2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hakkinsa hayirlisi olur insallah. Dualar karsilikli olsun :) saglikla sihhatlw gelir insallah yavrunnn

cesaretımı topladım verdım kan ama sonuc 2 cıktı yanı negatıf. hemsireyi aradim sakin ilaclarini birakma test gunun carsmba gunu(12.gun yani) bazen hormonlar gec cvp veriyr dedi. ben de cnm 10 -20 cikmadi sonucum 2 cikti niye bosuna hormn aliyrm ki dedim o da siz bilosnz dedi.. simdi ne yapmm gerek bilmiyrm... cok cok umutluydym 2 tn cok iyi kalite dedi dr ama bielmm tabi embryo trsfr edildi ama olmadi..

Canim hemsire dogru demiss günün dolmamis bazen gec olabilior sakin birakma iilaclarini bugün kacinci günün ki

Filiz arkadasin sonucu ne oldu ki acepppp

Hakkinda hayirlisi olsun insallah. Bi bakarsin ki deger yukselir . Hele sen bi test gununu bekle Mevlam yardimcin olsun insallah

Benimde 4cikmisti 12.gun273 cikti umudunu kaybetmetme cnm

bugun 10 gunum arkadasilar yani bilmkyrm bnm ilk tedavimde tutmustu ve 10. gun 300 kusur cimisti bilemedim

9.gun 4cikti cnmbenimde ikinci denemem ilkinde7.gun 90 cikmisti ona guvenerek yapmistim testi ama 4 cikti suan pozitif demekki her defasinda farkli oluyor

Merhaba canım. Benim 19 yum toplandı. 13 dölendi. 3. Güne 6 tane 1. Kalite geldi. 2 tane transfer edildi 4 tane de donduruldu. Seninde buna yakın rakamlar olur, metak etme
Valla heyecan katlanarak artıyor hayırlısını diliyorum tabi ama şeytan da vesveseden geri bırakmıyor hain. Bakalım sabah ola hayrola ikinci gün ne durumda olacak yavrucaklar:)

Valla heyecan katlanarak artıyor hayırlısını diliyorum tabi ama şeytan da vesveseden geri bırakmıyor hain. Bakalım sabah ola hayrola ikinci gün ne durumda olacak yavrucaklar:)

Benimde keske o.kadar yumurtam toplansa 10 tane var gozuken ama 2 tanesi istenen büyüklükte yarin galiba onlar icin catlatma ignesi olacam ama digerleride ayni zamanda korunup buyumeye devam etmeleri sağlanacak catlatilan 2 yumurta toplanacak dollenecek sonra da kalan 8 tane icin toplama yapilacak falan benim is cetrefilli

Merhaba
Dr la konustum. İki gun sonra tekrar test yaptiralim dedi. Olumsuz galiba ama allahtan umit kesilmez tabiii:-((( gerci yukselmesi iyi ama cok dusukmus :-((( carsamba tekrar yazacagim. Sevgiler.. Cok tesekkurler..

UOTE="ayshn, post: 37206679, member: 611595"]Kızlar transfere gidiyorum.dualarinizi eksik etmeyin.[/QUOTE]

Canim inşallah güzel ve kaliteli yumurtaların olur :) bol sans

QUOTE="NukteK, post: 37206517, member: 504842"]Merhaba,
9. Gun testi 5.4 cikti. Pozitif ama cok dusuk. Dr 2 gun sonra tekrar test istedi. Carsamba tekrar yaptiracagim. Olumsuz galiba ama bakalim:-((( sevgiler.. Cok tesekkurler..[/QUOTE]

Canım bence hic sıkıntı yapma artacaktır değerin,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…