2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aminnn cnmm bnmmm aminn dualrini esirgeme bizden ttlim.. gonl f verdiler.. sen ne kullndin cnm..

Kızlar tedavi boyunca tarnsfere kadar ilişki serbestti ama ben kendim istemiyodum ne olur ne olmaz die hemşire hanım dün yasağı delmemi sölediBizde dün hemşireyi dinledik pazartesi opu olucağı için perhiz 2gün olmalıymış en az ama benim içim tahat değil ya keşke şeytana uymasaydım size bununla ilgili bilgi verdiler mi kızlar ya yumurtaya zarar vermişmidir

Canım benimde ara ara göğsüme ağrı giriyor ama çok değil. Iyiyim bende evde vakit geçiriyorum. Yarın erken olur ama ötesi 10. Gün olacak artık belli olur bence

Herkese selamlar ben yaklasik bir yildir her topikte bulundum uzun bir hikayem var koşaca şöyle aralikta ilk deneme için basladik tupler tikali ve endometriozis var.4 ay kist yüzünden ertelendi martta basladik opu da 5yumurta toplandı ama tüpte sivi olduğundan 2embryo donduruldu rahim filmi çekildi laparoskopi ile tüp cikarildi 5saat suren bir ameliyatta iki sene öncede kist ameliyatı olmuştum simdi eylülde donmus embriyo larim transfer edilecek adet yeni bitti muhtemelen 10eylulde gelir 1eylulde lucrin iğne ile baskilancak.topikte yer almak ve bu uğurda uğraşan herkese kolaylıklar diliyorum konusalim paylasalim hayirli olsun arkadaşlar...Rabbim yardimcimiz olsun.

Canım yumurtalara bi zararı olsaydı hemşire onay vermezdi herhalde bişey olmaz inş. Ama perhiz 2 gün az değilmi

H.geldinn cnmm tedavin simfiden hyrli olur ve artik bebegine kvusursunn.. cok badireler atlatmissin indallh raabbim hyrlisini verr sana cnm allh kimsenin kucagini bos birkmasin..

Opun nezamn cnm..
2gun perhiz ewet olmali..
Korunsaydin cnm bukadar sikinti ypcagini dusunseydin
Ama yumurtalrina bir zarri olmax tbikide cnmm bnmm sikinti ypma..

umucanim 36529070 .!.:
H.geldinn cnmm tedavin simfiden hyrli olur ve artik bebegine kvusursunn.. cok badireler atlatmissin indallh raabbim hyrlisini verr sana cnm allh kimsenin kucagini bos birkmasin..

Hosbulduk canim rabbim hepimize yardim etsin

Canım yumurtalara bi zararı olsaydı hemşire onay vermezdi herhalde bişey olmaz inş. Ama perhiz 2 gün az değilmi
Bende öle düşünmek istiyorum sizinde başınıza geldimi merak ettim ne olur ne olmaz die korundum tabiYok kuzum biz aşılamalardada o kadar perhiz yapıyoduk yani yapıodu eşim,sayıda bi sıkıntımız yok sebebsiz infertiliteyiz maalesefHatta ilk aşılamada 5 gündü perhiz anamm yarısı tembel ve ölüydü yani çok ara vermemek lazımmış kuzum

Canım benimde ara ara göğsüme ağrı giriyor ama çok değil. Iyiyim bende evde vakit geçiriyorum. Yarın erken olur ama ötesi 10. Gün olacak artık belli olur bence

Rabbim bize sabrını versin inşallah senin 7 Ağustos muydu transfer gününü saymazsak yarın 9. Gün benimkisi acaba Pazartesi mi yaptırsam diyorum ben de oturuyorum Pazartesi işe başlıyorum artık baya bi dinlenmiş oldum önemli olan kısmını atlattık vakit geçsin diye kitabımı okyuyayım diyorum ama olmuyo belirti aramak istemiyorum artık zaman sanki durdu ya geçmiyo artık Uyuyamıyorum da inşallah beklediğimize değer

Cok zor zamanlar yasamissin ama vuslata az kalmis:)insallah ikiside sana siki siki ttunur da bunca zorlugu unutturur sana:) hosgeldin....

Yokkk bitnemm dusunsene norml iliskiye girenlerin yumurtadina birsey oluyrmuydu htta ogunler giryrdukki ttsun diye.. korunduysan no problemoooooo sikintiii yokk cnm bnm. hic kafana tkma onlar koruncagi yeri iy bikir..

Opun nezamn cnm..
2gun perhiz ewet olmali..
Korunsaydin cnm bukadar sikinti ypcagini dusunseydin
Ama yumurtalrina bir zarri olmax tbikide cnmm bnmm sikinti ypma..
Pazartesi tatlımm Allah nasip ederse,insan ister istemez panik oluyo zarar vermişmidir die bi yerde okumuştum yırtılabilir çoook saçma geldi onun için sizlere sormasam rahat edemezdimKorundum bu arada kuzum

yok canım olur mu öyle şey.yumurtaya zarar verecek olsa normal yolla nasıl hamile kalınacak.bişey olmaz korkma.ayrıca bize ilk tedaviye başladığımız günden itibaren ilişki yasaktı.benim opuyla transfer arasında 1 ay vardı,o dönemde bile sormadım ben yasak mı diye ama ilişki olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…