2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlarrrrrr Allah'a binlerce şükür. Değerim 4 kat artmış 160 olmuş. Sanırım artık sevinebilirim :) Allah sizlerden de razı olsun dualarınızı esirgemediniz. Umarım burda ki herkes tez zamanda hayırlısıyla evlatlarına kavuşur. Çok mutluyum çok. Inşallah Sağlıkla devam eder :) :)
Sevin tabi gün senin günün güzelim,ALLAH her güzel anı sırasıyla yaşatsın inşaallah.tekrar tebrik eder maşallah derim tü tü tü.:KK68:

Canim bende merak etmiştim hem kiz hemde erkek için nasıl görünüyor ultrasonda cinsiyetleri diye baktım netten ay erkek bebeğin kini gördüm bariz ben burdayım diyor ya çoook tatliydiiii dönüp dönüp duruyor anneciginin karnında küçük şeker kuş
aynen canım bizimki de edepsiz açmış gösteriyo rezil dedim bi de erkek olcak :KK53:

Kızlarrrrrr Allah'a binlerce şükür. Değerim 4 kat artmış 160 olmuş. Sanırım artık sevinebilirim :) Allah sizlerden de razı olsun dualarınızı esirgemediniz. Umarım burda ki herkes tez zamanda hayırlısıyla evlatlarına kavuşur. Çok mutluyum çok. Inşallah Sağlıkla devam eder :) :)

Maşallah canım benim çok sevindim hayırlı ugurlu olsun inşallah

KNTMMM KNTMMM kırmızı kurdela niye kii.... ne işe yarıyo yapmam gerekiyosa hemen aldırayım eşime kurdelayı. ha evde bordo var o olur mu acepp?

Senin 5 gün embriyosuydu değilmi oranın çok güzel inşallah katlanarak artar canım rabbim kucağına almayı nasip etsin :)
evet canım 5. gün dü benimki bi tane transfer edildi.. inşallahh canım Rabbim herkese nasip netsin.. sonucu öğrendiğim anda hem ağladım hem de isteyen herkese ver Rabbim nolur dedim. kiii eşim bana sürpriz yaptı. eşimin iş yerinde eşimin bi arkadaşıyla biz tavla oynuyorduk sonucu alıp beni aradığında. abimm benim zor sakinleştirdi beni:rolleyes::rolleyes: tavlayı kapattı hemen mars oldum yenge ben pesss ettim dedi ama çok güzeldiiii:KK36::KK36::KK36:

Hediye olarak bebişini vereceksin ya bebişlerde sende olduğuna göre beline kırmızı kurdele bağla ki tam hediye olsun :KK3: Renk önemli değil bordo da olur:KK70::KK70:
ayy sesli güldüm:KK70: kurban olurum seni vereneeeee....:KK19: ya ben senin bu enerjine hayranım vallaha billaha.. güzel Allahım inşallaaaaaaaahhhhhh o güzel kalbine gönlüne göre versinnn :KK33: uygulıycam bunu :KK5:

canım valla 4 kat arttıysa ikiz de olabilir masallah:) kaç tane yerleştirilmişti..

ayy sesli güldüm:KK70: kurban olurum seni vereneeeee....:KK19: ya ben senin bu enerjine hayranım vallaha billaha.. güzel Allahım inşallaaaaaaaahhhhhh o güzel kalbine gönlüne göre versinnn :KK33: uygulıycam bunu :KK5:

Eeee diyorum bende akrebin tüm muzurlukları var:KK70: Bunu bu sayfa da senden başka yapacak olanda çıkmaz dı heralde:cool: Duana canı gönülden AMİİİİİİNNN diyorum bende size güzel haberler veririm inşaallah benimle birlikte diger güzel arkadaşlarım da:KK15:

X