2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Arkadaslar çok üzgünüm sonuç negatif.dualarınız iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.kısmet değilmiş...
Allah yardimcin olsun canım, cok zor bir sınav bu. Hayırlısı boyleymis demek ki. İnşallah bi daha ki sefere kavuşursun meleğine.

Amin canım hepimiz inşallah...

selam arkadaşlar,malum bayram gelen giden oluyor nete giremiyorum.Allah hepimizin gönlüne göre versin.Öncelikle tedavi aşamasında olanlar,beklemede olanlar ve negatif sonuç alan arkadaşlar inanın hergün aklıma geldikçe binlerce kez dua ediyorum allah isteyen herkese çocuk versin diye.bende inanın öyle hamileliğin keyfini yaşayamıyorum.çünkü sürekli bilinçaltında bir endişe var.bişey olmasın diye dua ediyorum.çok zorlu bir süreç yaşıyoruz.kolay olmasa da Allah nasip etmedikçe olmuyor biz yine de kendimize düşeni yaptık.moralinizi yüksek tutun.maddi manevi kendinizi hazırlayın.bütün olumsuzluklara rağmen iyi düşünmeye çalışalım olumlu düşünelim ki olumlu olsun.Sizler özelsiniz bebeklerinizde özel olacak.çünkü diğer kadınlar gibi ha deyince hamileyim duygusunu yaşamadık.bi mucadele verdik.ve de vereceğiz.Allah başta bana ki çok sabırsızım ve bütün arkadaşlara bu yolda sabır versin.Herşey gönlünüzce olur inşallah...​

şu gündelik iğneyi göbekten yapıyorum ya inanın iğneyi görünce miğdem bulanıyor.çok yorucu bişey ve artık kolayca deriye batmıyor.sizde de böyle oluyor mu

hayırlısı olsun inşallah...
Cok cok tesekkur ederim. Sonucu aldim. Test sonucu 5.4 . Ne dusunecegimi sasirdim. 0-5 arasi negatif ama benim 5.4. Hastane pozitif aslinda ama cok sinirda dedi. Dr a ulasamadim. Ne olur fikri olan, boyle birsey yasamis olan varmi acaba.. Tesekkurler...

Canım 2 gün öncesine göre Artış var aslında bence iyi bişey bu. Ama çok erken değil mi daha? Benim 5. Gün embriyosu olmasına rağmen 10. Güne ilk testi vermişti. Senin kaçıncı gün embriyosuydu? Ama artması iyiye işaret. 2 gün sonra tekrar yaptırırsın testi. Yüreğini ferah tut.

R RUYA38 hakkinda hayirlisi olsun insallah . uzuldum arkadasim ama insallah normal yollardan olur bu ay

Kislar hepinizin baYrami mubarek oLsun
Dilerim ki bir daha ki bayRama bebislerimizle girerim her zaman her daim dualarimdasiniz

R RUYA38 cnm cok gecmis oLsun
Ûzulmemek elde diil biliorum ilk denemenmiydi bilmiorum ama sana sadece peS etme demek istiorum
Bak cok guzel enerjin var tertemiz kalbin ve inaniorum ki rabbim bunun mukafatini veriCek sana
Bende ikinci denememde kavustum bebeme hemde dondurulmustu
Dualarim seninle rabbim gonlune ferahlik versin

Uff ya hergün bişeye takılıyorum arkadaşlar dün 18 adet yumurtam toplanmıştı 10 tanesi döllendi diye aradılar çok fazla değil mi bu fire 3. Ya da 5. Güne kaç tane kalacak ? Sizlerinki nasıldı melekler ?

Merhaba canım. Benim 19 yum toplandı. 13 dölendi. 3. Güne 6 tane 1. Kalite geldi. 2 tane transfer edildi 4 tane de donduruldu. Seninde buna yakın rakamlar olur, metak etme

Canim buna nie takildin ki cok güzel iste benim sadece 3 yumurtam saglam vardi 2 döllenip biri döllenmemisti ve biri transfer yapildi döllenen digeride cöp yani dondurulmus bile yok hersey dahada güzel olur insallah:)

Oooo hayirli olsun seker :) insallah kanda da cikarrrr . Sizde sikinti neydi arkadasim? Ben de sizin bu mutlu haberlerinizi gorunce hemen gidip tedaviye baslayasim geliyyyooooo :)

Oooo hayirli olsun seker :) insallah kanda da cikarrrr . Sizde sikinti neydi arkadasim? Ben de sizin bu mutlu haberlerinizi gorunce hemen gidip tedaviye baslayasim geliyyyooooo :)
Canim Allah razi olsun insallah cikar oda carsambaya kaldi artik sikinti sebepsiz canim aslinda ne esim ne ben sorunluyuz hersey güzel demnekki zamani var diorum hep ama insallah zamani gelmistir ben bi düsük 3 asilama bi kimyasal gebelik yasadim hic vaz gecmedim basla tabi gec birakma sizin sorununuz nedir nezaman baslayacaksin

canım benim de 21 tane toplandı. 14 tanesi döllendi 10 tanesi 5. güne gitti.. birini aldım geldim şuan 9 tane daha bebişim var merkezde.. bence gayet güzel hiç takılma buna.. Rabbim verecekse birtanecik bile olsa seninle can bulur o.. canını hiç sıkma güzel arkadaşım.

Kizlar benden halen leke geluo bugun 13 .gun doktorum yerlesme kanamasidir dedi ama icim rahat degil

Kizlar benden halen leke geluo bugun 13 .gun doktorum yerlesme kanamasidir dedi ama icim rahat degil
Canim ben internette arastirma yaparken bununla ilgili konu okumustum yerlesmeden dolayi az az bir iki gün kan gelebilirmis normalmis fazla degilse az ise biz bunu adet kanamasi bile sayabilirmisiz doktorun korkma dediyse icini ferah tut ama cok tedirgin ediorsa kontrole git canim icin rahatlar hem insallah bisey olmaz korkma kaybetcez die herseyden korkar olduk

bende 9. gun yapmistim oyle cikmisti hayirli olsun simdiden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…