2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Dağılımı E="umudihar, post: 37161552, member: 505821"]Canim cokk kucuk daha.. 3hafta 3gunluk olcak.. Yarin. Gozukurmu bilmiyrum.. Ama doktrun cagirdiysa. Git tabikide. Vardr bir bildigi doktrunun.. Ama cok kucuktr kalbini duymk icin 6haftana kadar bekleyebilirsin.. Insallh hayrlisi okur kuzum[/QUOTE]
umudihar Sagol canım yaa, nasıl bir heyecandır bu yarabbim. hersey güzel olsun insallah

Ben varim.5 haftalikta keseyi 6 haftada kalp atisini gordum

umudihar Sagol canım yaa, nasıl bir heyecandır bu yarabbim. hersey güzel olsun insallah[/QUOTE]
Insallhh canim.. Hayrlis allhtan.. :)

Ben varim.5 haftalikta keseyi 6 haftada kalp atisini gordum
Masallh kuzum bnde.kizlara anlatmaya calisiyrum birazdaha beklesinler. Diye ama. :) sabirsizlaniyrlar. Allhim ne versse hayrlisni versin. Canim.heyecanli annisler. Allhim herkeain yuzune gulsun insallh.

Oyle valla canimmm Rabbime binlerce kez sukrolsun ki buguunleri gorduk bunlari konusabiliyoruz. Bana coookk uzak geliyordu. Allah cok buyuk. Bugun doktor kont vardi. Doktorum degismis yenisine pek isinamadim tabi adam da beni tanimiyor. Merkeze devam edip etmemek konusunda kararsiz kaldim. Doktoru biraz arastiricam bakalim. Onun haricinde bebis gayet iyi sukur. İkili testimizi de olduk sonuclar bayramdan sonra cikcakmis. Clexane kullaniyordum o da bitti artik sukur folik asidi birak elevite basla dedi ama onceki doktor dokuz ay kullanmalisin demisti kararsiz kaldim progestanida bi hafta sonra birak dedi acaba normal mi onuda bilemiyorum hayirlisi bakalimmm kendine cok iyi bak tuzlu kraker yee bol bol gorusuryz cnm

dr ve hastahanelerden miğdem bulanıyo artık bebek 4 aylık olana kadarda gitmeyecem ebe bulsam hiç gitmem evde doğururum artık:)

Canim 12. Haftada ikili test oluyo 3. Ayi doldurunca git mutlaka erteleme

Oyle valla canimmm Rabbime binlerce kez sukrolsun ki buguunleri gorduk bunlari konusabiliyoruz. Bana coookk uzak geliyordu. Allah cok buyuk. Bugun doktor kont vardi. Doktorum degismis yenisine pek isinamadim tabi adam da beni tanimiyor. Merkeze devam edip etmemek konusunda kararsiz kaldim. Doktoru biraz arastiricam bakalim. Onun haricinde bebis gayet iyi sukur. İkili testimizi de olduk sonuclar bayramdan sonra cikcakmis. Clexane kullaniyordum o da bitti artik sukur folik asidi birak elevite basla dedi ama onceki doktor dokuz ay kullanmalisin demisti kararsiz kaldim progestanida bi hafta sonra birak dedi acaba normal mi onuda bilemiyorum hayirlisi bakalimmm kendine cok iyi bak tuzlu kraker yee bol bol gorusuryz cnm

dr ve hastahanelerden miğdem bulanıyo artık bebek 4 aylık olana kadarda gitmeyecem ebe bulsam hiç gitmem evde doğururum artık:)

Canim 12. Haftada ikili test oluyo 3. Ayi doldurunca git mutlaka erteleme

[QUOTnlight0170, post: 37160165, member: 595527"]Kızlar bisey .sorucam;keseyi görürsek dış gebelik olmamış oluyor di mi.beni korku sardı,dış gebelik olur diye.testi de 9.gün yaptırınca[/QUOTE]

Evet canim, kese görünürse dış gebelik olamaz.

günaydın anne adayları ve aday adayları muhteşem bi gün olsun bol pozitifli bebekli
ben biraz sonra hazırlanıp hastane yoluna koyulacağım bugün kan testimizi tekrarlayacağız inşallah değerim katlanarak artmıştır rabbim nasip etsin bana ve tüm isteyenlere dualarnızda beni de unutmayın inşallah iyi sonuçlarla gelirim buraya

canim rabbim saglicakla kucagina almayi nasip eder ins. canm cinsiyet bu kadar erken belli oluyormu ya bende cok heyecanliyim.

canım ben 2 kere ultrasyona girdim 5 kuruş para vermedik hasta danışmanımız bundan sonrakilere alırız istersenız toplu verir siniz yada aylara böleriz dedi seninki niye hemen para almış anlamadım

zeymuran0 canım ben sağlık ocağına yazdırıyorum yazıyorlar
ben düşünemedim işte bunu.
neyse artık normal takip drçuna geçtim dün.o yazdı hepsini.
kızlar, 9. gün değerim 53,79 cıktı. iki gün tekrarlayacagim, 100'ün üzerine cıkmalıymış.
galiba bu defa oldu
maşallah canım.devamı gelecekti inş.hadi gözün aydın

Merhaba kızlar bugün kasiklarımda yoğunbi ağrı var normal mi. Bi de evde günlük islerinizi yapiyormusunuz yada hep yatmak mi gerek ilk haftalar
dr.un yatak istirahati vermediği sürece yatmak gereksiz canım.ağır işler dışında da gündelik işler yapılabilir
Kizlarrrrr ben pazartesi transferimi yaptirdim bekliyorumm bu ikinci denemem ilk denemem bos gebelikle sonuclanmisti zor gunlerdi suan ikinci sonuc gunumu bekliyorum :)
hayırlı olsun transferin cnaım.inş.pozitifle sonuçlanır

amin canım.seni de çok tebrik ediyorum.hayırlısıyla devamı da gelsin inş.

aman üşütme canım.geçiş dönemi havalar bunlar.
karın ve kasık ağrısı ise inş. sana müjde olarak geri dönecek:))
gayet normal.aşırı olmadığı sürece tabi

Kızlar bisey .sorucam;keseyi görürsek dış gebelik olmamış oluyor di mi.beni korku sardı,dış gebelik olur diye.testi de 9.gün yaptırınca
korkma canım.vesvese yapma.keseyi gördükten sonra dış gebelik ihtimali olmaz tabi.keseyi rahimd eolması gereken yerde görecek çünkü.
senin ikiz olabilir belki canım:))değer yüksek.dr un da dedi değil mi

hmm anlamıyorum bu hesaptan ya simdi baska bi siteden hesapladım 4+1 oluyormusum gözükmez mi diyorsun eşim işe başlayacak ondan acele ediyor o benden aceleci

Günaydın güzel anne adayları ve anne aday adayları :)Dün hepinize tek tek teşekkür etmek isterdim ama int. girme fırsatım olmadi eşim sevinçten dışarı yemeğe çıkardı ailemde yanımda mutlu bir kutlama yaptık rabbim devamını da getirsin inşallah!Şimdi benden sonra test yapacak olan tüm arkadaşlarıma transferi yeni gerçekleşen ve hamileliğinin sağlıklı gitmesini dileyen tüm.buradaki arkadaşlarıma bolca dua etme zamanı... sizlere destekleriniz için binlerce teşekkür ederim...ALLAH TÜM İSTEYENLERE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH...sevgiler...

hmm anlamıyorum bu hesaptan ya simdi baska bi siteden hesapladım 4+1 oluyormusum gözükmez mi diyorsun eşim işe başlayacak ondan acele ediyor o benden aceleci
Canım 4 haftayı bitirdin 5. Haftanın içindesin yani 4+1.. Biz 4+4 te görmüştük keseyi ama bnm 11. gün değerim 571 13. gün 1195 ti... Bu yüzden de erken çağırmış olabilirr... Yani bi kaç güne görülebilir.. Ama sonra kalbi için 2 hafta beklemiştik...

Gunaydin canlar bugün 3. Igneden sonra kontrolum vardi ve sadece 6 adet yumurta gözüktü çok canim sikildi ne zor ismis bu ama ya Allahim sen guc kuvvet ver yaranbim

anladım canım bi gideyim bakalım doktor hanım ne diyecek olmazsa sonra tekrar giderim cevap icin tesekkur ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…