2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hepimiz musmutlu olalım:KK48: aslında değerler fena değil. normal yolla bile hamile kalabilirsin belki. ama iyi bir doktora gitmen gerekir. senin rahim filmin çekildi mi? tüplerde sorun yok değilmi?
Insallah canim cok mutlu oluruz. Kimyasal gebelik yasayinca cekmeye ferek duymadilar bende demedim hocaya cektirwlim diye. Ama haftaya cektiriyorum insallah. Ondan da cok korkuyorum. Anestezili cektirmeyi dusunuyorum. Ayyy bi panik bi panikkkk moddayim. :))
Bu arada benim yasim 29 esim de 36

Berbat bir gündü afedersiniz kabız olmuşum çok felaket akşama kadar kıvrndım çok şükür bitti ama biraz zorlandım ıkındım belki bebeğime bişe olmasın diye yalvardım Allah'a çok fenaydı ya inşallah iyidir bebeğim üzdüm onu bugün yarın doktora gidiyorum kese için KIZLAR dua edin

hiç bişey olmaz canım merak etme. sen bebişine güven yeter:KK56:

Insallah canim cok mutlu oluruz. Kimyasal gebelik yasayinca cekmeye ferek duymadilar bende demedim hocaya cektirwlim diye. Ama haftaya cektiriyorum insallah. Ondan da cok korkuyorum. Anestezili cektirmeyi dusunuyorum. Ayyy bi panik bi panikkkk moddayim. :))

Aaaa hiç korkma rahim filmi çok kolay. tıpkı aşılama gibi :KK24: hiç kasma kendini çok rahat ol. 5-10 dk bi şey. masaya yatıyorsun. aşılamadaki gibi katedrali yerleştiriyor doktor. sonra ilacı veriyor. o halde kıpırdamadan duruyorsun hemen röntgen çekiliyor. sonra katedrali alıyor sende kalkıyorsun :KK25: benim çok rahat oldu ve sonrasında çok hafif adet sancısı gibi sancı oldu geçti hemen.

Aneztezi ile çektir canım daha rahat edersin.Bende ağustos ayında çektirtim kendime gelince biraz ağrım vardı okadar

Çok sağol arkadaşım, ben taksiye hiç binmedim, ilk tedavimde gebe kaldığım zamanda, ikinci negatifte 1 hafta sonra minibüsle gittim geldim zaten işimde ağır değil sadece yolda gidip gelmeler beni sıkıntıya sokuyo en iyisi bende test gününe kadar taksiyi deniyim ondan sonrası allah kerim. Bu arada bebeğin hayırlı olsun Rabbim su gibi 9 ay geçirmeni vesile kılsın, sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Aminnn canım Allah razı olsun inşallah hepimiz hep beraber hayırlı haberler alalım❤️❤️❤️❤️❤️

Aneztezi ile çektir canım daha rahat edersin.Bende ağustos ayında çektirtim kendime gelince biraz ağrım vardı okadar
Aaaa hiç korkma rahim filmi çok kolay. tıpkı aşılama gibi :KK24: hiç kasma kendini çok rahat ol. 5-10 dk bi şey. masaya yatıyorsun. aşılamadaki gibi katedrali yerleştiriyor doktor. sonra ilacı veriyor. o halde kıpırdamadan duruyorsun hemen röntgen çekiliyor. sonra katedrali alıyor sende kalkıyorsun :KK25: benim çok rahat oldu ve sonrasında çok hafif adet sancısı gibi sancı oldu geçti hemen.

Kizlar valla cektirip kurtulam de mi acili acisiz:) bebegim gelsin dee hepicigine raziyim :)

Kizlar valla cektirip kurtulam de mi acili acisiz:) bebegim gelsin dee hepicigine raziyim :)
Aynen canım biran önce çektir kurtul hepimiz ne acılar çekiyorux evlat sahibi olabilmek için.Benim 7 ameliyat 1 aşılama 2 tüp bebek düşükle sonuçlanan ki bunalrın hepsi doktor hatası yüzünden oldu.rabbim bu yoldaki bütün arkadaşalarımızın yar ve yardımcısı olsun.

Son düzenleme:
Kadınlık gercekten cok zormus daha bu yasta bile neler yaşadım varya Rabbim yar ve yardımcımız olsun en kısa zamanda kucaklarımızı doldursun AMİN❤️❤️
Evet zor valla, sen daha genç yasta tanismissin bu durumla maalesef, biz yaşlandıka artik, ben bugün kadın dogumdaydim bi kız geldi sonuçlarını verdim baktım amh si 0.01 di daha 21 yasında :KK43: bende salak gibi yumurta rezervin ne kadar düşünmüş deyiverdim :KK43: sonra nasıl toparlayacagimi bbilemedim dedim benimde 0.01 :KK43:

[QUOTE post: 37159756, member: 467938"]Kizlar valla cektirip kurtulam de mi acili acisiz:) bebegim gelsin dee hepicigine raziyim :)[/QUOTE]
Bende radyomarda cektirdim aci duymadim

Kızlaaarrr size bir sorum olacak
Biz geçen Çarşamba bebelerimin birini tastamam birinin de sadece kesesini görmüştük. Dr kese çok düzgün içinin boş olduğunu düşünmüyorum dedi ve yarın için randevu verdi. Şimdi ben herkese ikiz hamileyim diyorum sizce yalancı çıkar mıyım :KK43: bi de biz yarın kalp atışını duyar mıyız acaba dr öle bişe demedi ama ben çok merak ediyorum ❤️❤️

Kimyasal gebelik nasıl oluyo yaa:KK43:(ben de korkuyorum olur diye.nasıl belli oluyor

Kızlar bisey .sorucam;keseyi görürsek dış gebelik olmamış oluyor di mi.beni korku sardı,dış gebelik olur diye.testi de 9.gün yaptırınca

X