2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar nasilsiniz iyi misiniz sonuc bekleyenlere pozitif cikmasi hamilelere saglikli bi hamilelik diliyorum kizlar yaa benim transferin 3.gunu ve dunden beri kasiklarimda boyle garip bi sanci var surekli degil ama ara ara geliyo hastalanicam saniyorum boyle aniden geliyo batiyo gibi sizdede oldu mu :KK51:
Olur canim normal onlar.geciyo sonra korkma sen.moralini bozma,sev bebislerini:KK66:)

Benim de yarın kontrol. Yarın ogrenicem hangi gün olacağını. Büyük ihtimal aynı gün oluruz o zaman ya da 1 gün olur en fazla aramızda. Aynı anda heyecan yasicaz ne güzel. Okulda öğrenciler küçük değiller orta okullara giriyorum bazı sınıflar çok yorucu ve sinir bozucu.bağırıp cagirip ani hareket yapmaktan korkuyorum. Ama gene de uzun rapor alamam,sınava hazırlanıyorlar. Bakicaz artık çaresine hayırlısı olsun inşallah kaçıncı denemeniz sizin,sorun ne ve nerde tedavi oluyorsun. Çok sordum ama tanısalım dimi ama :KK50:

Slm arkadaşım bugün kontrolümü oldum doktor 13 ekim pazartesi transfer günü verdi, hakkımızda hayırlısı olur inşallah, ikimizde diğer arkadaşlarımız da pozitif somuçlar alırız. sen yinede pozitif ol hep bebeğini düşün öğrenciler sinirini bozmasın, bende hastanede çalışıyorum hastalarla işim zor ama katlanıcaz bi süre. 1 denemem tazeydi tuttu fakat düşük yaptım, 2. deneme dondurulmuştu tutmadı şimdi 3. deneme ve kalan dondurulmuşları kullanıcaz, sorunum pkoluyum, 7 yıllık evliyim, 27 yaşındayım, istanbul beylikdüzü medicanada tedavi görüyorum. :KK36::KK36::KK36: benden bukadar.

Kizlar nasilsiniz iyi misiniz sonuc bekleyenlere pozitif cikmasi hamilelere saglikli bi hamilelik diliyorum kizlar yaa benim transferin 3.gunu ve dunden beri kasiklarimda boyle garip bi sanci var surekli degil ama ara ara geliyo hastalanicam saniyorum boyle aniden geliyo batiyo gibi sizdede oldu mu :KK51:

oldu canım hepimizde. gönlünü ferah tut. iyi düşün hep.

Canım arkadaşlarım bugün Kocacigimla temizlik yapıyoruz o yüzden sohbetlerinize katılmıyorum.yarın benim büyük günüm ve diğer arkadaşlarımın da dua etmeyi lütfen unutmayın.sizi tanımadan çok temiz duygularla seviyorum ve hepinizi ayrı ayrı öpüyorum:KK68::KK68:

yarın güzel haberlerini alıcaz inşallah hayırlısıyla canım kendini cok yorma:)

Slm arkadaşım bugün kontrolümü oldum doktor 13 ekim pazartesi transfer günü verdi, hakkımızda hayırlısı olur inşallah, ikimizde diğer arkadaşlarımız da pozitif somuçlar alırız. sen yinede pozitif ol hep bebeğini düşün öğrenciler sinirini bozmasın, bende hastanede çalışıyorum hastalarla işim zor ama katlanıcaz bi süre. 1 denemem tazeydi tuttu fakat düşük yaptım, 2. deneme dondurulmuştu tutmadı şimdi 3. deneme ve kalan dondurulmuşları kullanıcaz, sorunum pkoluyum, 7 yıllık evliyim, 27 yaşındayım, istanbul beylikdüzü medicanada tedavi görüyorum. :KK36::KK36::KK36: benden bukadar.
Allah gönlüne göre versin tatlım dilerim hayırlı olur :)

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Gayet iyi hemde 7. Günde maşallah güzel güzel

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Gayet guzel.. Canim masallh.. Insallh kanindada artar arta guzelce .. Darisi geride kalan arkadaslarimin basina insallh.. Allh sag saglim kucagina almayi nasip etsin..

Rüyacım gayet normal. Benimde birden ağrılarım geçmişti. sonra hafif hafif arar ara yine geliyor. benimde 2 gündür belim ağrıyor. birde birkaç gündür başım dönüyor.
Saol canım benim.Bugün birden ağrım kesilince şaşırdım doğrusu.Senin kaçıncı günün dü?

X