2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Sağol kuzummmm, sağol canımm... Amiiiiiiinnnn... Allah isteyen herkese yaşatsın. Sende tez zamanda kavuş inşallah kuzuna emi :KK54:

inşallahhh, bak şimdi sana ve senin nezdinde tüm annecik adaylara söylüyorummm, sakın hamiş olduk kurtulduk, geride kalanları umursamamazlık etmeyin , duayı elden bırakmayın.simdi sizin dualarınız kabul olur malum anneciksiniz sizler artıkın :) bizlere de bolll boll dualar ediverin ..:)

Canım gözün aydin sevin bence benimde 7. Gün 35 çıkmıştı, 48 saatte bir duzenli olarakda artmisti, hadi hayırlı olsun.

E="sensizim89, post: 37169225, member: 625169"]kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Canim[/QUOTE]
çoookkk çok tşk ederim canm...

inşallahhh, bak şimdi sana ve senin nezdinde tüm annecik adaylara söylüyorummm, sakın hamiş olduk kurtulduk, geride kalanları umursamamazlık etmeyin , duayı elden bırakmayın.simdi sizin dualarınız kabul olur malum anneciksiniz sizler artıkın :) bizlere de bolll boll dualar ediverin ..:)

Hiç merak etme halideciğim. Dualarım hep seninle ve senin gibi bekleyen isteyen arkadaşlarımla. Allahım isteyen herkese versin, yaşatsın sağlıkla mutlulukla huzurla. AMİİİİİİİİNNN... :KK36:

Hiç merak etme halideciğim. Dualarım hep seninle ve senin gibi bekleyen isteyen arkadaşlarımla. Allahım isteyen herkese versin, yaşatsın sağlıkla mutlulukla huzurla. AMİİİİİİİİNNN... :KK36:
aamminnn canım benim, ağzına yüreğinee sağlık :) tabi bir de bebişine sağlık annesi :)

Evet bizi yalnız bırakmak yok benim bu topikten gitmeye hiç niyetim yok kasımda bizde buraya yazalım güzel haberlerimizi dualarınızı bizden eksik etmeyin tüm güzel anne adayları :KK66:

Bak fırsatçılara,nerede oturuyorsun bilmiyorum ama anadolu yakasında isen 25 tl üsküdarda hastane var orada yaptırabilirsin.Gerçi ben tedavi olduğum hastaneye gideceği oda doktorumun indirimi varmış 61 tl hadi 60 anladım da o bir ne oluyor:KK67: Sağolsun eşimi ikna edemiyorum gözgöre göre 61 tl vereceğiz,tek güzel yanı tahlil sonucu iki saat deselerde bir saat olmadan çıkıyor .
Korkunun ecele faydası yok iki gerçek var biri bizi bekliyor nasipte ne varsa onu yaşayacagız canım ,teste de itibar etme derim yarını bekle canım arkadaşım:KK19:
Canımmmm arkadaşımmmm :) bu girişten de anladığın gibi moralim yerine geldi :KK70: ama nasıl eşim baktı ben huzursuzum, kalkıp başka bir hastaneye gittik. 40 tl karşılığında yaptırdık testi, yarını bekleyemedim veeeeee sonuç 160 çıktı , şaşkınımm diyorum , yarın senin de güzel haberlerini alalım inşallah güzelim, canım arkadaşım benim :KK70:

kızlar ya değerimi yazdıktan sonra fazla giremedim net gitti.
sizce değerim normal mi. 11. gün 282 çıkmıştı bugün 14. gün 783. bayramdan sonra çarşamba günü ultrasonda bakalım görünür dedi doktor

2 tane canım. Sağlıklı olsun da :) ikisi de teki de başımın tacı :) yalnız şunu anladım endişe bitmiyormuş doktor 20 gün sonra gel dedi artık o zamana kadar kurar dururum :) :)
canım tebrik ederim sağlıcakla al kucağına. O 20 gün bebeğinle bol bol konuş çok güzel geçir tatına var bu anların

X