2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim rahat rahat bi ohhhh de artık. Önemli olan değerin yükselmesi. Sonuçta 5 in üstü hamilelik olarak kabul ediliyosa sen zaten hamileydin ve ne güzel değerin yükselmiş. Allah tamamına erdirsin insallah.

Kader arkadaslarim)
Degerlerim;
7. Gun 1.25
9. Gun 5.4
11. Gun 30
13. Gun 103.2
Boyle herseferinde degerlerimi yaziyorum,yeni okuyan, yeni katilan arkadaslar gorsun istiyorum. Bu gunlerde en onemli sey karsilastirma oluyor. Bu sekilde herkese daha faydali olacagini dusunuyorum.
Dr um aradi. Guzel yukselmis dedi. Pazar gunu yani 15. Gunde birdaha yaptiralim dedi. Bu arada ben 1973 dogumluyum yani 41 yas civarindayim. İst.da bahcesehirde oturuyorum. Doktorum prof. dr. Cemil Akgul. İki yumurta transfer edildi. İlk denemem. 5 tane daha dondurulmus bekliyor. Yasima gore kaliteli yumurta sayim cok iyi, 7 tane yasadi, 2 si tranfer edildi, 5 i duruyor. Yasi daha kucuk olanlar, umudunuzu yitirmeyin bakin 41 yasinda bile kaliteli yumurtalar olusuyor))) İste boyle.. Cok heyecanliyim. Pazar gununu bekliyorum. Ama iyi gibi arkaslar. Bilemedim ama iste oyle hissetmek istiyorum galiba.. Bir de herhalde tek tutunacak. Allahim tek versin ama hayirli , saglikli bir bebek versin gerisi hersey bos. O yazdiginiz dualarida okuyacagim. İnsallah hamile kalabiliriz, hepimiz bebeciklerimizi kucagimiza alabiliriz. Cok tesekkurler..Sevgiler.. Nukte

Hayirli ugurlu olsun ins saglikla kucaginiza alirsiniz bebeginizi

diger gunleri unut bence 13.gunu baz al canim ve 15.gun yaptrdgni al bencede degern guzel yukselmis kalbni ferah tut Allahim minigni sana bagislasn insallah kucagina aldgn gunleride gorrsun umarim bol bol dua et iyi dusun iyi olsun canim.. ☺

Bak bosuna üzüldûn bebesin ne güzel seninle aynen haklisin ben 25 yasindayim ama hersey yolundayken sadece 3 saglam yumurtam cikti ikisi cöp bitane transfer hayirli olsun sonuclarin canim sizi gördûkce biz gibiler daha cok umutlanior insallah son tahlilinde daha yükselmis cikar

Tebrikler Allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah, ne güzel ilk denemede olumlu sonuç çok sevindim...

Selam ooum yapildi evdeyim 7 tane yumurtam toplandi dr um aradi 4 tanesi dollenmeye sokulcakmis insallah 4ude dollenir bitmiyo hergun yeni bir heyecan bu tüp bebek hikayesinde
Hadi bakalım hayırlısı ,heyecanlı aşamalar bunlar ,sana bol şans diliyorum yolun sonunda allahım inşallah yüzünü güldürür ....

Kötü düşünme lütfen içine kurtçukları da düşürme,Allah'ın izniyle tutunacaklar sana ,bence sen kendi doktoruna güven moralinizde sakın bozma...

Canlar size bir soru : benim şimdi 7 ekimde transferim oldu, test günüm 19 ekim. Geçen sefer transfer günü hariç 12. Gündü testim, bu sefer transfer gunu dahil. Test günüm pazara denk geleceği için ben cumadan yaptırmak istiyorum,17 ekimde yani. Peki 17 ekim transferimin 9. Günü mu 10. Günü mu? Kafam çok karıştı

Valla şöyle yardımcı olayım arkadaşım benim de çarşamba günü transferim oldu ve dr um direk 17sinde gel dedi bana test için. Dr sonucun belli olacağına inandı demek ki. Bence sen de yaptır testini. Hayırlı haberlerle gelelim inşallahhhh

Merhaba
7 ekim transfer gununse,birinci gun 8 ekim. Ozaman 17 Ekim 10. Gunun. Nacizane birsey tavsiye edecegim. Lutfen erken yaptirma. En saglikli olani 13. Ve 15. Gun lermis. Daha once yapilanlar kafa karistiriyor. Dusuk cikanlar yukseliyor, yuksek cikanlar dusuyor. Beklemek cok zor ama bana bu sekilde yazan olsa idi kesinlikle yapmazdim. Hic bir yerde bu sekilde yazan yok. Cok aradim. Hic bekleyemiyorsan En En erken 11. Gun. Ben stresten mahvoldum. Dr u dinlemedim erken yani 7. Gunde basladim. Buraya yazdimda zaten biliyorsun degerleri. Gereksiz yere heyecan cektim , cektik hepberaber. Simdi 13. Gun degerim 103.2 ve 15. Gunu bekleyecegim. Hayirli olur insallah..Sevgiler... Nukte

Sağol canım, peki senin bugün kacinci gunun? Hani kan testi yapılınca diyorlar ya şu günkü degerim şu diye ben o yüzden merak ediyorum. Inşallah güzel sonuçlar aliriz

Sağol canım, peki senin bugün kacinci gunun? Hani kan testi yapılınca diyorlar ya şu günkü degerim şu diye ben o yüzden merak ediyorum. Inşallah güzel sonuçlar aliriz
Aynı gün almışız işte canım ben de 7 ekim de tranferdeydim 17 sinde yaptıracağım testimi

Seni 7. Gün dürten heyecan bizi tutar mı sanki?.:):)
Gerçi ben 10. Gün gidecrm ama sanmıyorum 13-15 dayanayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…