2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canim korkma bizede yapn demislerdi sperler kaliteli taze ve guclu olsn die zarari yok yani 2 gun ideal olaniymis endiselnme.zaten yaptgnz son iliski olcak 4 ay boyunca tutunrsa bebsin sana ilk 3 ay yasak rahim kasilmasn die sonra bi problem yoksa serbest biz 5 aya yakindr yok bebehimn eşi asagda oldgu icin yasakladi dr umarm hersey yolnda gider.

tedav
tedavin hayırlı olsun şimdiden canım.umarım bu sefer bebeğine kavuşursun

Yokkk bitnemm dusunsene norml iliskiye girenlerin yumurtadina birsey oluyrmuydu htta ogunler giryrdukki ttsun diye.. korunduysan no problemoooooo sikintiii yokk cnm bnm. hic kafana tkma onlar koruncagi yeri iy bikir..
Vala bilsemde cevabı illa yazasım geliyo sormassam içim rahat etmiyoÇokk teşekkür ederim kuzumm içime su serptin

yalislik olmus bende anlamadm kuzum yapamadim gonalf kullandm bende canim :) basladnmi igneye.

Yok tatlim.. baslamadim doktor yarin baslasin.desi.. hemsire gosyerdi.. sadece ogretti.. sewindim.sennde gonlf kulnmana cunku hep duydugum prohondu.. ummah..
Pazartesi tatlımm Allah nasip ederse,insan ister istemez panik oluyo zarar vermişmidir die bi yerde okumuştum yırtılabilir çoook saçma geldi onun için sizlere sormasam rahat edemezdimKorundum bu arada kuzum

Iyo yapmissin cnm nasil yirtcak altimiza okadar alet sokuyrlar sen icini rahat tut canim.. insallh birsey olmaz..

Vala bilsemde cevabı illa yazasım geliyo sormassam içim rahat etmiyoÇokk teşekkür ederim kuzumm içime su serptin

canım birşey olmaz merak etme bize OPU ya uc gun kala son kez dedi sonra perhız dedi ben tedavi başlayınca bıraktık ama yapan arkadaşlarım oldu içini ferah tut

canım birşey olmaz merak etme bize OPU ya uc gun kala son kez dedi sonra perhız dedi ben tedavi başlayınca bıraktık ama yapan arkadaşlarım oldu içini ferah tut
Yani sonucu etkilemez diyosunuz dimi canlarım tutup tutmaması bunla alakalı olmazSizleri seviyorum iyiki varsınız

Progeon la başladım bi iğne daha eklenecekmiş bir kaç gün sonra bir tane daha eklenecek..sen peki??

Bn ginal fcanm bnm birde coraspirin verdilee.. birde antbiyotik insallhh cok guzel aonuclarimiz olur.. bn bugun baalamadim yarin 7de vurcam.. ikimizde ayni olcak.. insallh guzel sonuclar aliriz..

inşallah rüyan gerçek olur :) bende tranfersden sonra normalde cok az terleyen bırısı olarak cok terlıyodum sıcaklıklar basıyodu ellerım ayaklarım yanıyodu yanı ilaclardan canım.hormonlar yapıyo hepsını malesef.

yok canım yumurtalara bişey olmaz :)

Bn ginal fcanm bnm birde coraspirin verdilee.. birde antbiyotik insallhh cok guzel aonuclarimiz olur.. bn bugun baalamadim yarin 7de vurcam.. ikimizde ayni olcak.. insallh guzel sonuclar aliriz..
Evet aynı olacak inşallah beraber alırız bebîşleri kucağımıza:))doktor çok ümitli konuluyor ama Allah'ın takdiri artık

hayırlı olsun kızlar transfer oldu sanırım rabbim güzel haberlerinizi nasip etsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…