2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

icim kan agliyor ama isyan edemem yillardir hasretim yavruma birkez olsun hic yuzunu goremem canim cikacakmis gibi oluyor aglarken bugazim dugumleniyo bu yola hep tek basima yurudum ne yazikki hic yuzum gulmuyor

Off kuzum vala okurken ciğerim yandı,acıdı ya, inan hep duygularımız yaşadığımız herşey aynı, daha tedaviye başlamadan ya olmassa üzüntüsü rabbim bizimde yüzümüzü güldürür inşallahhh,bu günler elbet son bulur,her karanlığın sonu elbet aydınlıktırrr

Canim.bnm.dualarin.icin.allh razi olsunnn allhtan umut kesilmez.. guzel hberlerle.. geei doninsallh allhim yar ve yardimcin.olsun..

Kuzum haftasonuna gelmesi sikinti diil ben gecen tedavime 4. Gunu baslamistim rahat ol kuzum sen

Kuzum haftasonuna gelmesi sikinti diil ben gecen tedavime 4. Gunu baslamistim rahat ol kuzum sen

icim kan agliyor ama isyan edemem yillardir hasretim yavruma birkez olsun hic yuzunu goremem canim cikacakmis gibi oluyor aglarken bugazim dugumleniyo bu yola hep tek basima yurudum ne yazikki hic yuzum gulmuyor
canım çok üzüldüm allahım yardımcın olsun kalbine ferahlık versin en yakın zamanda yüzünü güldürsün

Akıntı yokda kasık ve bel ağrım var bekleyince olmuyor insan
Ya bende ne gogus agrisi ne belbagrisi nee sanci hic birsey yok cnm.. sadece akintim var anlamadim bn bu isi ya onca zaman gununde geldi simdi tik yok ya bnm normlde bugun 2.ignemi olmm lazimsi

Adet olmaya calisan arkadaslar. Adacayi icmeyi denediniz mi? Dogal ostrogen dir ve odtrogrn progesteronu gecince regl olursunuz. Eger progesteron kullandiysaniz o yuzden de gecikebilir. Ama adacayi cok kisi de ise yaradi. Tavsiye ederim.
Selin ay canimmmm hayirlisi allah sabir versin.kendini daraltmamaya calis
Biz ne desek bos da.emin ol allah seni daja kötü bir seyden korumustur.benim 3 gunluk bebegim kucagimda can verdi. Hayatta cok zor seyler var.dik dur yola devam.

Sağol canım bilgi için benim adetim hep böyle sekiyor :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…