2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ama olmuyor ki böyle şimdi daha ne olacağını bile bilmeden üzüyorsun kendini yaptığın doğru birşey değil :stop:
Kendi toplamalısın çünkü stres te kötü etkileyece onları bunu da sakın unutma sen bir annesin artık güçlü ve sağlam olmalısın hayırlısıyla birşey olmayacak bunu asla unutma tatlım :)
Ne bilim insan hissediyor sanki doktordan ole bi hava vardı ki sanki bayrami güzel gecirsin die bişe demedi sanki ama ben bole daha çok kötüyüm napsamm doktoru arayıp konussammi bilemedim

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Gayet güzel maşallah, katlanır gider inşallah :KK45:

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Canııııımmmmm gözün aydııınnn:KK66:))Bence kesin hamilesinnnn:KK66:))

Kızlar herkese selamlar, bişey sorcam bugün kontrolüm vardı doktorum herşey iyi dedi 13 ekim pazartesiye transfer günü verdi, ogün adetimin 22. günü oluyo iyi mi

canım çok sevindim.tebrikler.kan testindede katlandığını göreceksin.harika.ALLAH hayırlısıyla elinize versin inşallah

canım çok sevindim.tebrikler.kan testindede katlandığını göreceksin.harika.ALLAH hayırlısıyla elinize versin inşallah
tşk ederim canımm.. inşallah katlanır güzelce dediğin gibi. bu bayram için çifte bayrammmm hele geçen yıl k. bayramı arefesi eşimin kazasından sonra. bu bize çooookkk iyi geldi. Allahım hepinizden razı olsun.. burda herkesin kalbi tertemiz eminim bundan. hepimiz birbirimizi kendimiz kadar düşünüyoruz.

Hemsireyle konuştum herkesi cagiriyo ilk haftada size özel bişe deil dio ağladım konuşurken üzülmeyin bizde uzuluuoruz dio güzel düşünün diyo ama ne dusuncegimi bile bilmiyorum rabbim yaptım et

Evet kuzucum çok iyi maşallah hadi gözümüz aydın olsun inşallah katlanarak devam edecek :)

Ne bilim insan hissediyor sanki doktordan ole bi hava vardı ki sanki bayrami güzel gecirsin die bişe demedi sanki ama ben bole daha çok kötüyüm napsamm doktoru arayıp konussammi bilemedim
Canım çok kötü bir durum olsaydı emin ol söylerlerdi kendi kendine kuruntu yapma bitanem üzme meleklerini ama içim rahat değil diyorsanda ara konuş önemli olan senin rahatlaman şu durumda :)

Sevin tabii hatta sevinç çığlıkları at. Hayırlı olsun canım benim :)

X