2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tesekkur edeeiz canim bnm.adetim hic sekmezdi saat hibiydi ama.nazara getrsim gulluk gulisyanlik gelir desim gelmedi. Ama.simdi basliycam.

canimm noldu aradilarmi seni ?
Kuzucumumm embriyolog aramayinca bende doktorumu aradim. Dondurma islemi aksam olacakmis oyuzden sondakikaya kadar bekliyolarmis aramak icin. Ama suanda kaliteli7 embriyomuz varmis. Doktorunda hedefi buydu 3 yada 4 denemelik dondurmak istiyodu. Digerleride gelismis ama hepsini dondrmayacaklarmis sadece dondurmaya degecekler dondurulacakmis. Tabi son sozu embriyolog solicek 4 gozle aramasini bekliyorum:)

slm ben de eylüle kaldım.temmuz da 6 embriyom transfer yapılmadan(progesteronum yüksek)dondurulmuştu.bu ay da transferim olmayacak küçük kistler varmış.doğum kontrol hapı verdi doktorum,dün başladım.sanırım 5 eylül de adet olurum ve bi aksilik çıkmazsa transferim olur.böyle beklemekte çok zormuş ama sonu iyi olsun diyorum...

Annnuuu hadi masallh bitanemmmm busefer cok guzel olcak insallhhh canimm bnmmmmmmm.

çok güzel canım 7 tane çok iyi gelişti demek ki çook sevindim inşallah bi de transfer olunca sana sımsıkı tutunurlar. sende benim gibi yap benim yumurtalar toplanınca 10 tane bebem var diye dolaşıyodum evde sonra 6 tane gelişti 6 tane bebem var diye dolaştım şimdi de 2 tane transfer edilince biz 3 kişi olabiliriz ona göre diyorum eşime

canım herşeyde bir hayır vardır gelecek ay transferinin olmasında da vardır bir hayır cnaım inşallah kavuşursun bebişine

Kissss gelemedi senin kirmizilarrrrr....olur olmaz yaz hemenbize kuzummm

Ahh ahhh gelmedi ya hic bole olcagimi dusunmezdim bn ya.. gel teskere gel teskere bitsin bu jasret ewde anan baban anannen teyzoslarin yoluna hasretttttt hahahaha nasil ama.

H,geldinn cnimmmm tedavin hayrli okurrr insallh guzel haberlerinide aliriz...

Ayyy supermissss

Insallh canimm insallh allh kimsenin yuzunu yere dusurmesin..

Ahh ahhh gelmedi ya hic bole olcagimi dusunmezdim bn ya.. gel teskere gel teskere bitsin bu jasret ewde anan baban anannen teyzoslarin yoluna hasretttttt hahahaha nasil ama.
Hahahhhaa nediyim sana emi ya kuzum 7 az geldi biraz bana 22 embriyom vardi sonucta. Gecende 9 embriyodan 7 si gelisememisti. Dur bakwlim embriyolog daha net bilgi verecek

Hahahhhaa nediyim sana emi ya kuzum 7 az geldi biraz bana 22 embriyom vardi sonucta. Gecende 9 embriyodan 7 si gelisememisti. Dur bakwlim embriyolog daha net bilgi verecek

Bitanem senn icin 3tane bile.kaliteli hucreleri iyi olan yumirta bile.kalsa yine.cok.sukur.. trnsfer gerceklessin ozamda guzel olcak bize haber ver.. nezamn.arycaklarmis..

haydi hayırlısı olsun inşallah, Allah yüzünüzü güldürsün umarım.

Herşeyin bir zamanı var hemen toparla kendini canım inşallah ikincisinde tutsun dualarımız seninle Takdiri İlahi mutlak zamanı vardır ben de cuma 8 Ağustos yani transferim oldu bekliyoruz heyecan dorukta Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah yanındayız üzülme lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…