2014 Aralık Anneleri

oyy sanırım o takımı bende biliyoruumm.e bebekte görmüştüm bayılmıştımda almaya cesaret edemedim.aslında çok umutluyum olacağına arada aklıma ne kadar endişe düşsede inanıyorum kucagıma alacağıma ama işte elim gitmiyo yinede. güle güle giydir cnm .zaten bizim bebeklerimiz kış bebeği olacağı için kadife setlere bakıyorum çok tatlılar.cinsiyetler belli olsun önermeye başlıcam hepsini sık kullanılanlara ekliyorum teeek tekk :KK16::KK16:

evet cnm çok kusuyodum o dönem.ishalde vardı ve bana psikolojik olabilir deyip gönderdiler.geceleri bacaklarım birbirine vuruyodu titrerken durduramıyodum.çok kötüydü ALLAH tekrar yaşatmasın.keşke o dönem araştırsaymışım netten ketonun pozitifliği ne demek diye.

eveeeet yaaa e bebekte ki o takım işte. harika şirin ama demi:KK16::KK16::KK16::KK16:

oyy sanırım o takımı bende biliyoruumm.e bebekte görmüştüm bayılmıştımda almaya cesaret edemedim.aslında çok umutluyum olacağına arada aklıma ne kadar endişe düşsede inanıyorum kucagıma alacağıma ama işte elim gitmiyo yinede. güle güle giydir cnm .zaten bizim bebeklerimiz kış bebeği olacağı için kadife setlere bakıyorum çok tatlılar.cinsiyetler belli olsun önermeye başlıcam hepsini sık kullanılanlara ekliyorum teeek tekk :KK16::KK16:

eveeeet yaaa e bebekte ki o takım işte. harika şirin ama demi:KK16::KK16::KK16::KK16:

kesinliklee çok tatlıı.bak şimdi keşke alsaymışım demeye başlıcam :KK49: kızada gider oğlanada walla

Çin takvimine göre tüm ablalarımın çocukları doğru çıktı. Bir tek kuzenimin bir çocugunda yanılma oldu. Buna gore benim de erkek çocugum olacakmış. Bilimsel hiç bir açıklaması yok tabi :) ama maksat eğlenmek işte :):)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir de youtube da falan baking soda gender test diye bir şey yapıyorşar. İdrar ve toz sodayı karıştırıyorlar. Köpürürse erkek, köpürmezse aonuç kız oluyormuş :p

canım onu ben uzun zaman önce araştırmıştım onun için test alınması gerekiyo bnmde bildiğim kadarıyla.yurtdışındada yasaklanmış sanırım daha sonra.100 tl civarındaymış fiyatıda.

bekliyo teyzeler güzel haberlerii :KK1:
Evet bende okudum onu 3 hafta daha sabrederim napim. Ama ruyamda kiz gördüm,kizim olacak diye hissediyorum. Etrafimdaki herkes erkek dese de öyle hissediyorum. Gerci farketmez de :) ciciler almak icin ögrenmek istiyorum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir de youtube da falan baking soda gender test diye bir şey yapıyorşar. İdrar ve toz sodayı karıştırıyorlar. Köpürürse erkek, köpürmezse aonuç kız oluyormuş :p

Sanırım ben bunu hamilelik testi için duymuştum :)

kızllllaaarrrrrrr biz geldiiikkkkkk drdeydik bu sabah bebişim taklalar atıyor :nazar::nazar::nazar:
dr kıza benziyor dedi 16. haftada tam kesin görünürmüş :KK16::KK16:

Âmin nasıl geçiyor senin gebelik ? Ben kilo alıyorum bu aralar mide bulantım az da olsa var. Göğüsler fena hassas ama alıştım baya bu duruma

Benim de mide bulantım az. 1 buçuk kilo verdim. Göğüslerimin hassaslığı biraz azaldı sanki. Arada da ağrım oluor o kadar :) Çok şükür iyi geçiyor :KK9:

Ne güzel. Biz de hiç maddiyat için destek almadık. Ama ben hiçbir şeyimi kendim seçemedim. Davetiyemi bile basıldıktan sonra gördüm :KK53: Neyse eşimle aramız iyi olsun da başka bir şey umrumda değil. Gerçi o da göze batıyor. Her yerde gelin geldi bizi unuttu muhabbeti. Ama artık hiiiiççç umursamıyorum. :KK35::KK36::KK33:
Ahh ahh yarama tuz bastınız. Benim de eşim ailesenden tek bir maddi yardım göremedi. Her şeyi kendisi aldı. Benim ailem tabi kendine düşeni yaptı. Biz de çok sorunlarla evlendik. Kv em her şeye karışmayı çok seviyor. Kendisinin bir kuruş yardımo olmamakla beraber her konuda saçma sapan fikirler atöakta üstüne yok. Düğünde bile taktıkları 2 ıyduruk bilezikti. Bu kadar. Ne bir takı seti yapıldı, ne de bunlar benim diyebileceğim altınlarım oldu. Annem yine de üzülme kızım ileride daha fazlası senin olur diye teselli etti beni hep. Eşim önceden yalnız yaiadığı için çoğu eşyamız zaten eşimin eski eşyalarıydı. Annem başka eşyaları aşdığı için düzgüm bir yatak odası takımı bile alamadık kendimize. Eşimle aramız şu an iyi fakat kalbimde hep bir yaradır bu başımdan geçenler. 2 hafta sonra eşimin erl kardeşi evleniyor. Onlara tüm yardımlar yapılıyor. Ama sesimi çokarmıyorım. Bir şey desem yine kendim üzüleceğim çünkü. Eltim de sana ne takıldıysa bana da onu takacaklar. Dul kadın gbi gidecem diyor. :) welcome to the their world diyesim geliyor :):) daha neler neler var da anlatmakla bitmiyor. Ben rahat biriryim ama şunu biliyorum ki bemim yerimde başka biri olsa çoktan isyan bayrağını çekmişti. Ben artık sadece gülüp geçiyorum. Hepsi bu :)

kızllllaaarrrrrrr biz geldiiikkkkkk drdeydik bu sabah bebişim taklalar atıyor :nazar::nazar::nazar:
dr kıza benziyor dedi 16. haftada tam kesin görünürmüş :KK16::KK16:

ayyyyy çok sevindim maşallahhhh :nazar::nazar: allah sağlıkla kucağına almak nasip etsinn :) dua etde bizlerde böyle güzel haberlerle gelelimm :KK16::KK16::KK16:

Buda benim bebegim, daha cinsiyeti ögrenemedik. 12 +6

:):) hareket ediyor muydu çok:) ben hareketlerini görmek için çok heyecanlıyım

Aslinda usg de hareket ediyor,elini ,kolunu salliyor. Ama ben hissetmiyorum normalde doktor hissetmemen normal diyor..

ayyyyy çok sevindim maşallahhhh :nazar::nazar: allah sağlıkla kucağına almak nasip etsinn :) dua etde bizlerde böyle güzel haberlerle gelelimm :KK16::KK16::KK16:

tşkler cnm bende korka korka gittim şimdi biraz daha iyiyim folik asiti bıraktık 3 tane ilaç verdi 2li tarama testi için kanımızıda verdik 31inde sonuçlarla tekrar gidicez ensemizede baktı herşey normal dedi. etmez olurmuyum canım hepinizi iyi haberlerle bekliyoruuuzzzzz bebişimle :KK16::KK16:

Tabi canım. Daha çok erken ama ultrsonda fıldır fıldırlar maşallah :)

Ahh ahh yarama tuz bastınız. Benim de eşim ailesenden tek bir maddi yardım göremedi. Her şeyi kendisi aldı. Benim ailem tabi kendine düşeni yaptı. Biz de çok sorunlarla evlendik. Kv em her şeye karışmayı çok seviyor. Kendisinin bir kuruş yardımo olmamakla beraber her konuda saçma sapan fikirler atöakta üstüne yok. Düğünde bile taktıkları 2 ıyduruk bilezikti. Bu kadar. Ne bir takı seti yapıldı, ne de bunlar benim diyebileceğim altınlarım oldu. Annem yine de üzülme kızım ileride daha fazlası senin olur diye teselli etti beni hep. Eşim önceden yalnız yaiadığı için çoğu eşyamız zaten eşimin eski eşyalarıydı. Annem başka eşyaları aşdığı için düzgüm bir yatak odası takımı bile alamadık kendimize. Eşimle aramız şu an iyi fakat kalbimde hep bir yaradır bu başımdan geçenler. 2 hafta sonra eşimin erl kardeşi evleniyor. Onlara tüm yardımlar yapılıyor. Ama sesimi çokarmıyorım. Bir şey desem yine kendim üzüleceğim çünkü. Eltim de sana ne takıldıysa bana da onu takacaklar. Dul kadın gbi gidecem diyor. :) welcome to the their world diyesim geliyor :):) daha neler neler var da anlatmakla bitmiyor. Ben rahat biriryim ama şunu biliyorum ki bemim yerimde başka biri olsa çoktan isyan bayrağını çekmişti. Ben artık sadece gülüp geçiyorum. Hepsi bu :)

Aynı benim de öyle. Takılan 2 bilezik. Onu da eşim evlenmeden kredi çekti. Onunla aldılar. Hem düğün masrafı yaparken hem de babasının borçlarıyla uğraştı. Hiçbir şey aldırmadım. çarşı marşı hak getire... Ben de çalışıyorum. Şimdi bile kendime bir şey alınca olay oluyor resmen. Her akşam kv evindeyim. Kendi evimi otel niyetine kullanıyorum. Hafta sonu 1 günümü kendime, evimin temizliğine ayırıyorum o bile çok geliyor. :KK36: Allah her şeyi kaldırabilene veriyor. 8 aylık evliyim. Eşim bile senin yerinde başkası olsa 10 kere boşanmıştı diyor. Ama insan alışıyor sanırım :KK50:

X