2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

))bizde uyuyamadık canım))

R RUYA38 . RUYAMMMMMMM bende sana inaniyrum.. Bugun akliMda olcaksinn ama cok heyecnliyim.. Nedense.. Olcak.. Insallh.. Geldigimde pozitifi gorcem.. Totem kuruyrum :) cicim bnmm.. dualrim sennle.. Bnm bugun.. Akraba gezisi yapcam 12 gibi gircem insallh.. Sende iyiki varsin kuzumm.. Bnm..

R RUYA38 canim hayirlisi olsun insallah sonucun guzel cikar bugun benimde 7.gunum agrim birden gecti dun cok az vardi bugun daha sabahtan beri cok az oldu bu normal mi boyle birden gecmesi

Canım yaaa senin totemini yerim)Hadi bakalım inşallah))

@rüya
Merhaba benim sümüklü güzel arkadaşım çok geçmiş olsun ekstra dikkat etmen gerek kendine,kendin için olmasada bebiş için biliyorsun.Bayram güzel geçiyor tatlım ziyaretler falan daha kimse ile paylaşmadık keseyi bir görelim ondan sonra inşaallah asıl tam bayram ozaman ama o kadar zorlanıyorum ki söylememek ağır geliyor neyse az daha sabır Hemşire ile görüştüm değeri beğendi "çok güzel ilerlemiş" dedi sanki ikinci testten sonra daha iyi anladım hamile olduğumu 10 gün sonra kese görmeye sonraki 10.gün ise kese görmek için çağırdılar,dün araştırdım en net 8. haftada kalp atışı duyuluyormuş ben şimdi 4. haftanın içindeyim canım.hayırlısı ile sağlıkla ilerlesin süreçler,stres bitmiyor .sen ne zaman gideceksin doktora canım?

Günaydııınnnnn bebişlerimin ABLALARI ve TEYZELERI )Biz birazdan hastaneye gidicez))Allah'ıma şükürler olsun bu günlere gelebildik inşallah Allah'ın izniyle benim bayramım bugün olucak))
Hadi güzelim sevinç gözyaşları ile şükür ederek müjdeyi ver teyzelerine :) Heyecanına o kadar ortağım ki dizlerim titredi Bekliyoruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…