2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Sağol kuzummmm, sağol canımm... Amiiiiiiinnnn... Allah isteyen herkese yaşatsın. Sende tez zamanda kavuş inşallah kuzuna emi

inşallahhh, bak şimdi sana ve senin nezdinde tüm annecik adaylara söylüyorummm, sakın hamiş olduk kurtulduk, geride kalanları umursamamazlık etmeyin , duayı elden bırakmayın.simdi sizin dualarınız kabul olur malum anneciksiniz sizler artıkın :) bizlere de bolll boll dualar ediverin ..:)

Canim[/QUOTE]
çoookkk çok tşk ederim canm...

Hiç merak etme halideciğim. Dualarım hep seninle ve senin gibi bekleyen isteyen arkadaşlarımla. Allahım isteyen herkese versin, yaşatsın sağlıkla mutlulukla huzurla. AMİİİİİİİİNNN...

Hiç merak etme halideciğim. Dualarım hep seninle ve senin gibi bekleyen isteyen arkadaşlarımla. Allahım isteyen herkese versin, yaşatsın sağlıkla mutlulukla huzurla. AMİİİİİİİİNNN...
aamminnn canım benim, ağzına yüreğinee sağlık :) tabi bir de bebişine sağlık annesi :)

Evet bizi yalnız bırakmak yok benim bu topikten gitmeye hiç niyetim yok kasımda bizde buraya yazalım güzel haberlerimizi dualarınızı bizden eksik etmeyin tüm güzel anne adayları

Canımmmm arkadaşımmmm :) bu girişten de anladığın gibi moralim yerine geldi ama nasıl eşim baktı ben huzursuzum, kalkıp başka bir hastaneye gittik. 40 tl karşılığında yaptırdık testi, yarını bekleyemedim veeeeee sonuç 160 çıktı , şaşkınımm diyorum , yarın senin de güzel haberlerini alalım inşallah güzelim, canım arkadaşım benim

kızlar ya değerimi yazdıktan sonra fazla giremedim net gitti.
sizce değerim normal mi. 11. gün 282 çıkmıştı bugün 14. gün 783. bayramdan sonra çarşamba günü ultrasonda bakalım görünür dedi doktor

2 tane canım. Sağlıklı olsun da :) ikisi de teki de başımın tacı :) yalnız şunu anladım endişe bitmiyormuş doktor 20 gün sonra gel dedi artık o zamana kadar kurar dururum :) :)
canım tebrik ederim sağlıcakla al kucağına. O 20 gün bebeğinle bol bol konuş çok güzel geçir tatına var bu anların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…