2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Yoo kist falan yok biz esimin sperm azligi nedeniyle tupbebek yapiyoruz bende bir sorun yok adetin ikinci gunu dogum kontrol hapi kullanmaya basladim folik asiti soylemiyirum onu iki aydir kullaniyorum zaten biz diktora mail attik adetin ilk gunu doktor esime mail atmis dogum kontrol hapina baslasin 12 sinde cagiracagim igne takvimi icin diye ben yurt disindayim ve yabanci dilim yetersiz oldugu icin esim araciligi ile iletisim kuruyorum ama entersan geldi banada 9. Gun igneye baslamak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canimm bnmm yaa yurdisinda farkli bir sisstemmi varr.. neetn baktinmii tup bebek onvesi k.dogum ilavi kullnnlar diye.. bk baklim ne cikivak mutlaka birileride kullnmistr.. bnde merak ettim dur bnde bakiyimm

Bakk buldum linke tikla.. oku cnm.. gayet mntikli..

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=245393

Canimm bnmm yaa yurdisinda farkli bir sisstemmi varr.. neetn baktinmii tup bebek onvesi k.dogum ilavi kullnnlar diye.. bk baklim ne cikivak mutlaka birileride kullnmistr.. bnde merak ettim dur bnde bakiyimm

Tesekkur ederim aslina bakarsan protokolu verdi bana doktor tabloda da 9. Gun belirtiliyor anlatmistida eylulun 2/3 gibide sonucu aliriz dedi o zaman niye 9. Gun basliyorum demek aklima gelmedi burda herkesi okudukca bana enteresan geldi kisa surecek igné muhtemelen 12 sinde gidince sorarim artik ama burdaki diktorlar pek turk doktorlar gibi saatlerce aciklama yapmiyor o yaptigini biliyor nasilsa diyip birakiyoruz😁😊

Ewet ole.imis cnm ama burdaki doktrlarin bazilarida iyi degil cnm doktoruna herzamnnn guven tmmi sana attigim linke tiklaa orda bak okuyunca rahatliycaksinn sebei ise cok mantikli rica edeeim canim bnm sana yarsimci olabildysem ne mutlu bana .. oku o sayfayi..

Kuzucumm vala bana görümcem yapıvermişti ama öğrenir öğrenmez yazarım sana👍💃😘

Bakk buldum linke tikla.. oku cnm.. gayet mntikli..

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=245393

Cok tesekkur ederim yanliz burdakiler tup bebek oncesindeki ay kullanmislar oysa ben bu ay tup bebegi yapacagim baska bir topicte yazmistim onu bir arkadas cevap yazmisti oda kullanmis hatta suan hamileyim sorun etme kullaniliyor tupbebek tedavusinde dogumkontrol hapi yazdi hatta doktor senebinide anlatti ama hatirlamiyorum yazmisti dogum kontrol hapini anladimda igneler gec gibi geliyor bana hayirlisi artik birsey ogrenirsem senide bilgilendiririm

Ama bana gore.mntikli heldi.. cunku senin hoonlarini duzene sokup.. icinde kist falan varsa soksun atsin diyeee onden.korumaya almis misal bnm k.dogumcumda.. fitil verdi rahimim temizlensin diye.. adet olana kadar kullncam..bana haber ver cnmm inss doktoruna guvenn tammi

Son düzenleme:

Aminnnnnnn tatlımmm sen nereye biz oraya :))))

App Store dan indirebilirsin emotion yazinca bir suru cesidi var 😉

Aaaa bilmiyrdum ya fcelerde de goruyrum burdada gorunce merak eytim her yazismalarda cikiyr demkki dur bir bakyim yarin indirrim sagolsin cnm bnmm :)

Aaaa bilmiyrdum ya fcelerde de goruyrum burdada gorunce merak eytim her yazismalarda cikiyr demkki dur bir bakyim yarin indirrim sagolsin cnm bnmm :)

Rica ederim ıyı geceler herkese🌃🌛😴 😜gaza geldim bir sürü sekıl yapasım geldı

Rica ederim ıyı geceler herkese🌃🌛😴 😜gaza geldim bir sürü sekıl yapasım geldı

Bnde indirdi,.ama etkinlesmediii ypamadimmm uhhuhhuhhhuhhu ( iyigecerl cnmm bnm yapp tabisi

merhaba bende araniza yeni katildim regl olmayi bekliyorum pazartesi insallah tedaviye basliycam allah hepimizin yuzunu guldursun insallah

yeni topiğin hayırlı uğurlu olsun canım ben de sonucunun yükselmesini bekleyenlerdenim diyeyim bariiiiiiiii

Taşınmışız 👻👻👻👻hayırlı olsun ☕️☕️kahveler bnden iyi sohbetler💕

Evett cok umutlyummm insaalhh topigimiz yarin ilk gebelik haberini alir.. kizlara yazdim.topigi ama.. gelirler insallh.. burda tepinelimm birazda :))

Sonuc beklemiyorumm ben sonucumu 2 ay once aldim cok sukur ama sizlerii takip etmek icin tabiki burdayimmmmm.... Bol hamisli bir topik olsun insallahhhh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…