2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Arkadaşlar bişey sorucam benim ayaklarım çok ama çok üşüyor.Çorap giyiyorum yastıkların arasına sokuyorum bana mısın demiyor.Bi de karnım kasıklarım ağrıyor ya sanki orda da bi ateş topu var.Karnımın içi de yanıyor gibi .Bunlar normal mi?inşallah üşütüp hasta olmuyorumdur.
Cok normal canim.. Ilaclarda kullniyrsun e icinde bir canli var insallh oda yerlesmeye baslamistr allhim ona can nasip etsinnn insallh

Arkadaşlar bişey sorucam benim ayaklarım çok ama çok üşüyor.Çorap giyiyorum yastıkların arasına sokuyorum bana mısın demiyor.Bi de karnım kasıklarım ağrıyor ya sanki orda da bi ateş topu var.Karnımın içi de yanıyor gibi .Bunlar normal mi?inşallah üşütüp hasta olmuyorumdur.

canım ayağına patik giy, sadece çorap yetmeyebilir. ben ancak patikle ısıtabiliyorum. ayakların üşüdüğü için karnın ağrıyor bence.

Allahım şükürler olsun hamileyim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK37::KK36::KK36::KK36::KK73::KK73::KK73::KK47:En Büyük KK:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:Kan değerim 174 çıktı kızlar kanımı verdim işe geldim doktorum tel.la aradı ve çok iyi bir değer olduğunu söyledi
Dua eden tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sizleri seviyorum benim uğurum oldu bu topik iyi ki varsınız:KK49:
Canım tebrikler.Allah Hayırlısıyla eline versin.çok çok sevindim

hayır canım farklı bi şehirdeyim.tüp bebek dr değil.özel hastahane.gebeyim kakp atışlarını duymaya geldik.tüp bebek yaptırdım u şu ilaçları kullanıyom dedim.oda bebek burda 7
+3 dedi tahlil vs aşağıda ayrı ultrasyon istedi gönderdi
Doktra belirtseydin kesek canm kalbini duymaya geldik dedinmi.. Kac mm boyu soledimi sen gordun dimi.. Pamugunu.. Bndede tahlil istedi birsuru. 10gun icinde tekrar gitmeye calista okdar para verme. Birdaha 10.gunden once.muyane ucretsiz. Diye biliyrum.. Insallh hayrlisi olsun cnmm

nguil, post: 37151333, member: 343409"]Kızlar sonucum çıkmış yıkıldım yaa:KK43: 0.100[/QUOTE]

Canim cok uzuldum insallah en kisa zamanda pozitifi gorursun :KK43:

Benim bugün transferimin 10. günü canım. bugün idrar testi yaptık 2. çizgi göründü :KK54:yarında kan testim var. inşallah pozitif sonuç alırız :KK68:

valla ne yap ne et kocanı ikna et. geciktirmeden yapın bence. tabi maddi durumda önemli. gerç, 3 aşılama bir tüp bebek tedavisini geçiyor. birde yeni aşılama yaptırdığın için kullandığın ilaçların tüp bebek tedavisine de faydası oluyor. bence değerlendirmelisin. aşılamada senin kaç yumurtan oluyordu?
Ilk iki asilamamda klomenle yumurta gelistirildi. Sonra catlatma ignesi. Sonra asilama. Ilk klomende solda 17 ve 20mmlik 2 yumurtam olmustu. Ikinci klomenle sagda 25mmlik kocaman bi yumurtam vardi onda kimyasal gebelik yasadik.3.asilamamda 112.5 basladik sonra dozu dusurdu doktor bekledigimden hizli gelisti dedi iki yumurtam olmustu onda gonal f ile.
Bizde iste hizli ve morfolojik sikinti olunca sonuclar negatif oldu:KK43: sizde sikinti neydi canim. Haaaa kocamann kocaman tebrigimi sona biraktimm.yurektennn kutluyorum canimmmm senin adina coook sevindim :)

[="HHAZAN, post: 37152253, member: 456301"]Kızlar çok Üzgünüm doktor ben daha çok gelişim bekliyodum dedi kalp atışı görmedi haftaya belli olur dedi diğer kese zaten bosmus çok kötüyüm dua edin daha buraya giremem heralde hakkınızı helal edin[/QUOTE]

Canim benim negatif sonuclari okudugumda çık üzülüyorum ama boyle hamile olduğunu öğrenip düşük yapanlara benim gibi yada gelisiminde problem olduğunu yazanlara daha daha çok üzülüyorum :KK43: güzel düşün ve Allaha dua et bisey olmasın bebeğine inşallah, Allahın izni ile

Ilk iki asilamamda klomenle yumurta gelistirildi. Sonra catlatma ignesi. Sonra asilama. Ilk klomende solda 17 ve 20mmlik 2 yumurtam olmustu. Ikinci klomenle sagda 25mmlik kocaman bi yumurtam vardi onda kimyasal gebelik yasadik.3.asilamamda 112.5 basladik sonra dozu dusurdu doktor bekledigimden hizli gelisti dedi iki yumurtam olmustu onda gonal f ile.
Bizde iste hizli ve morfolojik sikinti olunca sonuclar negatif oldu:KK43: sizde sikinti neydi canim. Haaaa kocamann kocaman tebrigimi sona biraktimm.yurektennn kutluyorum canimmmm senin adina coook sevindim :)

canım benim teşekkür ederim :KK24:

bende sol yumurtalıkta 6 cm çikolata kisti var. yaşım 38. bizde de biraz hız ve morfoloji sorunu vardı. ama spermdeki bu sorunlar tüp bebek için hiç önemli değil. yeter ki sperm olsun en kalitelisini seçiyorlar. hız morfoloji falan önemli değil. senin doktorda dozları tutturamamış ki zaten. sen rizedemiydin?

Merhaba Arkadaşlar,
Bu topiği ilk gününden bu yana an an takip ediyorum. Tıpkı dizi film izler gibi :KK66:hepiniz harika pozitif insanlarsınız.
umudihar özellikle sen burada o kadar çok insana umut, ışık ve destek oldun ki ( bende dahil:KK15:) gönülden tebrik ediyorum seni :KK68:. Allah göbişindeki bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Benimde bugün transferimin 10. günü. sizleri okudukça heyecanlandım. Dayanamayıp bende idrar testi yaptım. Görünebilir biraz soluk 2. cizgi çıktı. Eşimle çok şaşırdık, ağlamak gülmek birbirine karıştı. Allah isteyen herkese sağlıkla bebeklerini kucaklarına alamayı nasip etsin :KK28: AMİİİNNN..
Hayırlı olsun şimdiden.tebrikler

erkfat erkfat canim ayni gun transferimiz olmus insallah hayirli haberler aliriz hepimiz kac tane transfer ettiler sana canim nerde tedavini oluyosun

g post: 37158076 .!.:
Canım hayırlı olsun, sağlıkla kucağına aldığını günlerinde gör insallah

"Picassooo, post: 37150860, member: 540197"]hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin

Canim[/QUOTE]
Coooıkkk tesekkurler canım

X