2014 Aralık Anneleri

diğer doktorların hiç beklettiğine denk gelmedim ama Sühendan hanım'a ilk randevumda 3 saat sonra 2 sonra 1 saat bekledim. Giderek düşüyor ama çalışınca gerçekten zor. Bende çalışıyorum Yıldırım'daki doruk'a geçiçem. Orada ki Gizem Hanım'a çok iyi diyorlar. Arkadaşımda onda yaptı. Kısmet bakalım.

çekirgede çok yakın sayılmaz yani orayada gitmek eziyet bebişin çok büyümeden bir çaresine bak canım doktorun belli olsun. evet cnm kısmet allah yardımcımız olsun :KK16:

kızlar aksama ne yıceksınız ıstahım zaten yok ne yıcegımı sasırıyorum kılo kaybımda baya oldu yarın kontrolum var doktor yatıradabılır
:44::44::KK50:

çekirgede çok yakın sayılmaz yani orayada gitmek eziyet bebişin çok büyümeden bir çaresine bak canım doktorun belli olsun. evet cnm kısmet allah yardımcımız olsun :KK16:

Sen nerde oturuyorsun ben Yıldırım'da oturuyorum ve mantıklı geldi yıldırım daki doruk. Doktoruda gördüm çok tatlı bir bayan kısmetse ona gideicem bakalım.

Sen nerde oturuyorsun ben Yıldırım'da oturuyorum ve mantıklı geldi yıldırım daki doruk. Doktoruda gördüm çok tatlı bir bayan kısmetse ona gideicem bakalım.

bende yıldırımda oturuyorum yeşile yakın. doğum tarihlerimizde hemen hemen aynı yarın 2li tarama testi için gidicem sen gittinmi?

bende kamuda daha rahat olur diyodum ama benim patrondanda allah razı olsun her hafta kontrole gidiyorum ben arada ile profa gidiyorum hiç sıkıntı yaratmadı

ama kamuda doğumdan geri dönüşde izin kullanımı sıkıntı olmuyor heralde ücretli ve ücretsiz izini rahat kullanabiliyorlar diye biliyorum özel sektör için doğum sonu zorlu geçiyor birazda
Ücretsiz izin imkanın varsa maddi olarak 2 yaşına gelene kadar izin alabiliyorsunuz ama bu izin süresince emeklisandığına paran yatmıyo yani ücretsiz izin emeklilik süresini uzatıyor

Ust sinir 95 seninki yuksek sayilmaz canim. 111 cikmisti benim.
Biraz dikkat edersen düşüyor.
Benim ki 88-96 araliginda su anda.
Arada kacamak yapmama ragmen :)
Ha bir de hareket cok etkili. Biraz daha buyusun bebis günlük yürüyüş yapicam.

100 dü en üst canım dr.da dediğin gibi 95 ten aşağı olmalı dedi
ama olmadı gelecek ay tahlilde yüksek çıkarsa dahiliyeye gönderirim deyince korktum bende:KK53:
ohhh içimi rahatlattın çok sağol
diyetmi yapıyorsun?
inş canım 3 ayı tamamlayalımda sonra yürüyüşlere başlarız :KK34:

bende yıldırımda oturuyorum yeşile yakın. doğum tarihlerimizde hemen hemen aynı yarın 2li tarama testi için gidicem sen gittinmi?

Yok canım pazartesi gidicem bende. Yıldırım'dan medicabil zor gerçi araban varmış o zaman rahat olur. Mesafe çok çünkü. Meraklar bekliyorum işte belki cinsiyeti de belli olur.

kimi alır kimi verir adaletmi bu şimdi :KK9: benide kilo alıyorum diye yatıracak dr bu gidişle :KK9:

bugun tartıldım gene 6 kılı gıtmış en son 5 tı bıkaçgun once . cok cok zayıf degılım ama bunyeem sarsılıyor.. bakalım ne dıcek doktor 4 kılo verdıgımde yatırmıstı 3 haftadır gıtmedım merak edıyorum bebegımı :KK49:

Benim kalbi durdu canım kısa sürdü zaten atışı ben 6+4te duydum kalp atışını bir hafta tekrar kontrole gidince 6+6 da büyümesi durmuş canım acele edip gitmem gereken tarihten önce gittim o zaman duymuştum kalp atışını eğer doktorun çağırdığı tarihte gitseydim hiç duymamış olacaktım.gerçi bunun neye faydası olur bilmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim kasım ayında 6+5 haftalıkken olmuştu. ilişki sonrası kan gelmişti sonra yerini kahve lekelere bıraktı. nasip o hafta da kayınvaldemler gelmişti dr istirahat et dedi edemedim aklım kesmedi tecrübesizlik. gün boyu ben ayakta durdukça geldi. 1 hafta böyle sürdü. misafir gidince yattım azalır gibi oldu banyo yaptım bilmeden kahve leke kanamaya döndü.meğerse banyo yapmak kötüymüş. sonra hastaneye git gel yollarda kanamam da arttı. ve düştü bebeğim. ilk düşük diye araştırılmadı. 2 ay korunduk 3. ay çok taktım tutmadı 4 ay kendi haline bıraktım düşünmedim tuttu şükür. 9+4 günlük hamileyim biraz korku dolu geçiriyorum ama Rabbime emanet ettim inşallah kucağıma alırım sağlıkla. senin neden düştü yani ilk düşükse sorun etme çoğu insan bilerek yada bilmeyerek düşük yaşıyormuş.

Benim kalbi durdu canım kısa sürdü zaten atışı ben 6+4te duydum kalp atışını bir hafta tekrar kontrole gidince 6+6 da büyümesi durmuş canım acele edip gitmem gereken tarihten önce gittim o zaman duymuştum kalp atışını eğer doktorun çağırdığı tarihte gitseydim hiç duymamış olacaktım.gerçi bunun neye faydası olur bilmiyorum

kızlar aksama ne yıceksınız ıstahım zaten yok ne yıcegımı sasırıyorum kılo kaybımda baya oldu yarın kontrolum var doktor yatıradabılır
Ayy bende onu dusunuyorum sogan kavrulurken cikan kokudan midem bulaniyo.dondurucuda barbunya var atayim dudukluye soganida kavurmadan koyayim pissin kendi kendine

Yok canım pazartesi gidicem bende. Yıldırım'dan medicabil zor gerçi araban varmış o zaman rahat olur. Mesafe çok çünkü. Meraklar bekliyorum işte belki cinsiyeti de belli olur.

bende bende çok merak ediyorum en son 2 hafta önce görmüştüm bebişimi bakalım yarın sabahın körüne aldım randevumu heyecandan uyuyamam kesin :)

Ayy bende onu dusunuyorum sogan kavrulurken cikan kokudan midem bulaniyo.dondurucuda barbunya var atayim dudukluye soganida kavurmadan koyayim pissin kendi kendine

bende asırı derecede sogan severdım sımdi hiçbir sekılde yıyemıorum tvde ızlerken bile soganı gorunceeee kotu hıssedıorum kendımı bulantı gelıyor..:KK50::KK50:

Ama yüksek lisans zoraki birşey :)) evet inan suyumu bile getiriyor ayağıma dört dönüyor ama maça keyfi gidiyor ben bulantılardan hiç bir şeyden zevk alamıyorum ya kıskanıyorum resmen onun zevk almasından...ya böyle biri değildim ben ya...

Duygusalız tabi olur öyle canım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Brnimkide ole dedi ama ben dedim bu 3 ay icin psikolojik surec diolar ben okadar beklemeyyi dusunmuyorum oda ozamn 1 adet gecir rn azindan ddedi :) dogru psikolojik olarak ii olman lazim dedi ama tabi bjnu direk soyleyemiyorlar rahmin trmizlenmisse insallah bi sorun olmaz sonucta dogum yapanlar bile 1 ay sonra tekrar hamile kalAbilio ; ) sanada nasip etsim hemn allah ins.

Psikolojik olarak değil ama korkum var tekrarlar mi diye.birde doktor bana rahmi kazimadığını söyledi kürtajda.sadece vakum yani rahmin yıpranması daha az oluyor sanki bu durumda kabaca akıl yürütürsem.bende 2ayı geçirmek istiyorum sadece inşallah acele bi karar olmaz.

bir mutlu oldum ki sorma içime dert olduydu akşam beri şimdi sıkıca duruyorlar hehe :) engel olmasam kocaman olcaklardı :) rabbim isteyen herkese versin :KK9:27::KK53:

Ahh ah şimdik böyle kocamanlar taş gibiler, hele bir emzirme olayları bitsin, balon gibi sönüyorlar kabus yaa..

Kızlar, karnı hiç büyümeyen var mı? Benim gobeğim şişti ama bebekten değil tamamen aç gözlülüpüm yüzünden her şeyi yemekten. Lömbür lömbür oldum 3 kiloda :KK43: kocam bana bakarken kaşlarını çatarak, doğumdan sonra seni böyle görmeyecem diyor daha şimdiden :KK43::KK43: bari göbek şişse de millet hamilelik kilosu deyip geçse. Çok canım sıkkın :KK43::KK43: artık zor giriyorum kıyafetlerime

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yavrucum ben de toparlaklaştım, kalçam, karın bölgem büyüdü, ama tamamen benim pis boğazımla alakalı..

Kızlar karnımın sağ tarafında ağrı değil de çok içerden inceden inceden iğne batması gibi böyle sinek ısırıyor gibi şeyler oluyor normal mi bu sizde de oluyor mu??????

Bir de eşimin evlendiğimizden beri haftada bir gün 5-6 arası halısaha maçı vardı...hamile kaldığımdan beri gitmesine inanılmaz gıcık oluyorum...sanki bencillik yapıyor gibi geliyor ben evde bu halde perişan yorgun yatarken o maça gidiyor gibi..yemek bulaşık ütü aklınıza gelecek her işi eşim hallediyor bulantımdan dolayı o yüzden abartıyorum gibi geliyor geri susuyorum ama bende ayaküstü çalışıyorum sonuçta yoruluyorum da... şimdi eve geldi namazı kılıp koptur koptur çıktı hemencecik maça geç kaldım diye..çok gıcık oluyorum böyle çarpasım geliyor maça gittiği için o derece yani..ama bişi demedim hiç ... sizce abartıyor muyum haklı mıyım??? Ona göre çemkireyim gelince:KK70: fikir verin lütfen

Yazzık adama ayol bişeycik deme, oynasın topunu gelsin :)) Erkekler biz kadınlar gibi sıkıntıya gelemezler hayatım, dirayetli olamazlar.. Şu bizim çektiğimiz sıkıntının binde birini onlara versek senelik izne çıkıp yatak döşek yatarlar..

Hayatım şehriye çorbası, tavuk kızarttım, ve pilav.

X