2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

çok ama çokk güzel bir bayram geçirelim inşallah.bu bayram hepimizin hayırlı güzel haberleri çoğalsın.

Amin canım inşallah
Buarada kızlar biz bugece yola çıkıyoruz eşimin memleketine bayram için Arefe ve bayramın son gününe kadar aktif olarak topige giremeyebilirim ama güzel haberlerinizi musait oldukça takip edeceğim

Amin canım inşallah
Buarada kızlar biz bugece yola çıkıyoruz eşimin memleketine bayram için Arefe ve bayramın son gününe kadar aktif olarak topige giremeyebilirim ama güzel haberlerinizi musait oldukça takip edeceğim

İyi yolculuklar canım, biz de bu akşam benim memlekete gidiyoruz kısmetse.

canm haklısın randevumu ayın 15 ine aldım insallah o zaman gozukur :)
Heh cok iyi oldu simdi kuzum sen dikkat et kndine ilaclarinida sor doktruna unutma.. Tam 6haftalik olcaksin ozamn hen kalbini duyarsin hemde keseyide gorrsun insallh.. Doktruna gittigini kalbini duymaya geldim demeyi unutma :) icin rahatliycak hayrlisiyla..

Arkadaslar ya 3. Gun kontrolunde 6 yada 8 tane yumurtan var dedi dr ama az dedi bu kadar ilac takvisyesine ne olcak simdi moralim cok bozuldu

ben düşünemedim işte bunu.
neyse artık normal takip drçuna geçtim dün.o yazdı hepsini.

maşallah canım.devamı gelecekti inş.hadi gözün aydın

dr.un yatak istirahati vermediği sürece yatmak gereksiz canım.ağır işler dışında da gündelik işler yapılabilir

hayırlı olsun transferin cnaım.inş.pozitifle sonuçlanır

amin canım.seni de çok tebrik ediyorum.hayırlısıyla devamı da gelsin inş.

aman üşütme canım.geçiş dönemi havalar bunlar.
karın ve kasık ağrısı ise inş. sana müjde olarak geri dönecek:))
gayet normal.aşırı olmadığı sürece tabi

korkma canım.vesvese yapma.keseyi gördükten sonra dış gebelik ihtimali olmaz tabi.keseyi rahimd eolması gereken yerde görecek çünkü.
senin ikiz olabilir belki canım:))değer yüksek.dr un da dedi değil mi

Arkadaslar ya 3. Gun kontrolunde 6 yada 8 tane yumurtan var dedi dr ama az dedi bu kadar ilac takvisyesine ne olcak simdi moralim cok bozuldu
Ee ne olnus yani delimi o doktr.. Onmli olann saglam yumurtalarinin opmasi canim bnm.5tane yumurtam.cikti 3dollndi.. 2gun 2sinide attilar saglamdi iyi kalitedeydi.. Ytrki rabbim ol desin cnm bnmm sikinti yapma.. Gayet iyi.. Herkes 20 10 yumurtlayack diye bir durum yok.. Herseyde vardr bir hayr unutma..

Canım arkadaşlarım bugün Kocacigimla temizlik yapıyoruz o yüzden sohbetlerinize katılmıyorum.yarın benim büyük günüm ve diğer arkadaşlarımın da dua etmeyi lütfen unutmayın.sizi tanımadan çok temiz duygularla seviyorum ve hepinizi ayrı ayrı öpüyorum:KK68::KK68:
Bende seni merak ediyordum girmeyince inşallah canım ben bu aksam verecem kanı artık sabrim kalmadı gece hiç uyumadan sabah ettim ve içim de oyle bir sıkıntı varki anlatamam

Nasılsıniz kızlar ben dün aglamaktan başım catlicak gibi oldu akşam altidan bu saate kadar bi insan uyurmu nasıl geçecek bu bayram eşim üzme kendini sağlıklı olsun yeter dio ama napcam ben yaa çok alismistim ona ya alirlarsa benden :KK43:

ben düşünemedim işte bunu.
neyse artık normal takip drçuna geçtim dün.o yazdı hepsini.

maşallah canım.devamı gelecekti inş.hadi gözün aydın

dr.un yatak istirahati vermediği sürece yatmak gereksiz canım.ağır işler dışında da gündelik işler yapılabilir

hayırlı olsun transferin cnaım.inş.pozitifle sonuçlanır

amin canım.seni de çok tebrik ediyorum.hayırlısıyla devamı da gelsin inş.

aman üşütme canım.geçiş dönemi havalar bunlar.
karın ve kasık ağrısı ise inş. sana müjde olarak geri dönecek:))
gayet normal.aşırı olmadığı sürece tabi

korkma canım.vesvese yapma.keseyi gördükten sonra dış gebelik ihtimali olmaz tabi.keseyi rahimd eolması gereken yerde görecek çünkü.
senin ikiz olabilir belki canım:))değer yüksek.dr un da dedi değil mi
Amiiiinnnnn inşallah canım Pazartesi vericem müjdeyi size:KK66:)Zaten sevinç çığlığım bütün Istanbul 'da duyulur herhalde:KK66:))Bi pozitifi göreyim şu megafonlu seçim otobüslerinden tutup cümle aleme ilan edicem:KK66:))

Günaydın güzel anne adayları ve anne aday adayları :)Dün hepinize tek tek teşekkür etmek isterdim ama int. girme fırsatım olmadi eşim sevinçten dışarı yemeğe çıkardı ailemde yanımda mutlu bir kutlama yaptık rabbim devamını da getirsin inşallah!Şimdi benden sonra test yapacak olan tüm arkadaşlarıma transferi yeni gerçekleşen ve hamileliğinin sağlıklı gitmesini dileyen tüm.buradaki arkadaşlarıma bolca dua etme zamanı... sizlere destekleriniz için binlerce teşekkür ederim...ALLAH TÜM İSTEYENLERE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH...sevgiler...:KK15::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım tüm güzel dualarına Amiiiin... :-) ayrıca seni tebrik ediyorum. sağlıkla kucağına alırsın inşallah:KK28:

Nasılsıniz kızlar ben dün aglamaktan başım catlicak gibi oldu akşam altidan bu saate kadar bi insan uyurmu nasıl geçecek bu bayram eşim üzme kendini sağlıklı olsun yeter dio ama napcam ben yaa çok alismistim ona ya alirlarsa benden :KK43:
Hazancimm neden bukadar hirpaladin kndini sen yaa.. Bir saglikliymis hic degilse onu gorsun.. 1hafta daha bekle bazi bebkler gelismlerini 1hafta ya geriden yada oleriden takip edilebiliniyr.. Canimm. 8 ila 9u goruceksin insallh.. Lutfen bole uzulupte.. Kotu dusnupte.. Vesvese verme kndine.. Bebginide etkiliyrsun..

Llpiraye11, post: 37167411, member: 431939"]Kızlar merhaba bugün 12. Günüm. 10. Gün değerim 41 di. Az önce kan verdim dilerim artmış olsun. Dualarınıza ihtiyacım var. Sevinemedim bile daha :KK43:[/QUOTE]
İnsallah artmistir canim.dualarim seninle

X