2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar hani 7. Gün sonucum 30 su ya :)
Bugün 9. Gün sonucum 67 y mis, arkadaşım dediki 2 gün sonra tekrar edelim:) ay inşallah çok çok artar ya:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tebrik ederim cnm sonucun çok güüzel başlarda ne kadr umutsuzdun hiç yatmadın die kendini kötü hissediodun bak demekki tutuncağı varsa her harükarda tutunuyo. İnş hiç bırakmaz çok sevindim birimiz daha muradına erdi darısı bizlerin başına 💕💕💕

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay cnm masallah ya hersey ne kadar rast gidiyor senin icin farkinda misin?? ☺️ Bu ne kadar gusel oldu tam senin tedavin oncesi senin doktorun ve ekibin basarisini boyle bir yerden bile duymak.. Insallah sonuna kadar hep boyle rast giderr tedavin de hamileliginde 😘

Canım bende ilk gittiğimde merkez boştu dedim hastaları bile yok buradami hamile kalcam, Dr. Um çok pozitif ve guler yuzluydu dedim buraya gelicem, sonra başladım tedaviye hamile kalan birini gördüm çok mutluydu umudiharda öyle olacak inşallah:)

Ayyy çok mutluyum çok tesekkur ederim:) buranın ilk hamileside benim galiba:) inşallah keseyide görürüm, kalp atisinida duyarim canım benim ya, dikkat etcem tabi herşey bebeğim için:)

Amnda da amann KIZLARR DIKKATT BU TOPIKTEEEE YENI HAMILEMIZ VARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Negüzel Allah razı olsun canım.. Elini karnına koy konuş onunla :) sana kaç tane trasfer edilmişti kaçıncı deneme ve sorununuz neydi tam olarak ?

aah ahh bende bir gun sevine bilecek miyim gelecekse gelsin o günler çok bekletmesin beni :)

Utanıyorum ki nasıl konuscam ne dicem bilemem simdi ben:) benim 16 yumurtam toplandi, 10 u dollendi, 5. Gün embriyosu 1 tane transfer edildi, geri kalanları dondurmak istedim cop dediler dondurmayalim tamam dedim, benim esimde sorun, 2 m sperm sayisi morfolojisi 0 di ve hızı düşüktü, buda ilk denememdi.

Canım bende ilk gittiğimde merkez boştu dedim hastaları bile yok buradami hamile kalcam, Dr. Um çok pozitif ve guler yuzluydu dedim buraya gelicem, sonra başladım tedaviye hamile kalan birini gördüm çok mutluydu umudiharda öyle olacak inşallah:)

Insaaalhh cnmmm bnmm yaaaaa insaalhhh.. sen.dualarini esirgemeeeee bizlerden aklina geldikce yasadiklarimizi unutma dua et..

Insaallhhhhj canimmm yaaaa sen varyaa cok merhametlisin allhim dualatimizi duyar biliyrmusun gyilmazinda ayni sorunlari bnmde ve ikimizkide ilkkktiii ilktii ve tuutuu ins bnmde tutat bnde bagira bagira yazarimmmmmmm

Valla senin sesini duyar gibiyim şimdiden, sen inan Dr a ve ekibe sakin sıkılma onlar islerini biliyorlar, biliyorsun ben embriyonun kaç hücreli olduğunu bile sormadim sadece embriyon güzel demişti nuri bey ve embriyolog o kadar.

Utanıyorum ki nasıl konuscam ne dicem bilemem simdi ben:) benim 16 yumurtam toplandi, 10 u dollendi, 5. Gün embriyosu 1 tane transfer edildi, geri kalanları dondurmak istedim cop dediler dondurmayalim tamam dedim, benim esimde sorun, 2 m sperm sayisi morfolojisi 0 di ve hızı düşüktü, buda ilk denememdi.

Utanmaa canmm araaki bilsinlerr.. nezamn gelcegini solerler.. onceki sonucunuda sole.. bnm gibi seain.titreye ttreye ara :))

Valla senin sesini duyar gibiyim şimdiden, sen inan Dr a ve ekibe sakin sıkılma onlar islerini biliyorlar, biliyorsun ben embriyonun kaç hücreli olduğunu bile sormadim sadece embriyon güzel demişti nuri bey ve embriyolog o kadar.

Tamm bn zaten bastn guveniyrdum birde gideyimm bnde hergun neler yapcagimi soluyvemm ins bnde guzel.sonuc alirimm iyiki tanismisim sennle.. burdaki herkesleee

Bitanemmmm gercektwnnnn kndim hamile kalmis gibi sewindim dertlmdin uzuldum hep yaninda olmaya calistik sen.sinavi attlttin sira bndee allhim insaalhhh bizlerede nasip eder gozlerim doldu yaa jdbdjdbdjdbxhzbxjdjdbxjxdj delirdimm burdaa yaa cok mutluyum cokk.. allhim herkese nasip etsinn bizleri unutmaaaaaa

Yok unutmam gelicem hep ama pazartesiden sonra çok gelemem akşamları gelebilirim malum is basliyo:)

Bitanemmmm gercektwnnnn kndim hamile kalmis gibi sewindim dertlmdin uzuldum hep yaninda olmaya calistik sen.sinavi attlttin sira bndee allhim insaalhhh bizlerede nasip eder gozlerim doldu yaa jdbdjdbdjdbxhzbxjdjdbxjxdj delirdimm burdaa yaa cok mutluyum cokk.. allhim herkese nasip etsinn bizleri unutmaaaaaa

Biliyorum gerçekten sevindiğini, biz birbirimize için biraz daha ozeliz diye düşünüyorum malum ilk günden beri ayni Dr olunca hep kontakta olduk:)

Canlarımm ben şuanda randevuya yetişmeye çalışıyorum😉😁 ilk tüp denemesinde ilk dr görüşmemiz olcak aklıma gelmiyo hiç bişi doktora neler sorayımm🐣🐣

Insaallhhhhj canimmm yaaaa sen varyaa cok merhametlisin allhim dualatimizi duyar biliyrmusun gyilmazinda ayni sorunlari bnmde ve ikimizkide ilkkktiii ilktii ve tuutuu ins bnmde tutat bnde bagira bagira yazarimmmmmmm

Insallah cnm insallahh.. Hep dua ediyorum sizin icinn 🙏🙏🙏 allah isteyen herkese nasip etsinn...

Tebrik ederim cnm sonucun çok güüzel başlarda ne kadr umutsuzdun hiç yatmadın die kendini kötü hissediodun bak demekki tutuncağı varsa her harükarda tutunuyo. İnş hiç bırakmaz çok sevindim birimiz daha muradına erdi darısı bizlerin başına 💕💕💕

Allahım inşallah sonuç bekleyen, tedavi olan, tedavi olacak herkese nasip etsin buraya hamileyim diye yazmayı, hep dua ediyorum kendime de size de, evet ben transferden sonra 10 dk anca yattım burada herkes yatinca kendimi suçlu hissettim ama Allahım nasip etti, inşallah sağlıkla kucagimiza almayı da nasip eder yarabbim

Insallah cnm... Seneye bebislerii paylasirisss yeni bi topictee ☺️ saglikla...

Utanmaa canmm araaki bilsinlerr.. nezamn gelcegini solerler.. onceki sonucunuda sole.. bnm gibi seain.titreye ttreye ara :))

Ben salı aricam simdi arayamam sonra kiziyorlar bana sen nasıl sağlık sektöründe calisoyosun ben sana demedimmi erken baktirma denileni hic yapmiyosun diyorlar:)

Insallah cnm... Seneye bebislerii paylasirisss yeni bi topictee ☺️ saglikla...

İnşallah umudihar yeni bi tipik acar, orada gebelikten doğumdan bebeklerimizden bahsederiz:)

Biliyorum gerçekten sevindiğini, biz birbirimize için biraz daha ozeliz diye düşünüyorum malum ilk günden beri ayni Dr olunca hep kontakta olduk:)

Ebetttt tabiside oleeee bn hepinize yetismeye calistimm bebegim yaaa nasil mutluyummm doktorumu tebrik ediyrumm

Kızlar hani 7. Gün sonucum 30 su ya :)
Bugün 9. Gün sonucum 67 y mis, arkadaşım dediki 2 gün sonra tekrar edelim:) ay inşallah çok çok artar ya:)

Canimmmmm benimmm hayirli olsunnnn :)))))

Insallah cnm insallahh.. Hep dua ediyorum sizin icinn 🙏🙏🙏 allah isteyen herkese nasip etsinn...

Aminnnnn canim bnmm allh razi olsunnnn 🙌🙌🙌

X