2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Senin 5 gün embriyosuydu değilmi oranın çok güzel inşallah katlanarak artar canım rabbim kucağına almayı nasip etsin :)

Gerçekten Allah onlardan razı olsun bizim hayatta bir şansımızda böyle eşlerimizin olması mevlam kimsenin yuvasının tadını kaçırmasın inşallah.
Benim eşimde yapar hatta ilk transferde de çok panikti bakalım bu defa neler yapacak canım o benim beee
Kesinlikleeeeeee rabbim yoklugunu yaşatmasın benden alsın ona versin kıymetlim o benim herşeyim:nazar::nazar::nazar:
Etrafında pervane olacağı kesin:KK60:

kızlaaaaaaarrrrrr canlarrrrrr bi bakın nolur ya test yaptırdım bugün ben transferin 7. günü. bhcg 47 çıktı dayanamadım ya bi de idrar testinde çooooookk silik hayal meyal görmüştüm 2. çizgiyi. sevineyim mi sizce çok erken yaptım ama iyi demi sonucum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Süper bi haber bu, tebrikler canımm, 12 güne 200 ü geçecek inşallah, gözünüz aydınnn , bayram arefesi ne mutlu size..

bugün 9. gün çoook korkuyorum. eşim geldi Allahtan, şehir dışındaydı. özel bir laboratuarı aradı test için. 100 lira demişler, sinir oldum. idrar testi yaptım ama sonradan silik bir çizgi çıktı. zor görünüyor . offff çok sıkıntıdayım :KK43:

Bak fırsatçılara,nerede oturuyorsun bilmiyorum ama anadolu yakasında isen 25 tl üsküdarda hastane var orada yaptırabilirsin.Gerçi ben tedavi olduğum hastaneye gideceği oda doktorumun indirimi varmış 61 tl hadi 60 anladım da o bir ne oluyor:KK67: Sağolsun eşimi ikna edemiyorum gözgöre göre 61 tl vereceğiz,tek güzel yanı tahlil sonucu iki saat deselerde bir saat olmadan çıkıyor .
Korkunun ecele faydası yok iki gerçek var biri bizi bekliyor nasipte ne varsa onu yaşayacagız canım ,teste de itibar etme derim yarını bekle canım arkadaşım:KK19:

Canım senin zaten yarın değil miydi test günün bu gün özel bir hastanede de yaparlar okadar da pahalı olmaması lazım
Kan testi yapmadan anlaşılmaz kuzum istersen bu gün git bi hastaneye :)

canım bizde evde çizf çizgiyi görünce gece gece özel hastanenin aciline gitmiştik. 45 tl almışlardı. 100 tl cok fazla. bunu ücretsiz bile yapıyolar aslında da biz sabırsızız bekleyemiyoruz. Güzel haberlerini bekliyoruz tatlım..

canim rabbim saglicakla kucagina almayi nasip eder ins. canm cinsiyet bu kadar erken belli oluyormu ya bende cok heyecanliyim.
yani biz bariz bi şekilde gördük zaten doktorum erkek bekliyorum demişti onlar şeklinden anlıyolar ya sonra ultrasonla bakarken bak işte burda dedi ama aramızda kalsın şimdilik normalde 16.haftada tam söylenir dedi

Heh cok iyi oldu simdi kuzum sen dikkat et kndine ilaclarinida sor doktruna unutma.. Tam 6haftalik olcaksin ozamn hen kalbini duyarsin hemde keseyide gorrsun insallh.. Doktruna gittigini kalbini duymaya geldim demeyi unutma :) icin rahatliycak hayrlisiyla..
insallah canm :) bu aralar giremeyebilirim netim az kaldı 9 unda yenileniyor

yani biz bariz bi şekilde gördük zaten doktorum erkek bekliyorum demişti onlar şeklinden anlıyolar ya sonra ultrasonla bakarken bak işte burda dedi ama aramızda kalsın şimdilik normalde 16.haftada tam söylenir dedi

Canim bende merak etmiştim hem kiz hemde erkek için nasıl görünüyor ultrasonda cinsiyetleri diye baktım netten ay erkek bebeğin kini gördüm bariz ben burdayım diyor ya çoook tatliydiiii dönüp dönüp duruyor anneciginin karnında küçük şeker kuş

Kızlarrrrrr Allah'a binlerce şükür. Değerim 4 kat artmış 160 olmuş. Sanırım artık sevinebilirim :) Allah sizlerden de razı olsun dualarınızı esirgemediniz. Umarım burda ki herkes tez zamanda hayırlısıyla evlatlarına kavuşur. Çok mutluyum çok. Inşallah Sağlıkla devam eder :) :)

Kızlarrrrrr Allah'a binlerce şükür. Değerim 4 kat artmış 160 olmuş. Sanırım artık sevinebilirim :) Allah sizlerden de razı olsun dualarınızı esirgemediniz. Umarım burda ki herkes tez zamanda hayırlısıyla evlatlarına kavuşur. Çok mutluyum çok. Inşallah Sağlıkla devam eder :) :)
Gözün aydın canım allah kucağına almayı nasip etsin

Gözün aydın canım. çok sevindim. :nazar:

Gözünüz aydın canımmm.

X