yastıktan kaldıramıyorum :KK43:

doğrudur canım, yapacak bir işin yoksa uyu sen de. unutursun bulantını, sıkıntını en azından..

Kızlar doktordan geldim yeni tahlillerim iyi çıkmış

kuzunun biri fıkır fıkırdı maşallah hopluyodu diğeri ellerini oynatıyorduuu sadece ayyy çok mutlu oldum öle hareketli görünce

Amaan varsin kalinlassin canim kuzular saglikli olsunda biz veririz bi sekilde kilo.benim normaldede belim kalin oldugu icin ben o detaya bakmadim bile :)
36 beden giyerken bile teneke kola gibi dumduz oluyorum en ufak bi kivrim yok :KK70:
Ay ilahi:):) çok güldüm :) evet ya hepsi saglıklı olsun inşallah hepimiz bol spor, sağlıklı beslenmeyle hemencik veririz kiloları

izlerken midem bulandı idrardan gene de sonuna kadar izledim meraktannn :) deneyen var mı kızlar çok ilginçççç:KK52::KK52:
Ben o yuzden iyyy demistim :)
Kızlar doktordan geldim yeni tahlillerim iyi çıkmış

kuzunun biri fıkır fıkırdı maşallah hopluyodu diğeri ellerini oynatıyorduuu sadece ayyy çok mutlu oldum öle hareketli görünce

Masallah masallah canim ikisinede ayri ayri :)

masallah neguzel bu ılerden gerıden gelme olayı neye baglı oluor yeme ıcme oluptamı buyuyor nasıl öle oluor bılgınız varmı?

erken döllenme geç döllenme etkili bunda ama başka etki eden bir durum var mı bilmiyorum ben de. beslenme etkili mi bilmiyorum hiç ama değildir diye tahmin ediyorum. benimki geriden geliyor ama iyi kötü besleniyorum ben, yediklerimi çıkarmıyorum en azından. öyle olsa mide bulantısıyla başı dertte olan çok arkadaş var, bilmiyorum ki:18::18::18:

teyzeleri gittik geldik çılgınlar gibi kalbi atıyor ama tembel anladığım kadarıyla çikolata yedik ama zıplamadı minnak :):KK53::KK53:

Eklentiler

• $IMG_20140523_164545.jpg
    $IMG_20140523_164545.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
+
teyzeleri gittik geldik çılgınlar gibi kalbi atıyor ama tembel anladığım kadarıyla çikolata yedik ama zıplamadı minnak :):KK53::KK53:

canımmmmmm gözün aydın baya baya bebiş olmuşşşş maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bende görünce sabırsızlandım şimdi yaaa 9+3 üz kontrol taa 30 mayıstaaaa yaaa ne bahane bulsam da erken gitsem:KK52: ay anneesiiiii içim kıpır kıpır oldu görünceeeee nbebişler gittikçe belirginleşiyorlar maşallahhh:KK16:

+

canımmmmmm gözün aydın baya baya bebiş olmuşşşş maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bende görünce sabırsızlandım şimdi yaaa 9+3 üz kontrol taa 30 mayıstaaaa yaaa ne bahane bulsam da erken gitsem:KK52: ay anneesiiiii içim kıpır kıpır oldu görünceeeee nbebişler gittikçe belirginleşiyorlar maşallahhh:KK16:

kalbini ilk kez duyduk canım biz geçenkin de küçük dedi dinletmemişti çılgınlar gibi yorulmuş mu neden böyle dedim tıp tıp tıp :) hehe

X