2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canimm sonucuna cok uzuldum beynini cok yeme.. sikintiya sokmakndini tammi allh busefer zamani degil dedi ins diger tedavine bitanem.. uzulme bnde cok uzuldum.. sonucunun bole cikmasina.. hayrlisi allhtan.. dikkt et kndine insallh bebegine kavusursun hirpalama kndini..

Canimm sonucuna cok uzuldum beynini cok yeme.. sikintiya sokmakndini tammi allh busefer zamani degil dedi ins diger tedavine bitanem.. uzulme bnde cok uzuldum.. sonucunun bole cikmasina.. hayrlisi allhtan.. dikkt et kndine insallh bebegine kavusursun hirpalama kndini..[/QUOTEcnm ozele at

icim kan agliyor ama isyan edemem yillardir hasretim yavruma birkez olsun hic yuzunu goremem canim cikacakmis gibi oluyor aglarken bugazim dugumleniyo bu yola hep tek basima yurudum ne yazikki hic yuzum gulmuyor

icim kan agliyor ama isyan edemem yillardir hasretim yavruma birkez olsun hic yuzunu goremem canim cikacakmis gibi oluyor aglarken bugazim dugumleniyo bu yola hep tek basima yurudum ne yazikki hic yuzum gulmuyor

Suan varyaaa yemin.ederim.su cumlelerinle yaktinn icimi agliyrumm senn icinde hep dua etcemm canimm bnmm icimee otrdu acin hepimiz hasretiz yawrularimiza.. ne olur uzme kndini yipratma.. bn olcagina inaniyrum.. istanbula gel.. insallhh.. birde buralarda dene.. cnm bnmm uzmee ne olur kndini hepimizin ici yaniyr.. kavruluyr.. ates dusuyr akillarimiza geldikce.. allhim yuzunu guldursun..

Kuzummmmmmmmmmm bensimdiii kafaya takmaya basladimmm yaaa nedennnn adet olmuyrumm bennnnnn off vallhi darlandimm ya cok uzuluyrum.suan simdi dank etti.. uzulmeuw basladim..
Darlanma kuzummmm... olur boyle bazen gecikir. Havalar cok sicak , fitil kullandi... bazen gecikur boyle... ama istersen dr git bi gorus, gerci adet sokturucu felan verirse oda en az 10 gun surer. Sanirim en iyisi akisina birakip beklemek. Aman bi sorun olmasinda allah korusun...

Ah be kuzummm:KK43: deme oyle. Insallah olacak bigun. K3ndini allaha teslim et.

Ah be kuzummm:KK43: deme oyle. Insallah olacak bigun. K3ndini allaha teslim et.

Darlanma kuzummmm... olur boyle bazen gecikir. Havalar cok sicak , fitil kullandi... bazen gecikur boyle... ama istersen dr git bi gorus, gerci adet sokturucu felan verirse oda en az 10 gun surer. Sanirim en iyisi akisina birakip beklemek. Aman bi sorun olmasinda allah korusun...

Bilmiyrumki ttlim.hemn.kndimi toplmam.lazimm ya bnm kotu birsey yok bikiyrum birkere daha bole olmutu 30.gununun.ertesinde oldum haftasonuna denk gelivek sanirim artik olsamda bitse diye dusunuyrum ya nedir bu yasadiklarimiz.. allhim.sabirrr sabirr sabirr verr yarabbimmmm

15 yil bekledim belki yavrum gelir diye
canım benim yaa biliyorum kolay değil ama yıpratma nolur kendini.ben de çok üzüldüm ama insan yaşadıkça umut bitmiyor.sen yeter ki umudunu kaybetme.
ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir..

ahh arkadaslarim hepinizden allah razi olsun yarabbim yuzunuzu guldurur insallah beni sizden sizi benden baska. kim anlaya bilirki bu yola bas koyan emek veren arkadaslarim insallah mucizeler kapinizda olur sizlerinde bir hamile bayan gordugunuzde icinize dusen o sizilar gider sizler hamile olupta kucaginiza bebeginizi alisiniz insallah belki benim icin birseyler bite bilir belkide devam edebilirim ama bu bitmek benim kesinlikle ne bikmamdan yorulmamdan belkide baska sebeplerden dolayi allah yardimciniz olsun sizlere gelirim arada hoscakalin arkadaslarim kader yoldaslarim allahaismarladik hepinizin allah yardimcisi olsun...

X