2014 Aralık Anneleri

hiç bu kadar sevinmemiştim daha önce :) balkonu yıkıyor şimdi oraya hazırlıcak masayı ohh gel keyfim gell :))

Valla işi bulmuşşun shimarik ohhhhh maşallah keyfine bakk :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tabi canım. Daha çok erken ama ultrsonda fıldır fıldırlar maşallah :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen :) 8 haftalikkende hareket ediyordu maşallah bebegimm.

Kizlar bu gecen cumaki resimleri bebislerin
Masallah canim kuzulara :)
hiç bu kadar sevinmemiştim daha önce :) balkonu yıkıyor şimdi oraya hazırlıcak masayı ohh gel keyfim gell :))
Gozun aydin canim firsatini bulmusken calistir bol bol :)
Bir de youtube da falan baking soda gender test diye bir şey yapıyorşar. İdrar ve toz sodayı karıştırıyorlar. Köpürürse erkek, köpürmezse aonuç kız oluyormuş :p

İyyyy :p
kızllllaaarrrrrrr biz geldiiikkkkkk drdeydik bu sabah bebişim taklalar atıyor :nazar::nazar::nazar:
dr kıza benziyor dedi 16. haftada tam kesin görünürmüş :KK16::KK16:
Masallah canim benim :)
Buda benim bebegim, daha cinsiyeti ögrenemedik. 12 +6

Masallah canim ogreniriz insallah bende cok merak ediyorum :)

Masallah canim kuzulara :)

Gozun aydin canim firsatini bulmusken calistir bol bol :)

İyyyy :p

Masallah canim benim :)

Masallah canim ogreniriz insallah bende cok merak ediyorum :)

Insallah 3 hafta snra 3lü test için gitcem. Zaten 4 aya yaklasmis olacam artik söyler.

Aynı benim de öyle. Takılan 2 bilezik. Onu da eşim evlenmeden kredi çekti. Onunla aldılar. Hem düğün masrafı yaparken hem de babasının borçlarıyla uğraştı. Hiçbir şey aldırmadım. çarşı marşı hak getire... Ben de çalışıyorum. Şimdi bile kendime bir şey alınca olay oluyor resmen. Her akşam kv evindeyim. Kendi evimi otel niyetine kullanıyorum. Hafta sonu 1 günümü kendime, evimin temizliğine ayırıyorum o bile çok geliyor. :KK36: Allah her şeyi kaldırabilene veriyor. 8 aylık evliyim. Eşim bile senin yerinde başkası olsa 10 kere boşanmıştı diyor. Ama insan alışıyor sanırım :KK50:
Off seninki çok daha ağır bir vaka. Ben de hiç istemyorum evimden çıkayım. Haftada 2. Gitmek sinirlendiriyor beni. Kv le aram şu anda iyi. Her şeye elinden geldiğince yardımcı oluyor allah var. Dağ gibi ütülük vardı. Dün bizdeydi. Bi eve geldim hepsini ütülemiş :) onlara gittiğimde el pençe etrafımda kızım ne istersin iyi misin falan diye peşimden ayrılmıyor. Ben de seviyorum kvmi. Ama geçmişteki olayları da silemiyorum kafamdan. Bir de hala her şeyde bir fikri var ve genelde muhalefet. Kendini her konuda tel bilgili sanıyor. Eşim de çoğu zaman tartışıyor. Yine de iyisiyle kötüsüyle onlar da bizim bir annemiz. Eksiklikleriyle kabul ediyorum. Ama aşırı üstüme titremesinden de hoşlanmıyorum elimde değil:)

tşkler cnm bende korka korka gittim şimdi biraz daha iyiyim folik asiti bıraktık 3 tane ilaç verdi 2li tarama testi için kanımızıda verdik 31inde sonuçlarla tekrar gidicez ensemizede baktı herşey normal dedi. etmez olurmuyum canım hepinizi iyi haberlerle bekliyoruuuzzzzz bebişimle :KK16::KK16:

her gitmede korkuyo insan canım yaa ama onu orda sağlıklı görünce bizden mutlusu yok:21::21: inşallahh test de güzel çıkarr:KK16:

Off seninki çok daha ağır bir vaka. Ben de hiç istemyorum evimden çıkayım. Haftada 2. Gitmek sinirlendiriyor beni. Kv le aram şu anda iyi. Her şeye elinden geldiğince yardımcı oluyor allah var. Dağ gibi ütülük vardı. Dün bizdeydi. Bi eve geldim hepsini ütülemiş :) onlara gittiğimde el pençe etrafımda kızım ne istersin iyi misin falan diye peşimden ayrılmıyor. Ben de seviyorum kvmi. Ama geçmişteki olayları da silemiyorum kafamdan. Bir de hala her şeyde bir fikri var ve genelde muhalefet. Kendini her konuda tel bilgili sanıyor. Eşim de çoğu zaman tartışıyor. Yine de iyisiyle kötüsüyle onlar da bizim bir annemiz. Eksiklikleriyle kabul ediyorum. Ama aşırı üstüme titremesinden de hoşlanmıyorum elimde değil:)

Tabiki, annem beni hep "4 atanın hakkı birdir" diye büyüttü. Ama bazen bunalıyorum. İşten çıkınca evimde ayaklarımı uzatıp oturmak istiyorum ama olmuyor. Bize gel diyorum, onu da kabul etmiyor. Aramızda bir bina var. Her şeyde fikrinin olması benimkinde de var :) he deyip geçicen ona da :)

Insallah 3 hafta snra 3lü test için gitcem. Zaten 4 aya yaklasmis olacam artik söyler.

Bende haftaya gidicem 2li test icin 12+5 olucam ama goremez bence.Hayirlisi olsun diyorum ailesine ve vatanina milletine hayirli evlat olsun insallah birde anne babasi gibi uslu bi bebek olsun..

Bu arada tabloya adimi eklemissiniz çok tskler.
Doktoruma göre 7aralik dogum sanmistim, yanlislik olmuş.
30 kasim dogum,. Tabi araliga sarkabilir. Doktor bana
6haftalik dedignde ben 3 martta hamile kaldim sanmistim ama
Sat a göre 22 subat. :) istersenz kaldirin.

shımarık çım canım
çok fena imrendim yani maşşalaaahhh ALLAH bozmasın.ne güzel ilgi alaka..biz nişanlıyken doğmamış bebeğin kavgasını yaptı bnm k.v ...siz bana baktırmazsınız fln deyip.sanki çok sevecekmiş gibi.aramıyo bile walla.4 senelik evliyim evime 1 kez bile gelmedi...nerdeeee balkon yıkasın :KK22::KK22: zaten gelmesindeeeee... he bide kişi kendiden bilirmiş işi misali zamanında oda eşimi göstermemiş kayınvalidesine elletmemiş bile :KK76::KK76:

banyo yapmak iyi değil rahim mi açılıyomuş ne. ben gecen hamilelikte kahve lekelerle bas etmeye çalışırken banyo yaptım ve banyodan sonra kanamaya döndü.dr keşke yapmasaydın dedi ,düşüğe sebep oluyo. Rabbim meleğini korur inşallah

Aminnnnn inşallah...
Bnm dr hayatına devam et dedi. Genelde dinlen dedi. Wc ve yemek için kalkabilirsin karnını kasma sadece dedi. Banyo bu arada hep ayakta yapmak gerekiyormus gebelikte. Enfeksiyon olmasın diye:KK66:
Seninki ne durumda, geçmiştir umarım

shımarık çım canım
çok fena imrendim yani maşşalaaahhh ALLAH bozmasın.ne güzel ilgi alaka..biz nişanlıyken doğmamış bebeğin kavgasını yaptı bnm k.v ...siz bana baktırmazsınız fln deyip.sanki çok sevecekmiş gibi.aramıyo bile walla.4 senelik evliyim evime 1 kez bile gelmedi...nerdeeee balkon yıkasın :KK22::KK22: zaten gelmesindeeeee... he bide kişi kendiden bilirmiş işi misali zamanında oda eşimi göstermemiş kayınvalidesine elletmemiş bile :KK76::KK76:

heee bizimkide nişanlıyken bebek die tutturmaya başlamıştı farkındaysanız biz daha nişanlıyız bunları konuşmak için çok erken diye terslemiştim. şimdide pek umrunda olduğu söylenmez yani oğlunu arayıp sorar herşeyi doğuma teşerrif eder inş. aman zaten ayağımın altında dolanmasın sinir etmesin beni :KK1: sanırım hepimiz bu konudan dertliyiz :KK52:

oyy sanırım o takımı bende biliyoruumm.e bebekte görmüştüm bayılmıştımda almaya cesaret edemedim.aslında çok umutluyum olacağına arada aklıma ne kadar endişe düşsede inanıyorum kucagıma alacağıma ama işte elim gitmiyo yinede. güle güle giydir cnm .zaten bizim bebeklerimiz kış bebeği olacağı için kadife setlere bakıyorum çok tatlılar.cinsiyetler belli olsun önermeye başlıcam hepsini sık kullanılanlara ekliyorum teeek tekk :KK16::KK16:

eveeeet yaaa e bebekte ki o takım işte. harika şirin ama demi:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım yaaa, doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum ama senin de sat.a göre ultrasonda bir hafta geriden mi geliyordu bebeğin? bende de durum aynı da merak ettim. dün doktora gittim sat.a göre 9+3, ultrasona göre 8 haftalık çıktı. iki hafta önce 7-8 gün gibi bir fark vardı sanki, şimdi 2 gün daha artmış gibi geldi. doktor bir sorunmuş gibi bahsetmedi gerçi ama tedirgin oldum :KK43: bir de yine burada bir arkadaşın 1 haftalık farkı kapanmış gibi bir şey okuduğumu hatırlıyorum. sende durum nasıl? son zamanlarda gittin mi canım doktora? tabii hatırladığım kişi sen isen :KK9:

heee bizimkide nişanlıyken bebek die tutturmaya başlamıştı farkındaysanız biz daha nişanlıyız bunları konuşmak için çok erken diye terslemiştim. şimdide pek umrunda olduğu söylenmez yani oğlunu arayıp sorar herşeyi doğuma teşerrif eder inş. aman zaten ayağımın altında dolanmasın sinir etmesin beni :KK1: sanırım hepimiz bu konudan dertliyiz :KK52:

ben hiç terslemedim ya ne varsa içime atıyorum hep o yüzden kendi kendimi daha çok üzüyorum...bizimki doğumada gelmez sanırım.aynen senin gibi bizde hiç konuşmuyoruz telde fln.zaten içimdende gelmiyo ne yalan söyliyim..bunca yıl konuşmamışız ne dicem ki ben ona.eşimede karın benle konuşmuyo diyo..sanki konuşulcak şey bırakmış gibi.genç yaşımda neler yaşattılar bana ama onlarında kızları var daha fazlasını görsünlerde kıymet bilsinler inşallah..

okuyup aradan alıntı yapmadan dalıyorum :) ben geçen gün girdim ultrasona...10+1 di...ama hiç hareket filan yoktu..uyuyodur dedi doktor ama bana ultrason aleti eski gibi geldi..ecüş bücüş şeyler görünüyodu ekranda..hiçbişey anlamadım...güzel bi hastane buluyum bari

Bu arada tabloya adimi eklemissiniz çok tskler.
Doktoruma göre 7aralik dogum sanmistim, yanlislik olmuş.
30 kasim dogum,. Tabi araliga sarkabilir. Doktor bana
6haftalik dedignde ben 3 martta hamile kaldim sanmistim ama
Sat a göre 22 subat. :) istersenz kaldirin.

Sen yine iyisin ben 3 hafta önce rica edip bilgilerimide vermistim ama halen koymamislar :)

X