2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım valla 4 kat arttıysa ikiz de olabilir masallah:) kaç tane yerleştirilmişti..
2 tane canım. Sağlıklı olsun da :) ikisi de teki de başımın tacı :) yalnız şunu anladım endişe bitmiyormuş doktor 20 gün sonra gel dedi artık o zamana kadar kurar dururum :) :)

Canım gözün aydin sevin bence benimde 7. Gün 35 çıkmıştı, 48 saatte bir duzenli olarakda artmisti, hadi hayırlı olsun.

E="sensizim89, post: 37169225, member: 625169"]kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum [/QUOTE]
Canim

Kızlaaaaaarrr bende gebeymişim değerim 45 miş. c.tesi tekrar yaptırcaz. inanamıyorum

canımcım, tebrik ederim, gözünüz aydın olsun inşallahhhhhhhh :) sağlıkla hayırlı huzurlaaa kucağına alıp doya doya koklayıp büyütmek de nasip olur inşallahhhhhhhh :) bin maşşallah sana da güzeller güzeli evladına da şeker :)

Sağol canım Amiiiinn... Cümlemizin inşallah
Canım ya şimdi geçmişe baktım da senle benzer yanlarımız çok var)ben 39 yaşındayım çikolata kistim var ve eşimde de sperm sayısı düşük)Şimdi hamile olmana bin kat daha sevindim bana da umut oldun)Tekrardan gözün Aydın))

Sağol kuzummmm, sağol canımm... Amiiiiiiinnnn... Allah isteyen herkese yaşatsın. Sende tez zamanda kavuş inşallah kuzuna emi

Sağol canım benim. Olur kuzum olur sen hiç merak etme. Pazartesi müjdeli haberini vereceksin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…