2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

@rüya

Merhaba benim sümüklü güzel arkadaşım çok geçmiş olsun :KK19: ekstra dikkat etmen gerek kendine,kendin için olmasada bebiş için biliyorsun.Bayram güzel geçiyor tatlım ziyaretler falan daha kimse ile paylaşmadık keseyi bir görelim ondan sonra inşaallah asıl tam bayram ozaman ama o kadar zorlanıyorum ki söylememek ağır geliyor neyse az daha sabır :KK16: Hemşire ile görüştüm değeri beğendi "çok güzel ilerlemiş" dedi sanki ikinci testten sonra daha iyi anladım hamile olduğumu:KK58: 10 gün sonra kese görmeye sonraki 10.gün ise kese görmek için çağırdılar,dün araştırdım en net 8. haftada kalp atışı duyuluyormuş ben şimdi 4. haftanın içindeyim canım.hayırlısı ile sağlıkla ilerlesin süreçler,stres bitmiyor :KK17:.sen ne zaman gideceksin doktora canım?

Merhaba :) bu hafta içi bir kan testi yaptırmayı ve doktorumla görüşmeyi düşünüyorum. İnşallah her şey yolunda gider, sağlıkla gelişirler :)

Canimm bende otururken öle aklima geldi :KK58:internetten arasindaki farki arstirirken 2008 de kk da bi bayan arastirmis ve yabanci sitede bulmus ovulasyon testinin pozitif ciktigini görünce yumurtluoz mu sanmislar ama adetleri gecince hamile olduklarini anlamislar bende neden olmasin deniyeyim dedim cift cizgi cikti hemde belirginbiliorum sacma ama belki duyan vardir die paylatim cok teskkür ederim cevap verdigin icin bir umut deyip herseye sarilioz iste:KK54:
Ben duymuştum canım hatta denemistim de ama ben hiç hamile kalmadigim için çizgi falan cikmamisti. Çıkan çizgi seni yaniltmaz inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.

Ben duymuştum canım hatta denemistim de ama ben hiç hamile kalmadigim için çizgi falan cikmamisti. Çıkan çizgi seni yaniltmaz inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.
cok tesekkür ederim canim ya insallah ilki silik cikti ikincisi tam belirgin cikti insallah yaniltmaz yarin normal test yapip carsamba nasibse kan testi yapcam sende insallah birgün cizft cizgileri görürsün rabbim gönlüne göre versin :)

Arkadaslar çok üzgünüm sonuç negatif.dualarınız iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.kısmet değilmiş...

Canim benim gercekten ne diyecegimi bilemiyorum inan cok uzuldum.rabbim sabir versin ne diyeyim zor bi durum seni o kadar iyi anliyorumki.zamani var demekki bebeginin gelmesine rabbim insallah tez zamanda kavusturur bebegine.

Selamlar bugün tedavide 8. Günüm ve dr kontrolünden geliyorum simdi toplamda 10 yumurtam var ama sadece 2 tanesi istenen büyüklükte yarin dr igne yapacak ve o 2 yumurtayi catlatip digerlerini korumaya alma amacli daha sonrada kalan 8 yumurta icin aynı buyutme protokolu devam edecek col karışık benim gibi başına gelen varmidir

Arkadaslar çok üzgünüm sonuç negatif.dualarınız iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.kısmet değilmiş...

Canım çok üzüldüm. İnanamıyorum. Canın sağolsun bitanem. Üzme sakın kendini. Henüz zamanı gelmemiş demekki.
Değerin kaçmış peki?

Canim uzulme hayirlisi buymus demek ki zamani gelince insallah rabbim vericek hepimize

Rabbim kulları için daima hayırlısı ni ister canım.çok zor biliyorum ama sabrımızın mükafatinida nasip edecek inş..

Benim de bu arada bugun 9. Gun ve testi yaptirdim. Birazdan sonuc cikacak. Cok heyecanliyim. 7. Gunde 1.25 cikmisti. Herseyin hayirlisi..

X