2014 Aralık Anneleri

Cinsiyetleri ögrendiniz mi kizlar araligin ilk haftasina dogum yapacak olan var mi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende asırı derecede sogan severdım sımdi hiçbir sekılde yıyemıorum tvde ızlerken bile soganı gorunceeee kotu hıssedıorum kendımı bulantı gelıyor..:KK50::KK50:

Ayni canim eskiden sevdigim bayildigim ne varsa simdi gormek bile istemiyorum.sevmediklerimide severek yiyorum bi anormallik var bu iste anlamadim :)

Psikolojik olarak değil ama korkum var tekrarlar mi diye.birde doktor bana rahmi kazimadığını söyledi kürtajda.sadece vakum yani rahmin yıpranması daha az oluyor sanki bu durumda kabaca akıl yürütürsem.bende 2ayı geçirmek istiyorum sadece inşallah acele bi karar olmaz.

Benimde vakumla oldu artik kazima yapmiolar zaten eskidendi evet zarar vermio ben biraz kaderci yaklastim ne kadar beklersem bekliim olacagi varsa oluo diye dusundum yiyecek ekmegi varsa tutunuo oyuzden beklemedim hayirlisiyla alirim insallah kucagima sende ole tabi onemli olan kendini tekrar hazir hissetmen ins en kisa zmnda tekrar hamile kalirsin hayirlisi olsun

Psikolojik olarak değil ama korkum var tekrarlar mi diye.birde doktor bana rahmi kazimadığını söyledi kürtajda.sadece vakum yani rahmin yıpranması daha az oluyor sanki bu durumda kabaca akıl yürütürsem.bende 2ayı geçirmek istiyorum sadece inşallah acele bi karar olmaz.

inşallah canım ama 2 ayı mutlaka geçir rahimin kendini toplaması lazımmış çünkü

Yazzık adama ayol bişeycik deme, oynasın topunu gelsin :)) Erkekler biz kadınlar gibi sıkıntıya gelemezler hayatım, dirayetli olamazlar.. Şu bizim çektiğimiz sıkıntının binde birini onlara versek senelik izne çıkıp yatak döşek yatarlar...

Ayyyyy be güzel demişşin valla aynısını onlar çekse bir sene izne çıkarlar güzel tespit valla:KK70: demeyeceğim gayri ama içim içimi yiyor :))

huselcigim beni denemeye kabul ettiginiz icin teşekkür ederim inşallah yüzünüzü kara cıkarmam bu arada akrepcigim gecmiş olsun iyi geceler

Benim 2 gun ilerde olduguna gore 8 aralik olabilir canim.cinsiyet malesef henuz bilmiyoruz cogumuz..

Benim dogum 30 kasim, tabi normal istiyorum araliga sarkar diye dusunuyorumm. Ögrenemedim, kasim anneleri hep 11 ,12 haftalarda ögrenmişler. Benimde 12+5 ama ögrenemedim doktor 14 ile 16. Haftalarda gorulur tabiki bebegin durusu da önemli dedi..

Benim dogum 30 kasim, tabi normal istiyorum araliga sarkar diye dusunuyorumm. Ögrenemedim, kasim anneleri hep 11 ,12 haftalarda ögrenmişler. Benimde 12+5 ama ögrenemedim doktor 14 ile 16. Haftalarda gorulur tabiki bebegin durusu da önemli dedi..

erkek bebekler daha çabuk öğreniliyo cinsiyet organının gelişiminden dolayı arkadaşım 17 haftalık hala öğrenemedi bebek bi türlü göstermiyo :)

anladımm.. olsun hayırlısıyla sağıkla doğsunlarda önemli olan o..doğru bebek göstermeyince doktorda göremez,

Hulyazelis canim aynisi bende de var..hani midem bulanmasa ac kaldikca gercekten yemek istemicem..eskiden yedigim hicbisiyi yiyemiorum :KK43: ve sanki hep bole devam edicekmis gibi :KK43:

erkek bebekler daha çabuk öğreniliyo cinsiyet organının gelişiminden dolayı arkadaşım 17 haftalık hala öğrenemedi bebek bi türlü göstermiyo :)

Kasim annelerinde cogu kiz, ögrenmisler hep. Artik hayirlisi..

anladımm.. olsun hayırlısıyla sağıkla doğsunlarda önemli olan o..doğru bebek göstermeyince doktorda göremez,

Kesinlikle öyle,ufak tefek bisiler almak istiyorum aslinda bebegime,ondan merak ediyorum. :) saglikli dogsunda baska birsey istemem. :)

Bu arada karniniz sistimi,hamilelik giyiyomusunuz?

Benimde vakumla oldu artik kazima yapmiolar zaten eskidendi evet zarar vermio ben biraz kaderci yaklastim ne kadar beklersem bekliim olacagi varsa oluo diye dusundum yiyecek ekmegi varsa tutunuo oyuzden beklemedim hayirlisiyla alirim insallah kucagima sende ole tabi onemli olan kendini tekrar hazir hissetmen ins en kisa zmnda tekrar hamile kalirsin hayirlisi olsun

Ne kadar beklesemde dediğin gibi rabbim ne yazdiysa o olur.Allahım kimseye aratmasin.seninde evladını sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin.

Benim ikinci gebeligim 170 bot 52 kiliyum zayifim yani ama.gobek.cikti daha 8 haftaligiz dr soyledim ilk gebeligimde 4 ayda belirdi sanki bu buyuyor banaminoyle geliyor diye oda adi uzerinde ilk hamilelik bu farkli olabilir dedi ama 8+2 yiz buun gobek bariz var😃

Benim ikinci gebeligim 170 bot 52 kiliyum zayifim yani ama.gobek.cikti daha 8 haftaligiz dr soyledim ilk gebeligimde 4 ayda belirdi sanki bu buyuyor banaminoyle geliyor diye oda adi uzerinde ilk hamilelik bu farkli olabilir dedi ama 8+2 yiz buun gobek bariz var😃

ben de zayıfım normalde benim de ikinci gebeliğim karnım şiş ama tamamen gaz midemde sürekli bi hazımsızlık bağırsaklarımda sürekli gaz hali var normal bi göbek değil benimkisi yai

Kesinlikle öyle,ufak tefek bisiler almak istiyorum aslinda bebegime,ondan merak ediyorum. :) saglikli dogsunda baska birsey istemem. :)

Bu arada karniniz sistimi,hamilelik giyiyomusunuz?

aynen bişiler almak için zor tututo insan kendini :KK16::KK16:
benim zaten göbişim vardı azcık,biraz daha çıktı, belli oluyo yani.. ama kıyafet olarak daha hiç hamile kıyafeti almadım beli bol olan pantolanlarım vardı tam gelmeye başladılar.1-2 aya alcam ama inşallahh..çok heves ettim hamiş kıyafetleri giymeye

X