2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

topiğin hayırlı olsun canım bir yıldır buralardayım uzun hikayem son sayfalarda bende aranıza katılıyorum eylülde...

Kızlar bende adet oldum dondurulmuslarla denicem aslında ilk denemem de yetişmedi işte heyecanlandım neler bekliyo beni acaba nezaman olurki transferim bi an önce olsa yaa

selam eski topiklerdede vardık ne zaman olucakk benim nisanda opu oldu ama sıvı var diye donduruldu 2 embryo 12 ağustosta adet oldujm 21.günü yanı 01 eylülde lucrin başlıo 10 eylul gibi adet olursam kontroller ve transfer ama tam tarih eylulde belli olur senin ne zaman haber et

hayırlı olsun canım iğneler en kolayı ılk deneme mi benim yarım kaldı nisanda aylar geçti işte

Tesekkur ederim cnm bnm ewet ilk defa yapoyrum banada enzoru igneler gibi geliyr cunku bn tsh sorunu yasan biriyim ve her ay kan verrken kasiliyrum.. bugun bos ignnin ucunu deneyun dedim anammm yandimm dedim.. nasil ypvam kndi kndi kndime.kara kara onu dusunuyrum artik kocsime yaptrrrim.. ne yapam.. yarin.ola hayrola.. insallh.. guzel olur.. hakkimzda

Kesinlikle hber bkliyrum cnm buarada bnm net paketim bitebilir 1hafta sonra girrim anca sanirim hberin olsun.. tmmi..

Bu arada su profilindeki yaziyi nasil needen yazdin..gel bebgim diye
Aynen benimde bitiyor bende o civarlar girerim :)

Yaziyi profil ayarlarindan isminizin altina gozukmesini istediginiz yazi diyor oraya yaz kaydet de bu kadaaaar :)

Sakincasi yoksa neden yarim.kldi cnm insallh kotu birskintin yoktur..

o kadar uzun kı topige bugun döndüm kısaca kopyalayayım yazdıklarımı bende fostimon,merional igne kullanmısştım ampulu kırıp bır tüpe sonra diğerine karıştırıp göbüse yapıyordum aynısını diğer ignedede yaptım sonra cetrotide eklendı o daha kolaydı hazırlaması en kolayı ovitrelle çatlatma iğnesi herşeyi hazırdı 01 eylülde lucrin başlıycam şırınga hazır sıvı çekip bu igneler inan en kolayı 4 ay içinde 2 ameliyat yasadım rahim filmi neler neler anlatayım kısaca;

aralikta ilk deneme için basladik tupler tikali ve endometriozis var.4 ay kist yüzünden ertelendi martta basladik opu da 5yumurta toplandı ama tüpte sivi olduğundan 2embryo donduruldu rahim filmi çekildi laparoskopi ile tüp cikarildi 5saat suren bir ameliyatta iki sene öncede kist ameliyatı olmuştum simdi eylülde donmus embriyo larim transfer edilecek adet yeni bitti muhtemelen 10eylulde gelir 1eylulde lucrin iğne ile baskilancak.topikte yer almak ve bu uğurda uğraşan herkese kolaylıklar diliyorum konusalim paylasalim hayirli olsun arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…