2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ya ben aslında öylesine gittim, sonra baktım çok pozitif bi Dr dedim burada baslayacagim ilk adetimdede gittim iste iyikide gitmisim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin topigindede ilk benim sonuç yazicam simdi:) inşallah canım inletiriz:) aglamayalimda:)

Ya ben aslında öylesine gittim, sonra baktım çok pozitif bi Dr dedim burada baslayacagim ilk adetimdede gittim iste iyikide gitmisim:)

Sana onceden kullncagin baska birsey demedi dimi bak sna birsey deyimmi bni nile diktin ayaga ben varyabnnn 10dan 11den asagi klkmis kiz degilimmm ve auan ayaktayimm niyeee uyuku yokk seni merak ediyrimmmmmmmmmmm

Aynen hearn arana bilirim de offff offfff sonucun artmasını beklemek de hic bilmemek gibiymis ha

Canim insallah guzel haber vereceksin bize :)

Heran arayabilirler yani:) offf cok heycanlandım valla:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sana onceden kullncagin baska birsey demedi dimi bak sna birsey deyimmi bni nile diktin ayaga ben varyabnnn 10dan 11den asagi klkmis kiz degilimmm ve auan ayaktayimm niyeee uyuku yokk seni merak ediyrimmmmmmmmmmm

Canim insallah guzel haber vereceksin bize :)

Kızlar hani 7. Gün sonucum 30 su ya :)
Bugün 9. Gün sonucum 67 y mis, arkadaşım dediki 2 gün sonra tekrar edelim:) ay inşallah çok çok artar ya:)

Oooo hayırlı olsun kuzuum darısı bizlerin başına.. Bebeğin geliyor hadi gözün aydın sağlıcakla kucağına aldığın günleri de gör inşallah bizlere de dua et olur mu ... :)

Kizimmmm tesmennn hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnn yaaa 50yi gecmissssssss cok sewindimmmmmn cokkkk cokkkkk

H.g canimmmmm insaalhhh allhim yuzumuzu gulldurr ilkmi oovak cnm jepimiz onumuzdeki hafa olcaz regli sanirim.. ust uste hamillelik hberleei verriiz insaalhhhb

Insallah canim benim ilk tup bebek denemem olacak esim azospermdi subatta mikrotese oldu pazartesi genartta basliycam offf su ignelerden cok korkuyorum

Heyyyy isteee ikiye katladi degerinnn.. Sana soledigim sekilde gidiyooo bak.. 2 gun sonra yani normaldeki test gununde 120... Simdidennn tebrik tebrik tebrik ediyorummm... Artik kendine yedigine ictigine dikkat ediyosun. 1 hafta sonra kese veya keseleri de gorcen insallahh sonra da minik bi kalp atisi.. Minik ama cookk hizlii ☺️ topic ugurlu geldi bileee... Bol hamis olcak bu topicteeee...

Insallah canim benim ilk tup bebek denemem olacak esim azospermdi subatta mikrotese oldu pazartesi genartta basliycam offf su ignelerden cok korkuyorum

Bnmde ilk okcak ttlim ignelerden korkmayalim onlar bizden korksunnn :) ins sonuclar guzel olck cnm bnmm

Ewttt insaallh ama cokk umutluydumm bnnn gyilmazdan basindannn berii hersey dedimmm yaa bnde cok mutlu oldumbiz.ayni hastneye gidiyruz doktruma ve ekibine birkez daha guvenebilcehimi anladim bu sayede.. yaa cok guzell cokk ins bu topik hepimize igurlu helir.. jerkes hamile.haberini uazarr

Bnmde ilk okcak ttlim ignelerden korkmayalim onlar bizden korksunnn :) ins sonuclar guzel olck cnm bnmm

Insallah canim allah isteyen herkese versin. Dun aksam haberlerde izledim kadin bebegini cope birakmis biz burda evlat hasretiyle yanalim kimileri cope atsin allahimin mutlaka vardir bi bildigi ama insan bazen dayanamiyo isyan ediyo offffffffff

Oooo hayırlı olsun kuzuum darısı bizlerin başına.. Bebeğin geliyor hadi gözün aydın sağlıcakla kucağına aldığın günleri de gör inşallah bizlere de dua et olur mu ... :)

Allahım isteyen herkese versin aratmasin inşallah, tesekkur ederim, ben hala inanamiyorum yine inşallah artar diyorum, ben bu gece teşbih elimde uyumusum urandikca çekmeye devam ettim, aklıma sizler geldiniz dua ettim hepimiz buraya hamile rum yaza bilelim diye valla:)

Ay cnm masallah ya hersey ne kadar rast gidiyor senin icin farkinda misin?? ☺️ Bu ne kadar gusel oldu tam senin tedavin oncesi senin doktorun ve ekibin basarisini boyle bir yerden bile duymak.. Insallah sonuna kadar hep boyle rast giderr tedavin de hamileliginde 😘

Kizimmmm tesmennn hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnn yaaa 50yi gecmissssssss cok sewindimmmmmn cokkkk cokkkkk

Bende çok sevindim arkadaşım dediki şuan gebelik %100 var 2 gün sonra tejrarlayalim simdi 2 gün sonrada artsın diye dualarim… inşallah sende kalicaksun hamile ben bizim gibi vakalarda imsi diye bi yöntem varya o florencde yok diye hic gitmek istememistim, nuri beyin pozitif liginden sonra dedim ki bu olacaksa buradada olacak ben Dr. Unda iyi olmasını istiyorum dedim iyikide gitmisim ya:)

Negüzel Allah razı olsun canım.. Elini karnına koy konuş onunla :) sana kaç tane trasfer edilmişti kaçıncı deneme ve sorununuz neydi tam olarak ?

aah ahh bende bir gun sevine bilecek miyim gelecekse gelsin o günler çok bekletmesin beni :)

Insallah canim allah isteyen herkese versin. Dun aksam haberlerde izledim kadin bebegini cope birakmis biz burda evlat hasretiyle yanalim kimileri cope atsin allahimin mutlaka vardir bi bildigi ama insan bazen dayanamiyo isyan ediyo offffffffff

Aminnn canim bnmm isyan etme mutlaka onunda sinavi bu o ccogunu cope atarak sinavi kaybetti... insallh allh hurli ewltlar nasip etsinnn yuce mewlammm

İgnelerden korkmana gerek yok aslinca tedavide korkulacak hiçbirşey yok, sadec e beklemek sıkıntı

Ayyy çok mutluyum çok tesekkur ederim:) buranın ilk hamileside benim galiba:) inşallah keseyide görürüm, kalp atisinida duyarim canım benim ya, dikkat etcem tabi herşey bebeğim için:)

Insaallhhhhj canimmm yaaaa sen varyaa cok merhametlisin allhim dualatimizi duyar biliyrmusun gyilmazinda ayni sorunlari bnmde ve ikimizkide ilkkktiii ilktii ve tuutuu ins bnmde tutat bnde bagira bagira yazarimmmmmmm

Bitanemmmm gercektwnnnn kndim hamile kalmis gibi sewindim dertlmdin uzuldum hep yaninda olmaya calistik sen.sinavi attlttin sira bndee allhim insaalhhh bizlerede nasip eder gozlerim doldu yaa jdbdjdbdjdbxhzbxjdjdbxjxdj delirdimm burdaa yaa cok mutluyum cokk.. allhim herkese nasip etsinn bizleri unutmaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…