2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Valla öyle güzel aciklamissin ki sayende farkına vardım canım. Doktor ilk günü saymadan vermiş test gününü. Şimdi farkettim. Erken test yaptırmayı düşünmüyorum. 10. Günde varsa bişeyler belli olur diye düşündüm. 5.gün embriyosu çünkü.bi de pazara geliyo ya o yüzden. En kötü ihtimalle cumartesi yaptiririm. Sen 7.günde çok erken yaptırmaya başladın ama sonuç güzel oldu. Azminle değerini yükselttin :)Allah bize de nasip etsin insallah

Seni 7. Gün dürten heyecan bizi tutar mı sanki?.:):)
Gerçi ben 10. Gün gidecrm ama sanmıyorum 13-15 dayanayım.

İste dayanmak cok zor ama degerlerinde dengesizlik yasamaya baslarsan cok daha kotu oluyor. Ben yasadim. Biri bana boyle soyleseydi yaptirmazdim. Bakalim daha da macera bitmedi. Pazar gunu 15. Gunum benim. Sevgiler... Nukte

Kızlar 10.gün beta hcg 74.78:) doktorum olumlu sevinebilirsin dedi yrn 12.gün ve yeniden tahlil yaptırcam umarım hızla yukselir... İsteyen herkese nasıp etsin rabbim. Neolursa olsun asla vazgecmeyin. Çok zor bi süreç iğneler şişkinlikler maddi manevi bu 4.denememiz inş son olur bebeğimizi kucagımıza alırız...

Tebrikler gozun aydin arkadasim . Sizde sorun neydi?

Merhaba canım burdan hatirliyosun her halde beni esimin morfoloji 1 di ve kadın doğum doktor bana tup bebek demişti. 1yildir uğraşıyorum. Hatta ekim tup bebek yaptırmaya kararlı ydik ve tatil e ciktim bayramda hic bi seye dikkat etmedim bayramdan dönünce adet olmadigim i fark ettim hassas testlerden yaptim adetme 2 gun
vardi normalde 5 gun öne atardi silik çizgi cikti.Dun kan testi verdim ve hamileyimmm.Canim sana özellikle yazmak istedim. Umudunu kayb etme.iyi doktora gorun esini tedavi ettir.Ben de cok okdum bu morfoloji hakkinda inşallah bi sey olmaz ve sağlıklı gebelik geciririm, seninde haberlerini bekliyorum:)

istedim doktorlar 2 ye bölünmüş durumda
cunki bazıları bozuk morfoloji ile gebe
kalinmaz diyor bazilari takmiyor Demek ki
kaliniyormus ama gec kaliniyor.Suan ben de
tedirginim cok sey okudum sağlıklı gebelik geciririm inşallah ama iyi doktor sec biraz seni rahatlatsin

Cnm. Guzeeeeel haberlerini bekliyorum

UOTE="cantan3m, post: 37261356, member: 482919"]günaydın anneler hepimiz için musmutlu bir gün olsun rabbim bebeklerimizi korusun

Tebrikler arkadaşım hayırlı olsun. İlk testin mi bu? Allah tamamına erdirsin insallah bizlere se nasip etsin
Evet bekledim 12.gun yaptirdim kan testini sonucu az once esim aldi telefonda soyledi inanamadim ilk once Allah a sukurler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…