2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Iki tane grade 2 embriyo transfer ettiler. 7 embriyonun en iyi ikisiymişler. Dünden beri yatıyorum ama sırt ağrısı beni bitirdi. Yarın da dinlenip normal hayatıma döneceğim artık.
hayirli olsun bebislerin insallah sıkı sıkıtutunurlar sana Allah gonlune gore versin.ilk 3 gun cok kalkma ara ara dolan evin icinde sonra normle don kendini yormadan ama cok egilip kalkma yuksege uzanma ani harektler yapma normle donncede sakin ol umutlu ol hep.

hoşgeldin arkadaşım,hayırlı olsun tedavin.benim bildiğim devletten rapor çıkartabilmen için 2 aşılama yaptırma şartı var ve biraz uzun ve yorucu bir süreç.ben göze alamadım direk özele gittim.umarım sürecin kolay geçer.Allah yardımcınız olsun

Canim bizde sperm problemi oldugu icin direk tupbebek raporu verdiler. Cunku sperm sayimiz 5 milyondan azdi.

Hoşbulduk cnm, çok teşekkürler, hepimiz hayırlı haberler veririz inşallah tez vakitte. O konuyu araştırdım, eşimin sperm sayısı 5 milyon altı olduğu için aşılamaya gerek duyulmadan direk tüp bebek raporu veriliyormuş.

Günaydın kizlar

MADAM BUTTERFLY VE DOGA 14. HOSGELDINIZ.

Doga 14 transferin hayirli olsun. Benim transferimin 5. Günü beklemedeyim.
Kizlar SARACIGLU DEDIKItransferden sonra her aksam yarim cay bardagi havuc suyu icin dedi. Tvde konusurken kulagimla duydum. Ben iciyorum. Insallah faydasi olur. Sifa allahtan elbette. Size de soyleyeyim dedim. Öpüyorum hepinizi

hayırlı olsun canım,inşallah bebelerin sımsıkı tutunup bırakmazlar seni.benim 5.gününm,ard arda güzel haberler verelim inşallah

Günaydın Fatmahanim, hoşbulduk

Senin de transferin hayırlı olsun. Sımsıkı tutunsunlar inşallah.

haa ben onu bilmiyodum,daha kolay olacak o zaman.sevindim canım sizin adınıza.

Canimcim yukarida bildirimler var ttlim.gordunmu ordan diyorki misal umudihar alinti yapti yazina diyr.. yada yazini begendi diyr oraya tikliyrsun ne yazdigini goruyrsun. ttlim

Kuzumm benimde iki gun gecikmisti anneme soylemistim git test yap diye diye soylendii testyaptim tabi tekrar deneyiniz cikti bir saat sonra adet oldum stresten sanirim bekliyoruz ya gelmez
Bilmiyrumki neden oldiu ole bir akintim varki geliyr beyaz beyaz ic camasirimda sariua donuyr.. bnde dim gidim test aliyim biliyrum negatif cikcak bn birde buay fitil kullnmistim.. ondanda olbilir diye dusunuyrum bugun 29.gunum bugunde bkliycem yarinda gelmezse artik hafta sonuna kaldi.. cumartesi doktora giderim artik.ne yapiyim..

Ewet ewt dogru burda bir arkafasin doktoruda demisti.. icin diye iyi yapmissin cnm insallh bebisin.sennlesir..

Bebuslerin simsiki tutunsunnn canimmmm. aminnn rabbim hyrki ewlatlar nasip etsin..
Inşallah canım hepimize. Dün 6 kişi transfere girdik, onlar da buradaki arkadaşlar da hep aklımda. Inşallah hayırlı evlatlarımız olur.

Selamlar ben de çeşitli sitelerden kabak çekirdeği, ananas ve kiviyi duydum. Onları tüketmeye çalışıyorum. Havuç suyunu da ekleyelim :) bir umut işte yoksa Allah'ın kararlarını gibi olacak. Biz o arada elimizden geleni yapalım bol bol.

Canim fitildende olmus olabilir Allahim en dogru zamani biliyodur en hayirli zamanda tedaviye baslarsin insallah sonucuda guzel olur Allah ol desin olsun hayirlisiyla

Canim fitildende olmus olabilir Allahim en dogru zamani biliyodur en hayirli zamanda tedaviye baslarsin insallah sonucuda guzel olur Allah ol desin olsun hayirlisiyla

Insallh cnm allh ne weerrse hayrlisini veesin.. insallh.. yeterki ol desin rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…