2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canıııımmm benim gözün Aydın))İnşallah sımsıkı tutunur bebişim sana))seni okurken gözlerim doldu,hissediyorum herşey güzel olucak)yüce Rabbim inşallah güzel haberleri nasip eder sana....

Canıııımmm benim gözün Aydın))İnşallah sımsıkı tutunur bebişim sana))seni okurken gözlerim doldu,hissediyorum herşey güzel olucak)yüce Rabbim inşallah güzel haberleri nasip eder sana....
canım benim inşallah Rabbim hepimizin yuüzünü güldürür. yarın görceksin bak o küçücük minicik embriyo bile nasıl duygulandırıyo..transferim çok kolay geçti darısı senin de başına inş.. zatten beni odaya aldıklarında eşime de başarılı bi transfer oldu demişler. gerisi artık Rabbimin ol demesine bağlı. inşallah kısmetimizde vardır..

kızlar transfer oldum ama bana progestanı hem fitil hem de iğne olarak devam etmemi söylediler. fitil öncesinde de kullanıyordum iğnede bugun başladım. siz de böyle mi kullanıyosunuz... ay herşeyi çok kurcalıyorum biliyorum ama napim elimde değil..

Amiinnnn canım inşallah)ben de emini senin gibi sulu göz olucam yarın)Inşallah yarın bebişlerim güzelce çözülür ve senin ki gibi başarılı bi transfer geçiririm))

Evet cnm ben de ılk 2 tedavımde hem fıtıl hem ıgne kullndm

hayırlısı olsun canım her doktorum tedavi şekli farklı sen bunları kafana keyfine bak dinlen bebişin seninle allahın izni ile

ben jel kullanıyorum canım, günde iki tane, sabah akşam. igne, jel, fitil arasında pek fark yokmus, doktorun tercihi daha çok.

canımbenfitil degil igne kullanıyorum transferden bir gun once başladım ve gebe olursak iki ay devam edecegiz yaglı bir igne oldugu icin kalcada bezeler oluyor masaj yapman gerek ilk ustune yatamıyorsun ama alışıyorsun

canımbenfitil degil igne kullanıyorum transferden bir gun once başladım ve gebe olursak iki ay devam edecegiz yaglı bir igne oldugu icin kalcada bezeler oluyor masaj yapman gerek ilk ustune yatamıyorsun ama alışıyorsun
Valla bir ben alışamıyorum 10. gün isyan etmeye başlıyorum.bir önceki tedavide iğnelerin acısından uykumun arasında ağladığımı bilirim. o yüzden Progestan korkulu rüyam

kizlar bn transferden sonra ne igne ne fitil kullandim sadece jel kullndm neye gore veriorlar kisiye hore mi yoksa alinmasi mecbur mu kortum simdi

Valla bir ben alışamıyorum 10. gün isyan etmeye başlıyorum.bir önceki tedavide iğnelerin acısından uykumun arasında ağladığımı bilirim. o yüzden Progestan korkulu rüyam
bende ilk tedavimde kullanmıstım kotu bir igne ama ben bide göbekten igne oluyorum o daha kötü cok yakıyor hibor bilmiyorum kullanan var mı ama vururken her igne yedigimde bir bebegi gözümün önünegetiriyorum acıyı falan unutturuyor insaallah emeklerimizin karşılıgını verir rabbim

kizlar bn transferden sonra ne igne ne fitil kullandim sadece jel kullndm neye gore veriorlar kisiye hore mi yoksa alinmasi mecbur mu kortum simdi
Korkma canım bunlar standart şeyler değil senin tedaviye verdiğin cevapla da alakalı ,rahimin durumunu biz bilemeyiz bu igneler tutunmasını kolaylaştırıcı bir nevi düşüğü engelliyor diye biliyorum.Düşük riski olanların da kullandığı bir iğnedir.Sen önce Yardana sonra doktoruna güven tevekkül sahibi ol gerisi O'na kalıyor

ALLAH (c.c) ruhundan üfleyecek ve kalp atmaya başlayacak inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…