2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar acil bi bakın lütfen ; geçen hafta perşembe kontrolümde endometrium bi tarafı 7.8 mm bi tarafı 9 mm ölçmüştü doktorum. bugğn kendi çalıştığım hastanemde merak ettiğim için muayene oldum doktor endometrium 6.6 mm dedi ve ben şok oldum, transferimde pazartesi. acayip moralim bozuldu ağlamamak için zor tutuyorum kendimi böyle bişey olabilrmi yaa gerçekten öyleyse ve bebeklerim tutunamazlarsa

Her hastanede tahlil sonuçları bile değişik çıkıyo canım en iyisi herşeyi hep aynı yerde yaptırmak bence kendi doktoruna güvenmelisin hakkında hayırlısı olsun tatlım

Canım hiç moralini bozma. Kendi doktoruna güven içini ferah tut. Ya da ara tüp doktorunu durumu anlat. Aldığın cevaba göre için rahatlasın. Belki seni yarın muayeneye çağırır. Moralini bozup üzülmenin çaresi yok. Mantıklı ve bilinçli hareket etmelisin bence.

Selam ooum yapildi evdeyim 7 tane yumurtam toplandi dr um aradi 4 tanesi dollenmeye sokulcakmis insallah 4ude dollenir bitmiyo hergun yeni bir heyecan bu tüp bebek hikayesinde
geçmiş olsun canım..nasıl korktuğun gibi değildi dimi...inşallah hepsi döllenir dondurursunuz..

çok sağol arkadaşım hemen arıycam doktorumu

geçmiş olsun canım..nasıl korktuğun gibi değildi dimi...inşallah hepsi döllenir dondurursunuz..

Yok cnm com hafif adet sancimin binde biri var bakalim yarin belli olcak simdi ne olcagi asil zaten transferim bir sonraki ay olcak kismetse peki hic olmazsa transfer edilcek embriyo ne olacak allah korusun

Yok cnm com hafif adet sancimin binde biri var bakalim yarin belli olcak simdi ne olcagi asil zaten transferim bir sonraki ay olcak kismetse peki hic olmazsa transfer edilcek embriyo ne olacak allah korusun
iyi düşün iyi olsun..inşallah hepsi döllenip ilerde nur topu gibi bebişler olacaklar...

Canım, a_gurur da var; şimdilik 4 kişiyiz Kasım' da aşk başkadır

Harika 4ledik canimcim desene kasımda hem aşk başkadır hemde 10 Kasım benim dogum günüm ayyy ne güzel hediye olur Allahım sen tüm bebek isteyenlere hayirlisiyla sağlıklı nasip eyle inşallah Amiiiin

Kızlar ya bunu bole rabbim yardım etsin hı kürtaj 860 lira olurmu oda 10 hafta dan küçük die ondan büyük olursa 1300 başka 400 e yapan var ama ben bu hastaneye çok güveniyorum bakalım ne olacak

Harika 4ledik canimcim desene kasımda hem aşk başkadır hemde 10 Kasım benim dogum günüm ayyy ne güzel hediye olur Allahım sen tüm bebek isteyenlere hayirlisiyla sağlıklı nasip eyle inşallah Amiiiin
Aminnnn canım inşallah.11 kasımda benim tedaviye başlama tarihim :)

Arkadaslar merhaba,
13. Gun degerim 103.2 cikti. Dr uma mesaj yolladim. Daha bir donus olmadi. Ne dusunecegimi bilemiyorum. Kafam karmakarisik. Kalbim durmazsa bu donemde birdaha durmaz. Acaba tum erken donemlerde yapilan degerleri unutup 13. Gun degerinimi baz almak lazim. Neolur fikir yazinnnn. Sevgiler herkese...

Canim 13. gun icin degerin gayet gusel.. Oncekiler dusuk muyduu??? Bence yukselip bu hale geldiysee sonuc pozitiff demektirr... Dondu mu doktorunn???

NukteK evet canım unut diğerlerini daha öncede yazmıştım sana sanırım bebiş geç tutunuyo 11. gün değerin 30 du yanlış hatırlamıyosam. ne güzel artmış canım.. kalbini ferah tut bence..iyi olacağına inan. bebişin de hissetsin senin umutlu olduğunu.. birde Allahın isimlerinden El Musavvir i elini karnına koy oku ben hep öyle yaptım.. hala da aklıma geldikçe yapıyorum. anlamı yaratan şekillendiren demekmiş. tlfnuma kurduğum bi programda görmüştüm tesadüfen.. ben herşeyin dua üzerine olduğuna çok inanıyorum. Rabbimden başka yalvaracak isteyecek kimsemiz yok.. inşallah herşey gönlünce olur.

Son düzenleme:
Kızlar ya bunu bole rabbim yardım etsin hı kürtaj 860 lira olurmu oda 10 hafta dan küçük die ondan büyük olursa 1300 başka 400 e yapan var ama ben bu hastaneye çok güveniyorum bakalım ne olacak
Evet canim cok pahali bende genetik testi ve kurtaja 3.000verdim sen gonderecekmisin genetik testine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…