2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım Gözün Aydın )Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah)

sagol canım. cok tesekkur ederim.
Hadi gözün aydın tatlım ama erken yaptın galiba senin yarın değil miydi?

evet canım yarındi, 10.gün. ama dün gece idrarda iki çizgi gördüm. dayanamadım sabah kan verdim ve sonuc cıktı. aceleci davrandım biraz :)

Canım, hayırlı uğurlu olsun, sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallahh, bizlere de dua edinn lütfennnnn.

Canlarım bana fikir verin, biraz tedirginim ben.. dün kontrol amaçlı kan vermiştim.
bhcg değerlerim;
10. gün 223
12. gün 475
15. gün 873 (az artmış gibi geldi 14. gün olsaydı normal derdim ama 15. gün)

sagol canım. cok tesekkur ederim.

evet canım yarındi, 10.gün. ama dün gece idrarda iki çizgi gördüm. dayanamadım sabah kan verdim ve sonuc cıktı. aceleci davrandım biraz :)
Tebrikler tatlım rabbi kucağına almani nasip etsin

Transferin ne zaman canım? Ben de çalışıyorum.bayramin 3. Günü falan transferim olacak . İlk 2 gün tatil zaten sonraki 3 gün için rapor alcam. Aslında bana kalsa sonuca kadar alırım ama öğrencileri o kadar süre bırakamam. Normal hayatıniza devam edin diyolar ama ben okulda çok stresli oluyorum ve bu yüzden korkuyorum

Canim gözün aydın rabbim tamamına erdirsin

Canlarım bana fikir verin, biraz tedirginim ben.. dün kontrol amaçlı kan vermiştim.
bhcg değerlerim;
10. gün 223
12. gün 475
15. gün 873 (az artmış gibi geldi 14. gün olsaydı normal derdim ama 15. gün)

canım bence artış güzel. iki katına çıkmış hep neredeyse.

canım ben bahçeci umut tüp bebek kliniğinde tedavi gördüm daha dün sonucumu aldım pozitif çok memnunum doktorum ulun bey tavsiye edebilirim canım
Tebrikler canım hayırlı oLsun benim doktorum da ulun bey ilk tedavim negatifti önümüzdeki hafta 2. Transferim olacak.ins bu sefer ben de pozitifi görürüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…