2014 Aralık Anneleri

Yemek yapmaya mecburum be kuşum, kızım var.. ayağı bi zaman menemen türü şeylerle geçiştirdim, hele sabahları kahvaltı hazırlamak tam bir kabus ama mecburum, zayıfladı çocuğum zaten benim yüzümden bu aralar..
Koku olayı bende de var, aynen temizlik malzemeleri kokusuna tahammülüm yok, bi de evimin kokusu rahatsız ediyor..

canım zormuş ya insan başına gelmeyince bilmiyor kaç tane arkadaşımın bebişi oldu neler yaşadığını bi onlar biliyormuş :KK43:
rabbim kolaylık versin çabucak geçsin inşallah

Ben her ay bitiminde cekicem resmimi arsiv yapicam ay ay neydim ne oldum bakicam :)

Ayyyyy onu ben de yapıyorum ama daha belli değil :KK43:
bir de defter tutuyorum yaşadığım hissettiğim her şeyi yazıyorum...18 yaşına gelince vereceğim inşallah kuzuma :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben hiç duygusal olamıyorum galiba yaaa
... ilk bebek ama ne foto çekiyorum nede deftere duygu yaziyorum..kocam gibi odun oldumm...ona derken ..üzüm üzüm e baka baka misali...

tatlım kaç kilo aldın ki çatladın emin misin çatlak olduğuna?

kilo da almadim hic ayni kilomdayim ama kalcam genislemis valla bildigin beyaz beyaz acilmis damar gibi yollar olusmus:)

canım sıvı lanolin kullanabilirsin çatlak iyileştirme özelliğide var çatlamayıda önlüyor
bi bakiym canim onada

Ne aldım cnm??????

weleda die bi yag aldim ona basladim

Merhaba kızlar 12+3 olduk çok şükür bu hafta midem rahatladı. Ara ara baş dönmelerim var.ve çooookkkk uyumak istıyorum yatagımdan kalkmamak istıyorum.bu hafta bacaklarımda varis oldugunu farkettım böyle bişeylw karsılasanınız var mı ???

Göbeğim şişmedi falan diyorum da, eşim az önce foto çekti. Şok oldum. Resmen şişim artık. Dokununca falan şişlik hissediyor. Çok ilginç gerçekten :) $image.jpg

Hamile kalmadan zayif olanlarin erken sisiyor galiba.. benim karnimda sisme yok, yada kilomdan dolayi hissetmiyorum.

Gunaydin kizlarr nasilsiniz... kizlar benim bi sorum olacak size 2 haftadir surekli hastaneye teste cagiriyolar idrarimda lökosit epitel fln cikiyor monurol verdiler ictim gecmemis tehlikeli dediler duocid antibiyotik verdiler 2 gün kullan dedi dr bebegim cok iyi maşallah teyzeleri :nazar: :KK9: ama bu antibiyotik olayi beni korkuttu varmi benzer seyler yasayan kizlar 9 haftalik hamileyim

Ayyyyy onu ben de yapıyorum ama daha belli değil :KK43:
bir de defter tutuyorum yaşadığım hissettiğim her şeyi yazıyorum...18 yaşına gelince vereceğim inşallah kuzuma :)

Defter tutmadim duygularimi yazamadim ama ben resim arsivi yapiyorum sadece :)
Ben hiç duygusal olamıyorum galiba yaaa
... ilk bebek ama ne foto çekiyorum nede deftere duygu yaziyorum..kocam gibi odun oldumm...ona derken ..üzüm üzüm e baka baka misali...

Ayynen oyle oluyo canim :KK70:
Göbeğim şişmedi falan diyorum da, eşim az önce foto çekti. Şok oldum. Resmen şişim artık. Dokununca falan şişlik hissediyor. Çok ilginç
Sanirim gobeklerimiz ayni sekikde cikmis canim buyuklugu cok benziyo.resim cekince daha guzel farkediliyo hakikaten :)

Son düzenleme:
arkadaşlar günaydınlar
ya ben birşey sormak istiyorum bilgisi olan varsa. benim saçlarım boyalı. daha doğrusu röfleli. dipler çıkmaya başladı ama tabiki boyatmıcam. dipler o kadr rahatsız etmiyo gerçi kendi saçım da açık kumral olduğu için çok aşırı göze batmıyo amaaaa ben de beyaz çok. onlar baya belli olmaya başladı. saç maskaraları varmış aynı rimel gibi. yıkayınca geçen. saç derisine temas etmeden sürülebilien. dr a da tarif etttim kullanabilirsin dedi. ama birkaç eczaneye ve parfümeriye sordum bulamadım. ruj şeklinde olanları gösterdiler. o da çok kullanışlı gibi gelmedi. son olarak watsons a bakıcam. kullanan var mı aranızda. ? memnun musunuz?

arkadaşlar günaydınlar
ya ben birşey sormak istiyorum bilgisi olan varsa. benim saçlarım boyalı. daha doğrusu röfleli. dipler çıkmaya başladı ama tabiki boyatmıcam. dipler o kadr rahatsız etmiyo gerçi kendi saçım da açık kumral olduğu için çok aşırı göze batmıyo amaaaa ben de beyaz çok. onlar baya belli olmaya başladı. saç maskaraları varmış aynı rimel gibi. yıkayınca geçen. saç derisine temas etmeden sürülebilien. dr a da tarif etttim kullanabilirsin dedi. ama birkaç eczaneye ve parfümeriye sordum bulamadım. ruj şeklinde olanları gösterdiler. o da çok kullanışlı gibi gelmedi. son olarak watsons a bakıcam. kullanan var mı aranızda. ? memnun musunuz?

Günaydın canım ama hic bir fikrim yok malesef:KK43:

12.hafta

Hamile kalmadan zayif olanlarin erken sisiyor galiba.. benim karnimda sisme yok, yada kilomdan dolayi hissetmiyorum.

Bende şiştim canım ve aslım kilolu zaten:KK66: farkediliyo gercekten ama göze gözükmüyo zayıftakiler kadar senin kilon gibi gözüküyo:KK70:

12.hafta

arkadaşlar günaydınlar
Merhaba,
Ben gecen sene cosmo shop'da gormustum. Oralara da bir baksan çıkar belki. Watsons ve gratisler de iyi fikir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin kizlarr nasilsiniz... kizlar benim bi sorum olacak size 2 haftadir surekli hastaneye teste cagiriyolar idrarimda lökosit epitel fln cikiyor monurol verdiler ictim gecmemis tehlikeli dediler duocid antibiyotik verdiler 2 gün kullan dedi dr bebegim cok iyi maşallah teyzeleri :nazar: :KK9: ama bu antibiyotik olayi beni korkuttu varmi benzer seyler yasayan kizlar 9 haftalik hamileyim

Günaydın canm dr verdiyse en düşügünü ayarlamıstr zaten korkma bende gribal enfeksiyon yasadıgımda vermişti antibiyotik bunlar gebelerede verilebiliyo dedi tabi hiç kullanmasak daha iyi ama enfeksiyon için kendi adıma söyleyim bebege gecme durumu daha tehlikeliydi oyuzden kafanda büyütme saglıklı günler:)

12.hafta

Göbüşleri cıkanlar hepsini okudum ama eski sayfalardan alıntı yapamadım sona kadar okuyayım diye hepinize göbekleriniz cok yakışmış:KK66: cok güzel bi duygu onun için göbeginin cıkması bile hele hissettiğimzde neler olacak bakalım:KK70:

12.hafta

X