2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba kızlar bugün kasiklarımda yoğunbi ağrı var normal mi. Bi de evde günlük islerinizi yapiyormusunuz yada hep yatmak mi gerek ilk haftalar

umudihar canım cok teşekkür ederim iyi ki varsınız hepinize sağolun...

allah olmayan herkese versin bugün burda 3 hamile haberi 2 de olumsuz sonuç aldık birlikte sevinip birlikte üzüldük..
Lütfen umudunuzu kaybetmeyin ve kendinizi harap etmeyin yarın yeni bir gün başlayacak umarım herşey güzel olacak allahın izniyle her zaman hakkımızda hayırlısı neyse o olsun..

Evet ya bu topik kapatılmasın bizide bekleyin umudihar :)

umudihar yazamamışım tatlım beee :)
Bizide bekleyin bu topikte kapatılmasın burada çok güzel bir arkadaşlık kurduk hepimizin sonuçları netleşsin ondan sonra yeni bir sayfaya geçeriz ama yine hep beraber lütfeeeeeeeeennnnnnnnn

Merhaba kızlar bugün kasiklarımda yoğunbi ağrı var normal mi. Bi de evde günlük islerinizi yapiyormusunuz yada hep yatmak mi gerek ilk haftalar

ev isini bosver bebegin daha onemli tutunduktan sonra daha cok dikkat etmen gerekio gunluk is derken dagiln kiyftleri ve mutfagi topladm sadece ben supurgeymis toz almaymis banyo tuvalet yika hicbirni yapmadm eşine nasil yapcani soyle o yapsin ben 9.haftya kadar boyleydim sonrasnda da kendmi yormdan yavas yavas yaptim canm 16.hftaya mkadar dikkat ettim bulasik makinasi bile bosaltmadm biz zor buluyoruz minik kelebklermizi Allah korusun 3 4 ay cok onemli ve bol bol uzan dinlen canim

bacılarıııım hastaneden aradılar yarın transferim var nolur bemin içinde duanızı esirgemeyin...Allah yardımcımız olsun...
Hadi masalhh canimm bebklerini alda gel artik senden ayrilmasinlar.. Insalhh.. 9ay boyinca sennle mutlu mesut orda draunlar sonrada dunyamiza gelsin.. Hayrlisyla..

Sen böyle deyince aklıma ne geldi Herkes hamile kalıyormuş ve 5. ayda hepberaber bir cafede buluşuyormuşuz düşünsene herkes tombul tombul ayyyyy çok komik geldi gözüme

Adet olcakmis gibi agrilar cok norml canim vallhi bn ne yalan soliyim. Uzaniyrum arada bir kalkiyrum yemk yapiyrum gerisnid esim yapiyr. Kalktigimdada kizyr cunku 3ay yatcakmisim. Bakim iyi yani kuzum :) ama sende.kndine dinleyerek is yap bak ole hali silkeleyim cam siliyim. Egiliyim klkiyim ewi.supureyim birak ew isni ya. Bebgin daha onmli su 3ay dinlen kuzum. Sonra.sini duzelir..

Sen böyle deyince aklıma ne geldi Herkes hamile kalıyormuş ve 5. ayda hepberaber bir cafede buluşuyormuşuz düşünsene herkes tombul tombul ayyyyy çok komik geldi gözüme
Canım ne güzel olur ya düşünsene evet hahahaaa kulağa çok güzel geliyor ama

Kızlar bişey söyleyeceğim cep telefonumdan bağlanmaya çalışıyorum ama bir türlü giriş yapmıyor siteye bilgisi olan var mı?
Bayramda uzak kalmak istemedim ama yapamadım da bir türlü :)

Merhaba Arkadaşlar,
Bu topiği ilk gününden bu yana an an takip ediyorum. Tıpkı dizi film izler gibi hepiniz harika pozitif insanlarsınız.
umudihar özellikle sen burada o kadar çok insana umut, ışık ve destek oldun ki ( bende dahil) gönülden tebrik ediyorum seni . Allah göbişindeki bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Benimde bugün transferimin 10. günü. sizleri okudukça heyecanlandım. Dayanamayıp bende idrar testi yaptım. Görünebilir biraz soluk 2. cizgi çıktı. Eşimle çok şaşırdık, ağlamak gülmek birbirine karıştı. Allah isteyen herkese sağlıkla bebeklerini kucaklarına alamayı nasip etsin AMİİİNNN..

Kizlarrr panik yokkkkk canlarim.topik yazildikca. Butda herkes yazdikca kapatilmazzzz.. Bnde bekliycem cunku bnm yolunu bekledigim arkadaslarim vsr.. Canim topik kapatilmiyr.. Insallh.. Ytrki sayfa hep bu tempoda gitsin tek basima kalirsam hic bir tadi kalmaz. :) araliga kdar bsliyck arkileri var..

Canım inşallah pozitif sonucunu kandan alırsın ve kat kat artarak ilerler kucağına alıp koklamanı nasip eder mevlam.
Test sonucunu bizde yazarsan çok seviniriz bizi takip et canım taklitlerimizden sakının ama

Evet kuzum bende kasımda başlayacağım hep beraber tam tempo devam fıstıkımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…