2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

tşk ederim canımm.. inşallah katlanır güzelce dediğin gibi. bu bayram için çifte bayrammmm hele geçen yıl k. bayramı arefesi eşimin kazasından sonra. bu bize çooookkk iyi geldi. Allahım hepinizden razı olsun.. burda herkesin kalbi tertemiz eminim bundan. hepimiz birbirimizi kendimiz kadar düşünüyoruz.
Canım sana artık Ekim ayını güzel hatırlayacaksın demiştim:KK66:)Ne güzel artık Ekim ayı hep güzel olucak sen ve eşin için:KK66:)(

kızlar bugün tedavimin 8. günündeyim cumartesi veya pazar yumişler toplanacak ama iki gündür akıntım çok normal mi sizce? gonal f 225 ve orgalutran kullanıyorum

HHAZAN .!.:
0 Haklısın ama elimde deil kafamdan hersey geçiyo nasip
Hazan arkadasim bu kadar moralini bozma çünkü ne kadar stres yaparsan damarlarındaralir ve kan akisin azalir bu ssüreçte moralimizi olabildiğinden iyi tutmaliyiz.

Kızlar yaa benim bu kasık ağrılarım geçti.Bugün 6. Günüm.Normal mi?

normal canım. kasık agrısı oluyor. geçiyor oluyor geçiyor. :)

Bi de bugun beyaz akintim var o nedendir acaba R rozajaden sagol canim bu akinti sizdede oldu mu

oldu canım cok oldu hemde, hala devam ediyor.

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

canım, biraz erken yapmıssın ama 47 cok iyi. benim 9.gün 53 çıktı. cuma tekrarlayacağım. katlanarak artsın sonuclarımız insallah.

bugün 9. gün çoook korkuyorum. eşim geldi Allahtan, şehir dışındaydı. özel bir laboratuarı aradı test için. 100 lira demişler, sinir oldum. idrar testi yaptım ama sonradan silik bir çizgi çıktı. zor görünüyor . offff çok sıkıntıdayım :KK43:

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

tebrik ederim canımmmmm süper bir haber bu. degerinde gayet güzel 2 gün sonra tekrar yap canım..

gözünüz aydınnn:KK9::KK9::KK9:

bugün 9. gün çoook korkuyorum. eşim geldi Allahtan, şehir dışındaydı. özel bir laboratuarı aradı test için. 100 lira demişler, sinir oldum. idrar testi yaptım ama sonradan silik bir çizgi çıktı. zor görünüyor . offff çok sıkıntıdayım :KK43:

100 ne kadar cok ya, ben 25 tl ye yaptırdım özelde bi yerde. başka yer var mı canım sorabileceğiniz?

Canım senin zaten yarın değil miydi test günün bu gün özel bir hastanede de yaparlar okadar da pahalı olmaması lazım
Kan testi yapmadan anlaşılmaz kuzum istersen bu gün git bi hastaneye :)

yarın güzel haberlerini alıcaz inşallah hayırlısıyla canım kendini cok yorma:)

Sağolsun sevgili kocam yormama müsade etmiyor ben söylüyorum o yapıyor,gardrop üstü vecam silme,tül perde takma,evi süpürüp silme aklına ne gelirse yaptı ALLAH kat kat razı olsun ondan.Demin yorulmuş oturuyor kendi kendine gülüyor "hayırdır" dedim "off bu ne ya bitmiyor en iyisi işe sabah git akşam gel o daha kolay" diyor bayram bitene kadar yorgunluğu bitmez:KK70::KK70: Yarını düşündükçe karnıma inceden ağrılar giriyor:oops:

Sağolsun sevgili kocam yormama müsade etmiyor ben söylüyorum o yapıyor,gardrop üstü vecam silme,tül perde takma,evi süpürüp silme aklına ne gelirse yaptı ALLAH kat kat razı olsun ondan.Demin yorulmuş oturuyor kendi kendine gülüyor "hayırdır" dedim "off bu ne ya bitmiyor en iyisi işe sabah git akşam gel o daha kolay" diyor bayram bitene kadar yorgunluğu bitmez:KK70::KK70: Yarını düşündükçe karnıma inceden ağrılar giriyor:oops:
Gerçekten Allah onlardan razı olsun bizim hayatta bir şansımızda böyle eşlerimizin olması mevlam kimsenin yuvasının tadını kaçırmasın inşallah.
Benim eşimde yapar hatta ilk transferde de çok panikti bakalım bu defa neler yapacak canım o benim beee

X