2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar ben bu ilaçları daha ne kadar kullanıcam yaa: (( benim. kan cıvıtıcı iğne var,ona devam ediceksin dedi doktor.kalcadan iiğne var mı yine?jel var zaten,bir de estrofem var.

Canimcim cikolata kistin insallah kendiliginden kaybolur :) benim asilamakarimda 3u de farklli doktorlarda idi. Rizedeyim.ilk asilamam rizede oldu o zaten tam bir fiyasko idi. Ikincisine erzurumda ozelde baska bi dpktorla basladik ama o da salagin teki cikti zaten ona hskkimi asla helal etmiyorum.o asilamayi yapmadi baska doktor yapti. Oyle ya biz umudumuzu bicok yerde ariyoruz. Insallah hiz ve morfoloji dedigin gibi sorun cikarmaz bize. Sayi 60-75milyin arasi gidip geliyo ama hiz %9 -%10 civarinda. Morfoloji en son bakildiginda 11di krugere gore. Bu degerlerle olur demi... valla artik ben de sizler gibi musmutlu haberler almak istiyorum yaaaa bana da dualar edin lutfeeeennnn

Haklısın Canım rabbim istemedikten sonra biz ne yapsak boş. Rabbim kimseye yaşatmasin böyle birşeyi ne umutlar başlıyoruz ne paralar döküyoruz sırf şu test günü pozitif görelim diye ama allahın takdiri işte nasip etmeyince olmuyor. Demek hakkımızda hayırlı buymuş diyorum. Allah dileyen isteyen herkese nasip etsin.

Berbat bir gündü afedersiniz kabız olmuşum çok felaket akşama kadar kıvrndım çok şükür bitti ama biraz zorlandım ıkındım belki bebeğime bişe olmasın diye yalvardım Allah'a çok fenaydı ya inşallah iyidir bebeğim üzdüm onu bugün yarın doktora gidiyorum kese için KIZLAR dua edin

Kızlar ya duş aldıktan sonra sizdede ağrı oluyormu duş aldığım gün tüm gün karnım ağrıyor sıcak sumu rahatsız ediyor acaba bebeği ılık duşta hiç alamam

[="cherryviolinist, post: 37152584, member: 627357"]Allahım şükürler olsun hamileyimKan değerim 174 çıktı kızlar kanımı verdim işe geldim doktorum tel.la aradı ve çok iyi bir değer olduğunu söyledi
Dua eden tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sizleri seviyorum benim uğurum oldu bu topik iyi ki varsınız[/QUOTE]

Gozun gozun aydin, saglikla kucagina alirsin insallah,

Canım benim cycotect diye yada meriler bi ilaç var rahme koyup bizaz beklwttikten sonra yapıyorlar, benim çalıştığım yerde de yapıyorlar nasıl bağırıyordu kadinlar valla nuri bey gerek yok dedi bende yapmadım zaten yaptırabilecekddurumda da değildim sadece oradan gitmek istedim

Bibebemolsa bunu sana yazmistim

Kızlar ya duş aldıktan sonra sizdede ağrı oluyormu duş aldığım gün tüm gün karnım ağrıyor sıcak sumu rahatsız ediyor acaba bebeği ılık duşta hiç alamam
bana hemşire suyun ılık olucak çok sıcak damarları gevşetir demişti

Benim de yarın kontrol. Yarın ogrenicem hangi gün olacağını. Büyük ihtimal aynı gün oluruz o zaman ya da 1 gün olur en fazla aramızda. Aynı anda heyecan yasicaz ne güzel. Okulda öğrenciler küçük değiller orta okullara giriyorum bazı sınıflar çok yorucu ve sinir bozucu.bağırıp cagirip ani hareket yapmaktan korkuyorum. Ama gene de uzun rapor alamam,sınava hazırlanıyorlar. Bakicaz artık çaresine hayırlısı olsun inşallah kaçıncı denemeniz sizin,sorun ne ve nerde tedavi oluyorsun. Çok sordum ama tanısalım dimi ama

canım çok üzüldüm.çok zor ben de 2 defa negatif sonuç almıştım,Allah yardımcın olsun.yarın ben de test yaptırıcam tekrar negatif sonuç almaktan çok korkuyorum...
Canım benim yaa senin ki daha zor bir durum inşallah yarın pozitif sonucu alırsın arkadaşım rabbim bebeğini korusun inşallah. Allah yardımcın olsun tatlım dua et bol bol en çok ihtiyaç duyduğumuz şey dua rabbim İnşallah geri çevirmez dualarını:)

Hepimiz musmutlu olalım aslında değerler fena değil. normal yolla bile hamile kalabilirsin belki. ama iyi bir doktora gitmen gerekir. senin rahim filmin çekildi mi? tüplerde sorun yok değilmi?

hayırlı olsun canım,rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş.benim de yarın test günüm,bana dua et canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…