2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Yok yok ben.iyim ttlimmm doktr bana fitil verdi aksamlari at diye.. onu kullncam regli olana kadar birde folio diye folik asit verdi.. ona basliycam.. sen bnm dedimi anladin.dimi..

Bende folio iciyorum:) hayret sen daha yenimi başlı yosun nuri bey ilk görüşmede başla demişti bana:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anladim anladim:) sakinlestirici istiyim opu gunu doktordan:))

yesilinci

Sana yapmadilarmi, ben ameliysthaneye indim anestezi Dr bana çok gergin gözüküyorsun dedi ben seni rahatlatacak bir ilaç yspariyim dedi yaptı offfffff kafam bi güzel oldu ki sorma tavandaki ışıklar akmaya başladı,buda yapsa keşke:) sonra beni pozisyon olarak falan hazırladılar sonrada Dr un uyutabiliriz dedegini hatırlıyorum:)

Sana yapmadilarmi, ben ameliysthaneye indim anestezi Dr bana çok gergin gözüküyorsun dedi ben seni rahatlatacak bir ilaç yspariyim dedi yaptı offfffff kafam bi güzel oldu ki sorma tavandaki ışıklar akmaya başladı,buda yapsa keşke:) sonra beni pozisyon olarak falan hazırladılar sonrada Dr un uyutabiliriz dedegini hatırlıyorum:)

Gecen sefer hiç boyle biseye ihtiyac duymamıstımki tüp bebekten once 2 defa ameliyat olmustum onlardada hıc korkmamıstım. Hatta narkoz alıcam dıye baya keyıfli oluyodum. Narkoz bana cok iyi gelir normalde. Onlar ameliyat ederken ben derin uykularda dünyayı gezerşm resmen:)) ama gecen opudan sonra siddetli kanamam ve agrım olmustu simdi oyuzden opudan korkuyorum ben:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tesekkur ederim hepimize hayirli olur insallah birsey soracagim sen reglin kacinci gunu igné vurunmustun ben 12 sinden sinra baslayacagim gec degilmi 9. gun oluyor

Allah allah cok ilginç... Uzun protokol diye bi yontem var. Bu o mu acaba???

Gecen sefer hiç boyle biseye ihtiyac duymamıstımki tüp bebekten once 2 defa ameliyat olmustum onlardada hıc korkmamıstım. Hatta narkoz alıcam dıye baya keyıfli oluyodum. Narkoz bana cok iyi gelir normalde. Onlar ameliyat ederken ben derin uykularda dünyayı gezerşm resmen:)) ama gecen opudan sonra siddetli kanamam ve agrım olmustu simdi oyuzden opudan korkuyorum ben:KK43:

Bende anestezi yı sevdim baya ne güzel bi uykuymus o valla:) bitti uyandirirlarken ben anestezi Dr. Ben rüya görüyordum tekrar uyuturmusunuz dedim hatta:) oda ne goruyodun dedi bilmiyorum dedim:)

1 saate cıkarmı sonuc? Ayyyyy zaman gecmez simdi:))

Valla biliyoeumki en hizlisindan kani çalışacaklar kardeşim de merak içinde çünkü, ben 8.30 diye bekliyordum ama geçti bakalım ne zaman ararlar

merhaba bende araniza yeni katildim regl olmayi bekliyorum pazartesi insallah tedaviye basliycam allah hepimizin yuzunu guldursun insallah

H.g canimmmmm insaalhhh allhim yuzumuzu gulldurr ilkmi oovak cnm jepimiz onumuzdeki hafa olcaz regli sanirim.. ust uste hamillelik hberleei verriiz insaalhhhb

yeni topiğin hayırlı uğurlu olsun canım ben de sonucunun yükselmesini bekleyenlerdenim diyeyim bariiiiiiiii

Ohhhh h,ggg canimssss. Tesekkur ederim bugun ilk hamillik hanerleeimizi buralardan alcaz ins... so.ra topigimize ugur getrsin insaalhhbb

Valla biliyoeumki en hizlisindan kani çalışacaklar kardeşim de merak içinde çünkü, ben 8.30 diye bekliyordum ama geçti bakalım ne zaman ararlar

Heran arayabilirler yani:) offf cok heycanlandım valla:))

Sonuc beklemiyorumm ben sonucumu 2 ay once aldim cok sukur ama sizlerii takip etmek icin tabiki burdayimmmmm.... Bol hamisli bir topik olsun insallahhhh...

Oysss canimm bnmmmmm bn demeden gelmiss buralara... h.g segalar getrdin .. pamuguma iyi bak annesi... tuzlu cubuk kraker ye mide bulntilarin icin unutma tmmi allkimmm bnmde.mogdem bulnsin.bebisimiz olsunn allhim insaalhh..

Heran arayabilirler yani:) offf cok heycanlandım valla:))

Aynen hearn arana bilirim de offff offfff:KK43: sonucun artmasını beklemek de hic bilmemek gibiymis ha:KK43:

İnşallah hayatım ya:)

Bende folio iciyorum:) hayret sen daha yenimi başlı yosun nuri bey ilk görüşmede başla demişti bana:KK43:

Tatlisi bn nuri beyi ilk taa 2ay once hordum bizim sorunlarimiz varsi biliyraun hep tebelliaktaydik sprm analizi bilmm.ne.. ttlim bnm kadin dogumcum verdi.. 1.ay once korkumdan icemedim dedim ki eger tam net baslarsam iccem dedi takinti ypti bnde ya kilo alirsam diye.. ama cocuk olyindan alirsam umrumda degill baska birsey dediimi yapmn icin sen direk tup bebk yaptrcam diye gittin bnse olcakmi diye tatlim oyuzden bole oldu..

Senin topigindede ilk benim sonuç yazicam simdi:) inşallah canım inletiriz:) aglamayalimda:)

Olsun aglasakta bizim inletswkte bizim.askisi yterki umutlarimiz korelmesinnnnn unutma ilkin gunahi yoktur yumurtamjzda var spermlerimzde allh bize maddi yat guc ve manevi guc versin.. olsun allh isteainve olsunnn

X