2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kimyasal gebelik nasıl oluyo yaa(ben de korkuyorum olur diye.nasıl belli oluyor
Canim kan testinde gebelik cikti ancak iki gun sonra deger yukselmedi ve dustu.kendiliginden sonlandi. Ilac veya kurtaj olayi yok. Ayrica korkmaaaaa Allahin izniyle hiiiiccc biseycik olmazzz :)

[QUide25, post: 37160170, member: 467938"]Canim kan testinde gebelik cikti ancak iki gun sonra deger yukselmedi ve dustu.kendiliginden sonlandi. Ilac veya kurtaj olayi yok. Ayrica korkmaaaaa Allahin izniyle hiiiiccc biseycik olmazzz :)[/QUOTE]
halide25 Ay insallah canım yaa,100 cıktı deger,hatta ikizler geliyo dedi doktor.ama erken daha 9.gun.seytan aklıma girip duruyo,bi agız tadıyla sevinemiyorum

umudihar canmmm adet tarihim 3 eyluldu simdi yarın 5. haftaya giriyorum 8 ekime randevu aldım kese icin erken mi senin beta hcg kactı kesegordugunde
Canim yarin 4hafta 1gun olcak 8inde randewun detam 5 haftalik oluyr..sun canim bnm dokteum bni 5hafta 4gun iken. Cagirdi ole gordu.. Ve bnm.degerim 10.000bindi. 5hftadan sonra kese gorunur kuzum 1kac gun daha sabretsen aslinda iyi olurdu ama 5haftalikk iken goren varmi bilmiyrum kuzum soralim kizlara..

Kızlar bisey .sorucam;keseyi görürsek dış gebelik olmamış oluyor di mi.beni korku sardı,dış gebelik olur diye.testi de 9.gün yaptırınca
Tabikide canim.doktr rahimde nereye tutindugunu goruyr aklina kotu seyler getrme lutfen tadini.cikar bu anin..

[QUide25, post: 37160170, member: 467938"]Canim kan testinde gebelik cikti ancak iki gun sonra deger yukselmedi ve dustu.kendiliginden sonlandi. Ilac veya kurtaj olayi yok. Ayrica korkmaaaaa Allahin izniyle hiiiiccc biseycik olmazzz :)
halide25 Ay insallah canım yaa,100 cıktı deger,hatta ikizler geliyo dedi doktor.ama erken daha 9.gun.seytan aklıma girip duruyo,bi agız tadıyla sevinemiyorum[/QUOTE]
Kizzzz sana inanamiyoruuummmm;
:)) mutlu olsana sevinc naralari at :)) tey tey tey ikiz haa bin massallahhh
Bi la havle cekkk ici i ferah tut sekerrr :)

Canim iki embriyo transfer edildi eurofertile gidiyor istanbul sen
Bana tek embriyo transfer edildi canim doktor tek embriyo uygun gordu bende istambul tup bebek merkezine gidiyorum bugun biraz sancim vardi ara ara bana 4.gun embriyosu transfer edildi sana canim

halide25 Ay insallah canım yaa,100 cıktı deger,hatta ikizler geliyo dedi doktor.ama erken daha 9.gun.seytan aklıma girip duruyo,bi agız tadıyla sevinemiyorum
Kizzzz sana inanamiyoruuummmm;
:)) mutlu olsana sevinc naralari at :)) tey tey tey ikiz haa bin massallahhh
Bi la havle cekkk ici i ferah tut sekerrr :)[/QUOTE]
halide25 ayy canım saggol yaa;(burası da olmasa kafayı yerim sanırım.moral oluyor bana

[QUOtesekkur ="bibebemolsa, post: 37156962, member: 406913"]İnşAllah pozitif sonuc alırsın ne kadar aradan sonra yaptın 2.denemeni cnm[/QUOTE]
Cok tesekkurler canim cumlemize hayirli pozitifler nasip olsun inşallah benn kurtaj oldugum icin malum 3 ay beklemem gerekti

Bana tek embriyo transfer edildi canim doktor tek embriyo uygun gordu bende istambul tup bebek merkezine gidiyorum bugun biraz sancim vardi ara ara bana 4.gun embriyosu transfer edildi sana canim
BanA ucuncu gun canim ama dorduncu gunu duymamistim toplandigi gunu saymadin dimi sorum neydi bu arada kac yumurta toplandi

BanA ucuncu gun canim ama dorduncu gunu duymamistim toplandigi gunu saymadin dimi sorum neydi bu arada kac yumurta toplandi
Yok embriyologa sordum ben 4.gun embriyosu dedi hatta bir gun sonra blastokist olucak dedi bizde sebebi bilinmeyen hic bi sorun yok gorunurde benim 14 yumurtam toplandi 10 olgunmus 8 i dollendi bir tane transfer edildi 4 tane donduruldu diger ücü gelismemis bizim hikaye boyle canim senin

İyi aksamlar arkadaşlar bisey sorucam .23 unde transferin yapildi uç gündürkasiklarimda agri var normalmidir benim gib olan varmi

En son adet tarihim 8 eylül canım.3.gün embriyosu transferin 10. Gunu
Canim cokk kucuk daha.. 3hafta 3gunluk olcak.. Yarin. Gozukurmu bilmiyrum.. Ama doktrun cagirdiysa. Git tabikide. Vardr bir bildigi doktrunun.. Ama cok kucuktr kalbini duymk icin 6haftana kadar bekleyebilirsin.. Insallh hayrlisi okur kuzum

İyi aksamlar arkadaşlar bisey sorucam .23 unde transferin yapildi uç gündürkasiklarimda agri var normalmidir benim gib olan varmi
Cok normal.. Canim sisiklik agri aci. Yanma. Hepsi normal yarin 10.gunun varsa cikar insallh kandan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…