2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım inşallah pozitif sonucunu kandan alırsın ve kat kat artarak ilerler kucağına alıp koklamanı nasip eder mevlam.
Test sonucunu bizde yazarsan çok seviniriz bizi takip et canım taklitlerimizden sakının ama

Merak etme tatlım, artık sizi takip etmiyorum, çünkü dahil oldum test sonucumu elbette yazarım. normalde tes günüm cuma olacaktı. fakat arefe gününe denk geldiği için yarın yapılacak. yarın sabahtan gideceğiz inşallah :) çok heyecanlı yaa..

Yarın hayırlı haberini alıcaz senin de ozaman bir hamilemiz daha olacak :)

Ewettt canim bende bana umut olsunlar diye hep bekliyrdum sonra topik actim ve herkese cewap yazmaya calistim yeni bir sayfa ve hep dua ettim allhim hamillerle dolsun tassin diye.. Allha cok sukurde ole oldu bazi arkadaslarimizn olmadi ama onlar icinde hep dua ettik cok sukur.. Hepsni cok sewiyrum.. Bnm kiymetlilerim burdakilerinin hepsi bunlari yazarknde. Aglamamak icin zor tutyrum.. Veeeeeeee asil konuya gellim canim cok heyecannlandim sen simdi dosya yukle varya. Oraya tikla resmi yukle resmini yuklediktenson ra resmin yaninda tam reaim var ona tikla gorelim kuzum..

C

Canim ben kadikoy florence de oldum nuri delikara doktorum, biz umudiharla ayni doktora tedavi olduk, biliyorum canim sanada cok gecmis olsun takip hep ermeye calistim ama yasadigim olaydan dolayi cok uzuldugum icin yazmadim uzun bir sure

Yarın hayırlı haberini alıcaz senin de ozaman bir hamilemiz daha olacak :)

Ehe ehe ehe :)) günlerdir garip bir enerji var. tay gibi zıplayasım geliyor. transferden sonraki 4 gün zorlandım. ağrılar şişkinlikler falan, evde hep ağır çekim geziyordum. 5. gün sabah çok enerjik uyandım ve hepte böyleyim. sizlerde varmı böyle enerji?

Yaşasın yaptım cep telefonumdan giriş yapabildim nihayet bayramda da sizinle olabileceğim. Birde benim ayın 9 unda ameliyatım var ozamanda hastaneden yazarım size ama sizde beni yanlız bırakmayın olur mu ?
Hadi hayrlisi olsun canim.. Insallhh.. Guzelce keyfine bak bebegine yaklasmana.az.kaldi. ameliyatinida ol. Kndine gel insallh saglikli sihtli canim hayrlisyla..

Hadi hayrlisi olsun canim.. Insallhh.. Guzelce keyfine bak bebegine yaklasmana.az.kaldi. ameliyatinida ol. Kndine gel insallh saglikli sihtli canim hayrlisyla..
Amin canım inşallah bol bol yazarım size artık sonraki bir haftada evde olacağım için ohh misss sizi seviyorum beee gerçekten çok güzel olduk biz burada yaaa :)
Hamişlerde var ya nasıl umutluyum anlatamam :)

Amin canım inşallah bol bol yazarım size artık sonraki bir haftada evde olacağım için ohh misss sizi seviyorum beee gerçekten çok güzel olduk biz burada yaaa :)
Hamişlerde var ya nasıl umutluyum anlatamam :)

Okyanus, her şey senin için o kadar kolay ve güzel olacak ki. tıkır tıkır her şey yolunda gidecek. ben öyle hissediyorum.

C

Canim ben kadikoy florence de oldum nuri delikara doktorum, biz umudiharla ayni doktora tedavi olduk, biliyorum canim sanada cok gecmis olsun takip hep ermeye calistim ama yasadigim olaydan dolayi cok uzuldugum icin yazmadim uzun bir sure
Yaa aslında ben kendim düşürdüm ama kürtajdaa yaptılar parca kalmasın diye hemde cok az bi narkozla mafettiler beni varya acıdan kendim bayıldım ztn bebeği kaybettiğimi unuttum yaniii Rabbim kimseye yaşatmasın ben de kadıköy şifa dr.furkan kayabaşoğluna gidiyorum dr.birgül sarıtaş ile birlikta transfer yaptılar memnum yine ona gidicem nasipse

Kasımda bende aranıza katılıyorum şafak sayıyorum resmen çok heyecanlıyım çok.İzmirden istanbula yolculuğum başlayacak.bu yoldaki bütün arkadaşlarım rabbim gönlünüze göre versin.9 senedir bekliyorum ama rabbimin izniyle bu sefer olacak inşallah.bende bu topiğe yazacağım inşallahh pozitif sonuçumu

hadi bakalım gönderiyorum. umudihar sen başlarda idrar testine çok kızıyordun, illa kan testi diyordun. ama insanoğlu sabırsısız işte, bekleyemiyoruzki
Gordum canimm masallhh ben burdayim diyr miniginn hadi ilk hayrli olsun dilklerin benden canim yarinda kanda gorrus.. Insaallh..

Ewet bni iyi takip etmissin kiziyrum.. Bn hala kiziyrum.. Cunku eskiden yapiyimmi diye soruyrlardi kizlar smdi direk yapipi negatif cikti cok mutsuzum umitsizm diyip kndini salip ilcini birakip... Demorize olup.. 2gun sonra sonucun knda bakilmasiylaa.. Havalardalar... Ondan bu kizginligim Allhm ne verrse hayrlisni verain canim cokk sewindim :)

Canim arkadasim bebeginle sana koskoca binnn massallahh olsun. Mevla seni ve bebisini kotu gozlerden korusun. Ben de tup bebek yaptiricam da sizi okuyup okuyup ogrenigorum sizden tup bebisle ilgili herseyi. Cok guzel anlatmissin eline saglik da ben oncesini sorucam peki yumurtalarin daha kaliteli olsun diye veya sperm icin ekstra biseyler yaptiniz mi. Yeme icme spor gibi???

Okyanus, her şey senin için o kadar kolay ve güzel olacak ki. tıkır tıkır her şey yolunda gidecek. ben öyle hissediyorum.
Canımsın sen yaaa nasıl güzel birşey söyledin anlatamam sana. Birbirimizi görmeden böyle şeyler hissediyor olmamız ne kadar güzel yaaa.
Hepimiz için inşallah öyle olur kuzucum hepimizin yüzü gülsün :)

Sanirim birlikte basliyicaz tup bebek macerasina arkadasim:) bi kasimci daha var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…