2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İnşallah canım Allah gönlümüze göre versin seni de tekrar tebrik ederim. Dediğin gibi dualarını bekliyorum bizde pozitif haberlerimizi paylaşırız inşallah sizinle kuzum.

E="umudihar, post: 37161570, member: 505821"]Cok normal.. Canim sisiklik agri aci. Yanma. Hepsi normal yarin 10.gunun varsa cikar insallh kandan..[/QUOTE]

Canım tebrikler Allah kucağınada almayı nasip etsin .......

Evet canım oyle dedi doktor.saglıklı olsun da tek olsun canım.

Günaydınlarrrrr,
Dün bizi kasım anne adayı ilan ettim canımm

Canimmm inşallah Allah o güzel duyguyu bize de yasattirir rabbim

Allah nasip eder de tutarsa ne guzel hayallerim var bir sürü hamile kıyafetleri alicam kendime yaz ayinada denk geldigi için ayrıca sevincliyim Rabbim hayirli sağlıklı evlat nasip etsin inşallah caniiimmm

hmm anlamıyorum bu hesaptan ya simdi baska bi siteden hesapladım 4+1 oluyormusum gözükmez mi diyorsun eşim işe başlayacak ondan acele ediyor o benden aceleci
Tamm canim hesapladim bnde 4hafta 1gunlukssun. Sen bilirsin. Cnm ama cok kucuk.. 2.5hafta sonrada kalbini duymak icin beklmek zorunda kalcaksin. Bu sefeede baska seylere vesvese.etceksin. canim yinede sen bilirsin.. Kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…