2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

şu gündelik iğneyi göbekten yapıyorum ya inanın iğneyi görünce miğdem bulanıyor.çok yorucu bişey ve artık kolayca deriye batmıyor.sizde de böyle oluyor mu
İlacın adı neydi bende kullanıyorum batmada sorun yok ama yerleri mor mor oldu özellikle son bir haftada vurduklarim.kalça iğneleri de fena oda morarma yaptı.bildiğin mor menekşe gibi oldum

Canim bizde maaleswf varikosel vardi. Ameliyat oldu esim.degerler de sikinti var biraz bu da bizi zorluyo. Morfolojimiz en sonki testte %11di. Persembe ben rahim filmi cekilicem.esimde test verecek yenoden bakalim son durumumuz ne. Bende de 3 asilama var.1i kimyasal gebelkkle sonuclandi ama sagdan gelisen yumurta ile . Solda sikinti mi var diye endise icindeyiz.cunku tutmayan 2 asilamamda yumurtalarim soldan gelismisti. bakalim ya hakkimizda hayirlisi olsun insallah. Insallah sende sag salim alirsin yavrunu kucagina . :) beni de dualarina katarsan cok sevinirim tatlim :)

Aynen oyle kaybetme korkusu yuzunden sevinemiyoruz bile

Arkadaslar tahlil yaptırmaya gidiyorum bana dua edin
Aa cok guzel bi haber bu. Sonunda yavrunjn sana geldigini ogrenicen ama neden bu uzgun surat. Bak bi o olmamis yoksa haber guzel :) hadi mutlu haberlerle gel insallah seker :)

Yokmu basina gelen hic yawwww

Canim Allah im derdirdiyle mükafatinida verir insallah unuturmuyum her duamin arkasindan kadinlar k. Tüm bebek isteyen bekleyen annelere diorum insallah canim sol yumurtanda sorun yoktur sadece tesadüftür insallah sende birgün yavrunu kucagina alirsin hayirlisiyla güzel dileklerin icin cook tesekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…