2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Arkadaslar ya 3. Gun kontrolunde 6 yada 8 tane yumurtan var dedi dr ama az dedi bu kadar ilac takvisyesine ne olcak simdi moralim cok bozuldu
Canım moralini bozma,benim o kadar ilaça rağmen 6 yumurtam oluştu .3'ü döllendi ve şimdi karnımdalar.Önemli olan sayısı değil kaliteleri.Sıkma canını boş yere))

0 Haklısın ama elimde deil kafamdan hersey geçiyo nasip

Bende seni merak ediyordum girmeyince inşallah canım ben bu aksam verecem kanı artık sabrim kalmadı gece hiç uyumadan sabah ettim ve içim de oyle bir sıkıntı varki anlatamam
Ah canım hepimiz aynı durumdayız sinirler gevşedi iyice ben dün salak bir film de gülerken ağlamaya başladım sonrada salavat getirdim kalbimi Genişlet Allahim dedim iyi gibiyim ama heyecandan Karnım ağrıyor.geçecek inşaallah güzel haberle sende ferah tut kalbini.

Canım hırpalama kendini bu kadar.İyi düşün iyi olsun.

Amiiiinnn canım inşallah )Dualarla gelicek bebişlerimiz))

Hayırlı yolculuklar arkadaşım şimdiden bayramın mubarek olsun

Kuzucum bizde seni çok seviyoruz merak etme dualarım seninle hayırlı ve güzel haberlerini yarın bekliyorum :)

Ama olmuyor ki böyle şimdi daha ne olacağını bile bilmeden üzüyorsun kendini yaptığın doğru birşey değil
Kendi toplamalısın çünkü stres te kötü etkileyece onları bunu da sakın unutma sen bir annesin artık güçlü ve sağlam olmalısın hayırlısıyla birşey olmayacak bunu asla unutma tatlım :)

Arkadaslar ya 3. Gun kontrolunde 6 yada 8 tane yumurtan var dedi dr ama az dedi bu kadar ilac takvisyesine ne olcak simdi moralim cok bozuldu

sayısı hiç önemli değil canım, kalitesi önemli olan. benim de 8 yumurtam büyüdü. 7 tanesi olgun cıktı. 6 tanesi döllendi. 2 tanesi beşinci güne kadar bölündü. transfer ettiler. çok şükür dün pozitif sonucu aldım. gönlünü ferah tut.

Sağolun kızlar. Iyi ki varsınız. Dilerim akşam güzel haberler yazmak nasip olur

güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Kizlar nasilsiniz iyi misiniz sonuc bekleyenlere pozitif cikmasi hamilelere saglikli bi hamilelik diliyorum kizlar yaa benim transferin 3.gunu ve dunden beri kasiklarimda boyle garip bi sanci var surekli degil ama ara ara geliyo hastalanicam saniyorum boyle aniden geliyo batiyo gibi sizdede oldu mu

Inşallah canım sen pozitifi al da otobüs olmasa da olur yine çığlık atarsin

Merhaba Arkadaşlar,
Bu sabah kan verdim, saat 4 de test sonucunu bildirecek. Çok heyecanlı ve meraklıyım
Canim insallah güzel haberini aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…